“UYANIŞIN MEVSİMİ İLKBAHAR” WHATSAPP GRUP PROGRAMI

Not:”UYANIŞIN MEVSİMİ İLKBAHAR” WHATSAPP GRUP PROGRAMI’nın bütün hakları Reikiturk.com – Berna Özcan Demir’e aittir. İzinsiz paylaşmak ve ticari olarak kullanmak yasaktır.

1.GÜN

İyi Bir Başlangıç

Merhaba, Uyanışın Mevsimi İlkbahar çalışmamızın 1. gününe hoş geldiniz ve birlikte çok keyifli programa başlıyoruz. Bu programdan mümkün olan en yüksek faydayı görmenizi seçerek ilk günün ilk niyet çalışmasına başlayalım. Sizden şu anı fark etmenizi istiyorum, derin bir nefes alın ve nefesinize odaklanın. Bedeninizin içine girin yani bedeninizi fark edin, farkındalığınızı bedeninize getirin. Bunun için nefesinize odaklanmak iyi bir yoldur. Sonra sesli olarak veya içinizden 3 kere tekrar edin. ” Şimdi ve burada, hayatıma harika şeyleri getirecek yeni bir başlangıç yapmaya tüm kalbimle niyet ediyorum. Niyetin gücüne inanıyorum ve niyetimin tüm zamanlarda, tüm boyutlarda, tüm katmanlarda çalışarak en doğru olasılıkları hayatıma çekmesini seçiyorum. Teşekkür ederim.”

Evet, İlk adımı attınız ve bu küçük adım hayatınıza gelecek harika deneyimlerin ilk basamağı olacak. İkinci mesajımızda görüşmek üzere.

MESAJ 2

Bugün astrolojik olarak genel olarak olumlu enerjiler aktive olacak. Sabah saatlerinde duygusal ilişkiler daha olumlu ve kendinizi daha keyifli ve rahat hissetmeniz mümkün olacak. Öğlenden sonrasında ise fiziksel olarak daha canlı ve hareketli olmak mümkün olacak. Günü geleceğe yönelik planlar yapmak, düşüncelerinizi netleştirmek, teknoloji yardımıyla sosyalleşmek ve işbirlikleri yapmak için değerlendirebilirsiniz. Bugün dikkatinizi gelecekle ilgili umutlarınıza ve hayallerinize vermeniz de faydalı olacak. Şimdi bir an gözlerinizi kapatın ve bir kaç saniyede olsa çok istediğiniz bir şeye odaklanın. Sadece olmuş gibi hissetmeniz ve duygularınızı bir an için bile olsa harekete geçirmeniz çekim yasasını sizin için çalıştıracaktır ve günün enerjisinden daha olumlu olarak faydalanmanızı sağlayacaktır

MESAJ 3

Mantra;Sanksritçe bir kelimedir. Man düşünmek, Tra özgürleşmek demektir yani temel anlamı düşünceden özgürleşmek demektir. Mantra sesli olarak söylenir ve her sesin kendisine özel bir frekansı vardır. Bir mantrayı sürekli tekrar etmek enerji alanımızı bu mantranın frekansı ile uyumlu hale getirir yani rezone eder. Rezone olduğumuz enerjinin benzerlerini ise hayatımıza çekeriz yani mantranın oluşturduğu enerji neyse buna benzer enerjileri hayatımıza çekeriz diyebiliriz. Ayrıca mantraları sürekli tekrar etmek bilinçaltımızda da değişimler oluşturur yani bir anlamda yeni düşünce programları oluştururuz.

Le’a Hawai dilinde mutluluk veya zevk anlamına gelir ve çok güçlü bir enerji mantrasıdır. Kökeninin Mu olduğu tahmin edilmektedir. Başarılı bir şekilde tamamlamak; memnuniyet, zevk anlamına gelir. Ellerinizi bir yemeğin veya suyun üzerine koyarak bir süre bu mantrayı tekrar ederseniz yemeğin şifalanacağına ve daha iyi besleyeceğine inanılır. Ayrıca günlük hayatta sıklıkla tekrarlamanın genel memnuniyeti ve keyfi arttıracağına inanılır. Ley-aa şeklinde telaffuz edilir. Bugün “Ley-aa” mantrasını sıklıkla tekrar etmenizi öneririm. Genel olarak iyi bir başlangıç için harika bir enerji çalışması olacaktır.

Mesaj 4

Ho’oponopono antik bir Hawai öğretisidir ve bu felsefeye göre gördüğünüz, duyduğunuz şahit olduğunuz her şey sizin içinizle ilgilidir. Siz bu bilgileri ortak bir alandan yani insanlığın kolektif alanında bir program gibi çekip almışsınızdır. Bu sistemi kendisi de şaman olan ve uzun zaman şifacı şamanlarla yaşayan Moranh Simeon kurmuştur ve dünyaya önce Doktor Ihaleakala Hew Len ve sonra Joe Vitale aracılığıyla yayılmıştır. Ho’oponopono bilgisi çok basittir ancak gerçekten işe yaramaktadır. Bu programda size bol bol ho’oponopono çalışması yaptıracağım ve sihirli etkisini siz de deneyimleyeceksiniz. Ancak önce kısa da olsa öğretiyle ilgili bilgi vermek istiyorum. Öğretiye göre fiziksel evren bizim düşüncelerimizle şekillenir ve düşüncelerimizde hem kendimize hem de atalarımızdan bize geçen deneyimlerin anıları ile oluşur. Herşey bizim içimizde, zihnimizde ve bilinçaltımızda mevcuttur ve bunlar dış dünyayı kendi yansımalarına göre oluşturur. Sahip olduğumuz anı programları bize, ailemize veya atalarımıza ait olabilir ve bunlar bizim gerçekliğimizi oluşturur. Bu programları temizlemek için Ho’oponopono öğretisinin 4 tane basit ancak çok etkili cümlesi vardır. ” Seni Seviyorum. Özür Dilerim. Lütfen Beni Affet. Teşekkür ederim.” Burada aslında kendimizden, kendi özümüzden, kendi İlahi yönümüzden özür dileyerek arınıyorsunuz. Öğretide dışımızda bir şey oluyorsa bunun bizden, yani içimizden kaynaklandığını kabul eder, sorumluluk alır ( suçluluk duyguları değil sorumluluk) ve bu 4 cümle ile temizleriz. Bunu nasıl yaptığımızı ve benim kendi uygulamalarımı size daha detaylı anlatacağım ancak bugün için gelin sürekli bu 4 cümleyi tekrar ederek günü arınmayla bitirelim. Lütfen acaba mı, nasıl olur, mantıklı mı gibi soruları bırakarak sadece ho’oponopono yapın ve zaman içinde etkilerini gördükçe siz de benim gibi nasıl oluyor bilmiyorum ama bunlar bir şekilde işe yarıyor demeye başlayacaksınız.

Seni Seviyorum
Özür Dilerim
Lütfen Beni Affet
Teşekkür ederim.

Herkese iyi geceler ve tatlı rüyalar. Sevgiyle kalın.


2.GÜN

MESAJ 1

“UYANIŞIN MEVSİMİ İLKBAHAR” WHATSAPP GRUP PROGRAMI 2.GÜN

Günaydın. Sağlıklı, keyifli, mutlu ve rahat bir gün olsun. Hadi şimdi bir an gözlerinizi kapatın ve bedeninizi hissederek, bedeninizin içine girerek derin bir nefes alın. Nefesinizi yavaş ve derin bir şekilde içinize çekerken sessizce Sağlık deyin ve nefesinizi verirken içinizdeki bütün kötü enerjileri, toksik düşünceleri hatta hastalıkları dışarı verdiğinizi düşünün. Eğer isterseniz parlak beyaz bir ışığı ciğerlerinize aldığınızı imgelerken “Sağlık içeri” ve siyah bir enerjiyi dışarı verirken “Hastalık dışarı” diyebilirsiniz. Nefesinizi burnunuzdan alıp, ağzınızdan verebilirsiniz. Kendinizi rahat hissettiğiniz kadar bu çalışmayı yapmanızı öneririm. Bu güne harika bir başlangıç yapmanızı sağlayacaktır. Bir sonraki mesajda görüşmek üzere.

MESAJ 2

Bugün astrolojik olarak önemli görüşmelerinizi yapmak, talepleriniz varsa iletmek ve iletişime geçmek için enerjiler çok uygun olacak. Kendinizi daha rahat ifade edebilir ve iletişimlerinizden daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Ay 17:34-21:29 arasında boşlukta olacağı için bu saatlerde yeni bir girişimde bulunmak uygun olmayacaktır. Bundan sonrasında ise daha kabullenici, daha akışta ve ruhsallığın artacağı bir zaman dilimi olacak.

MESAJ 3

Bu program tıbbi bir amaç taşımamaktadır ve kimseyi iyileştirme iddiasında bulunmaz. Her zaman söylediğim gibi sağlık sorunlarınızda mutlaka önce doktorunuza gidin ve doktorunuzun önerilerine öncelik verin ancak giderken kendinize basit bir soruyu sormayı ihtimal etmeyin. “Ruhumun hasta parçasını şifalandırmak için ne yapabilirim? Size bu konudaki düşüncemi söyleyeyim. Ruhunuzda bir yara açılmadan bedeninizden kan akmaz. Eğer canınız acıyorsa, hastaysanız veya fiziksel bir sağlık sorunuz yaşıyorsanız tıbbi bütün tedavilerinizi ve seçeneklerinizi değerlendirirken bir taraftan da içinizdeki hasta parçanızı şifalandırmaya odaklanmanızı öneririm. Bunun için ben bugün size basit bir ho’oponopono çalışması vereceğim ve tüm gün boyunca tekrar etmenizi isteyeceğim.

” Hasta olmamın veya ….. sağlık sorununu yaşamamın tüm sorumluluğunu üstleniyorum. Buna benim içimdeki bir şey sebep oldu ve ben şimdi içimdeki hasta parçamı iyileştirmeye niyet ediyorum.” deyin

Seni seviyorum
Özür dilerim
Hasta olmama yol açan içimde her ne varsa her ne oluyorsa lütfen bunlar için beni affet
Teşekkür ederim

kalıbını en azından 3-5 dakika sürekli içinizden veya sesli olarak tekrarlayın. Eğer ihtiyacınız varsa bununla gerektiği kadar çalışmanızı öneririm. Burada yaptığımız şey hasta olan parçanızı arındırmaktır.

MESAJ 4

Herkese iyi akşamlar. Bu gece uyurken gözlerinizi kapatın ” Sevgili hücrelerim sizi seviyorum ve sevgimin sizi her boyutta ve zamanda şifalandırmasını seçiyorum.” deyin. Sonra bedeninize odaklanın ve sizin bu dünyada olmanızı desteklediği için teşekkür edin. Güzel bir günü birlikte tamamladık ve yarın yine bir arada olmamızı seçiyorum. İyi geceler ve tatlı rüyalar.

————————————————————————

3.Gün

1. MESAJ

Günaydın… Güne birlikte keyifli bir başlangıç yaptığımız için çok mutluyum. Bugün konumuz yaşam enerjimizi yükseltmek ve güçlendirmek ve ben bunun için en kolay, buradan bir kaç mesaj anlatabileceğim, iyi sonuç alabileceğim bir teknik düşünüyorum bir süredir. Nefes eksersizi mi versem, meditasyon mu öğretsem, ho’oponopono mu yapsak derken en iyisinin HARİKA BİR HEDİYEYİ daha bu programa dahil etmek olduğuna karar verdim. Sitemizde hali hazırda satışta olan Yükseliş Setinin bir parçası olan “Enerji Ve Güç” CD’sini sizinle buradan hediye paylaşmak istedim. Bu set nedir, bu CD ne işe yarar bilgilerini aşağıda vereceğim linkten inceleyebilirsiniz. Enerjinizi yükseltmek için faydalanacağınız CD’yi ise aşağıdan hediye indirebilirsiniz. Ayrıca bu CD ile çalışmaktan keyif alıp setin tamamına sahip olmak isteyenler bu seti 24 saatliğine büyük bir indirimle seti 270 TL yerine 100 TL ye alabilirler. Bu CD enerjinizi daha kolay yükseltecek ve güçlendirecek özel bir çalışmadır. Setin diğer CD’leri ise Başarı ve Hız, Bolluk ve Bereket, Sevgi ve Güzellik ve Rahatlık ve Kolaylık CD’sidir. Ayrıca set içinde “Uzaktan Yükseliş Enerjisi” uyumlanması da vardır.

Aşağıdan set nedir ve hediye CD ne işe yarar bilgilerini inceleyebilir ve eğer isterseniz indirimli olarak setin tamamını satın alabilirsiniz.

https://bit.ly/yukselisprogrami

Aşağıdan ise hediye CD nizi indirebilirsiniz. Ancak sizden istediğim şey bugün mutlaka dinlemeniz olacaktır, bugün bizim için en önemli çalışma bu CD olacak ve siz sonrasında da ne zaman isterseniz dinlemeye devam edebilirsiniz.

Hediye CD linki;
Bilgi: CD’yi bu linkten dinleyebilirsiniz ancak indiremezseniz çeşitli teknik sorunlar nedeniyle bir sure sonra link calismayabilir veya baska sorunlar olabilir. CD yi indirmek icin link aşağıdadır;


4. GÜN

1. MESAJ

Günaydın. Bugün mutluluk ve sevinç ile çalışacağız… Ne güzel bir gün ve ne güzel bir konu! Hazırsanız size iyi bir soru sorarak günümüze başlayalım istiyorum. Sorum şu; Sizin İçin Mutluluk Nedir? Basit bir soru ama mutlaka üzerinde düşünmeniz gerekiyor. Sizin için mutluluk nedir? Sağlıklı olmak mı? Peki sağlıklıyken gerçekten mutlu musunuz? İstediğiniz şeylerin olması mı? Peki isteklerinizi elde ettiğinizde yaşadığınız mutluluk ne kadar sürüyor? Gerçekten mutlu oluyor musunuz? Aşık olmak ve sevilmek mi? Aşık olduğunuzda yaşadığınız mutluluk kalıcı olacak mı veya oldu mu? Belki de mutluluk bir olay değil bir zamanlama meselesi gibi gelmiyor mu size de bazen. Hayat ve kalp birbine benziyor bir açıdan ve ikisi de belli ritimlerle sürekli atıyor. Bu atımda bazen inişler bazen çıkışlar yaşanıyor ve biz çıkış anlarına mutluluk iniş anlarına ise mutsuzluk diyoruz. Ancak bu ritimler olmazsa yani kalp atımı düz bir çizgiye dönerse, artık en azından dünyamızda mutluluk veya mutsuzluk kavramlarının bir önemi de kalmıyor. Bu nedenle ilk adımda mutluluğun ve mutsuzluğun aslında hayatın doğal bir ritmi olduğunu kabul etmemiz gerekli. Mutlaka hayatta döngüler ve iniş-çıkışlar olacak. Önemli olan bu döngülere bizim yüklediğimiz anlamlardır. Mutluluk peşinde koşmayı bıraktığımızda, Ol’anı Ol’duğu gibi kabul ettiğimizde ve akışla hareket etmeyi öğrendiğimizde belki her şeyi hakkı ile yaşayabileceğiz. Size diyorum ki eğer mutluysanız bu harika ve bunun tadını çıkartın ancak mutsuzsanız, bu duygunuzu kabul edin, bir insan olarak mutsuz da olabileceğinizi, bunun çok normal olduğunu kendinize hatırlatın. Mutsuzluğu bastırmak, unutmak veya yok saymak için mücadele etmeyin. Kendinize ” Evet şu anda mutsuzuzm ve bu çok doğal çünkü ben bir insanım ve bu duyguları herkes gibi ben de yaşayabilirim. Mutsuzluk da dahil olmak üzere tüm duygularımı kabul ediyorum ve kendime bu duyguyu yaşama izni veriyorum.” deyin. Sonra bunun bir deneyim olduğunu ve bu deneyim ile savaşmanın onu güçlendireceğini bilerek deneyimin içinden geçmeye odaklanın. Bu şekilde çok daha kısa bir zamanda ve çok daha kolay bir şekilde yeniden mutluluk deneyimine geçebilirsiniz ve bu olduğu zaman da korkularla veya endişelerle mutluluğunuzu gölgelemek yerine mutluluk durumunu da yaşamak için kendinize izin verin. Şunu hatırlayın ki siz harika bir varlıksınız, yaşadığınız mutluluğu hak ediyorsunuz. Bir sonraki mesajımda görüşmek üzere hoşcakalın

2. MESAJ

Bugün astrolojik olarak sabah saatlerinde ruhsal enerjiler yüksek olacak. Meditasyon, enerji çalışması veya diğer çalışmalar konusunda çok olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Gün genelinde zihinsel olarak aktif olmak, net kararlar vermek ve bunları uygulayacak adımlar atmak da mümkün olabilir. Bugün zihinsel enerji yükseliyor ve verimli bir duruma geliyor. Akşam saatlerinde de gücünüzü olumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

MESAJ 3

Merhaba, umarım gününüz güzel geçiyordur ve bundan sonrasında daha da güzel geçer. Bugün mutluluk konusuyla çalışıyoruz ve sizinle bu konuda kadim bir mantra bilgisini paylaşmak istiyorum.

“Sevgiyle mutluluk meleklerini hayatıma bana mutluluk getirmeleri için davet ediyorum.

Eee Nu Rah Zay, Eee Nu Rah Zay, Eee Nu Rah Zay”

Eee Nu Rah Zay melek davetinde kullanılan bir mantradır.

Ee – Fiziksel olmayan her şeyim – düşüncelerim, hislerim, duygularım, Nu – fiziksel bedenim , Rah – ruhum , Zay – Meleklerin Refakatinde demektir.

Dilerseniz bugün bir kaç kere bu niyeti ve mantrayı kullanabilirsiniz. Eğer bir nedenle hoşunuza gitmezse sadece ” Mutluluğu Hayatıma Davet Ediyorum” olumlamasını da tekrarlayarak çalışabilirsiniz.

MESAJ 4

Kendinizi mutsuz hissettiğinizde sizi bu durumda çıkartacak çok basit bir teknik önermek istiyorum. Zihninizi hemen şükran duyacağınız bir şeye odaklayın. Bu çocuğunuz, aileniz, evcil hayvanınız, işiniz, sağlığınız herhangi bir şey olabilir. Kalbinizde şükür duygusu canlandığı anda mutsuzluk duygunuz hemen değişmeye başlayacaktır. Hadi şimdi aklınıza şükür edeceğiniz bir şeyi getirin ve içinizden ” Varlığın için şükürler olsun” deyin. Bunu kendinizi her mutsuz hissettiğinizde yapabilirsiniz ve etkisini hızlı bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Mesaj 5

Iyi akşamlar. Hatırlarsanız sabah duygularınızı kabul edin ve içinden geçin demiştim. Ancak bu mutsuzluğa teslim olun anlamına gelmiyor. Sadece bunun doğal olduğunu bir insan olarak zaman zaman mutsuz da olabileceğinizi kabul edin yani bu duygu ile savaşmayın dedim. Ancak bunu yaparken mutsuz olmanızın nedenlerini içinizde arındırın ve dönüştürün. Bu arındırma içinse ho’oponopono kullanabileceğimiz en basit ve etkili tekniklerden birisidir. Gelin birlikte bu akşam bu konuda bir ho’oponopono çalışması yapalım.

Seni Seviyorum
Özür Dilerim
Kendimi mutsuz hissetmeme yol açan içimde her ne varsa her ne oluyorsa lütfen bunlar için beni affet
Teşekkür ederim.

Bu kalıp ile bu gece yatana kadar çalışmanızı öneririm. Eğer zamanım var diyorsanız bu kalıbı 40 kere okuyabilirsiniz. Burada 40 bir kural değildir sadece ben bir şeyi 40 kere söylersen olur kültürel inancımızın enerjisinden faydalanmak için sayıya ihtiyacı olanlar için bu sayıyı verdim. Yoksa siz içinizden geldiği kadar tekrar edebilirsiniz. Güzel ve keyifli bir gece olsun. Sevgiyle kalın

—————————————————————–

5 Gün

1 MESAJ

Günaydın. Tazelenme ve Yenilenmeye Hazır mısınız? Yanıtınız evet ise birlikte güzel bir güne başlayalım ve günümüzü çok iyi değerlendirelim. Öncelikle iyi bir beslenme, kötü alışkanlıklardan uzak durmak, iyi suyu yeterince içmek, güneş almak, doğa ile baş başa kalmak, stresten uzak durmak ve en önemlisi kendinizi olduğunuz gibi kabul ederek, sevmek genç ve canlı kalmanın en önemli adımlarıdır. Eğer bunları yapmak benim için çok zor diyorsanız o zaman enerjinizi temiz, genç ve canlı tutmanız çok daha fazla önemli olacaktır. Ben her zaman “Bir gencin cesaretine, hayal gücüne ve umuduna sahip olan insan gençtir derim.” Eğer kendinizi gençleştirmek ve tazelemek istiyorsanız sizden bir hayal kurmanızı, bu hayalin gerçekleşeceğini umut etmenizi ve bunu gerçekleştirmek için cesur bir adım atmanızı isteyeceğim. Bu hayal ne olur buna siz karar vereceksiniz ancak gençlik enerjisi için yapmanız gereken ilk şey bu. Bugün bir hayal kurun, umut edin ve büyük veya küçük bu hayalinizin gerçekleşmesi için bir adım adın. Eğer hayalim var ama elimden bir şey gelmiyor diyorsanız o zaman aşağıda vereceğim niyeti odaklanarak 7 kere okumanızı öneriyorum.

” …….. yı hayal ediyorum ve şimdi bu hayalimin gerçeğe dönüşmesi için en uygun adımları sevgiyle atmaya gönüllü olduğumu kendime ve evrene deklare ediyorum.”

Bu çok etkili bir sözleşme-niyettir ve ne için okuduğunuza dikkat ederek, üzerinde iyice düşünerek ancak gün içinde mutlaka yapmanızı öneririm.

Sevgiyle kalın

2. MESAJ

Bugün astrolojik olarak sabah saatleri daha sakin, daha durağan ve olayları akışa bırakma enerjisinde olabilir. Ancak öğlenden sonra harekete geçmek, daha kararlı davranmak ve düşüncelerinizi eyleme geçirmek için olumlu fırsatlar olacak. Kalıcı ve sağlam olmasını istediğiniz işlere öğlen saatlerinde odaklanabilirsiniz. Ancak gün içinde genel olarak sınırlanmışlık ve zorlanma duyguları baskın olabilir. Zihnimizi olumlu bir noktada tutmak bugün çok önemli olacak diyebiliriz. Akşam saatlerinde her türlü işbirliği için enerjiler çok uygun olacak.

3. MESAJ

Sizinle bugün uzun ömür ve gençlik verdiğine inanılan bir TAO mantrası paylaşmak istiyorum. Bu mantrayı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ancak ben bugün program kapsamında en az 40 kere sesli olarak okumanızı istiyorum .

Chang Shou Yong Sheng – Şang Şo Yong Şeng şeklinde okunur.

Bu mantra anlamı için değil ses titreşimleri için okunur. Merak edenlere Tao ile ilgili kısa bir bilgi vermek gerekirse Çince bir kelime olan Tao ‘yol, rota’ anlamına gelir. Temel olarak bir şeyi yapma yöntemi veya bir hedefe giden yol demektir. Tao, evrenin yolunu, her şeyin oluş biçimini ifade eder. Tao,hem amaç, hem yol, hem de yolculuktur. Tao öğretisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler internetten araştırabilirler. Bir sonraki mesajımızda görüşmek üzere.

4 MESAJ

Herkese Merhaba, Uyumadan biraz ho’oponopono yapmaya ne dersiniz? Seni seviyorum, özür dilerim, bedenimin kendisini gençleştirmesini ve yenilemesini engelleyen içimde her ne varsa her ne oluyorsa lütfen bunlar için beni affet. Teşekkür ederim. şeklinde tekrar ederek yapabiliriz çalışmamızı. Kısa bir açıklama yaparak günü tamamlamak istiyorum. Buradan aslında bedenimin kendisini yenilemesini engelleyen içimdeki bir inanç mı, bir kodlamamı, atalarımdan bana geçen bir kalıp mı, insanlıktan aldığım bir program mı bilmiyorum ama her neyse sen biliyorsun sevgili yüksek benliğim, lütfen bunu bul ve temizle, arındır diyorsunuz. Bu çalışmada sıklıkla ho’oponopono veriyorum ve vermeye de devam edeceğim. Her birisinin anlamını tek tek açıklayamasam da verdiğim çalışmaları yapanlar mutlaka faydasını göreceklerdir. Sevgilerimi gönderiyorum ve iyi bir gece geçirmenizi seçiyorum.


6. GÜN

1 MESAJ

Günaydın, Güzel, keyifli ve tüm işlerinizin kolaylıkla hallolacağı bir gün olsun. Bugün Kolaylık ve Rahatlık konusu ile çalışacağız. Güne bu konuda sizin için hazırladığım bir niyetle başlayalım istiyorum. Aşağıda verdiğim niyeti odaklanarak 3 veya 7 kere okumanızı öneririm.

Hayatımı rahat ve kolay bir şekilde sürdürmeyi seçiyorum. Hayat kolay bir şekilde yaşanabilir ve biliyorum ki mücadele etmek, savaşmak sadece kendi zihnimde oluşturduğum ilüzyonlardır. Ben akışa uymayı, hayatla birlikte yol almayı ve hayatın keyfini çıkartmayı seçiyorum. Olduğum gibi değerliyim ve güçlüyüm. Değerli olmak, kendimi insanlara kabul ettirmek, onaylanmak ve sevilmek için hiç bir şey yapmama gerek yok. Ben olduğum gibi değer görmeyi, sevilmeyi ve kabul edilmeyi hak ediyorum. Şimdi kendimle ve hayatla ilgili olumlu duygulara sahip olmayı ve dünyayı dost bir yer olarak görmeyi seçiyorum.

2 MESAJ

Bugün astrolojik olarak günün ilk yarısı olumlu ve canlandırıcı enerjiler aktive olacak. Sizin için önemli işlerinizi sabah saatlerinde daha kolay tamamlayabilirsiniz. Öğlen saatlerinde duygusal yaşamınızla ilgili olumlu gelişmeler ve öğlenden sonra her konuda olumlu iletişimler söz konusu olabilir. Ancak hala Güneş ve Satürn’ün kare açısının etkisinin devam etmesi genel olarak karamsar ve kapalı enerjileri de aktive edecektir. Dikkatinizi size keyif veren konulara ve daha üretken olmaya odaklayarak günü daha iyi geçirmeniz mümkün olacaktır.

MESAJ 3

Bugün rahatlık ve kolaylıkla konusunda faydası olacak bir mantra vermek istiyorum.

GÜÇLÜ VE YÜKSEK ENERJİ MANTRASI

HRİM – Hıriim şeklinde bir telaffuzu var ancak hı hecesindeki ı yutularak soyleniyor.

Bu mantra kozmik manyetik enerji ve ruhla bağlantılı kabul edilir. Kalp düzeyinde bizi uyandıran ve aydınlatan bir etkisi vardır, sevinç ve keyif duyguları oluşturur. Bu mantra ateş elementi ile özellikle de güneş ile bağlantılıdır. Enerjiyi yükseltir ve güçlendirir.

MESAJ 4

Bugün size bir çoğunuzun ilk kez duyacağı başka bir çalışmadan söz edeceğim. Beyanlar. Nedir Beyan? Mantraların tamamlayıcısı veya tek başına etkili ifadeler olarak kabul edebiliriz Beyan’ları. Beyanlar güçlü komutlar veya emirlerdir. Beyanlar ateşli bir enerjiye sahiptir ve auralarımızdaki, kalbimizdeki ve bilincimizdeki enerjiyi istenilen şekilde artırırlar. Ayrıca olumlama olarak da kullanılabilirler ve çok güçlü bir enerjileri vardır. Bugün rahatlık ve kolaylıkla ilgili sizin için hazırladığım bir Beyan’la çalışmanızı isteyeceğim. Aşağıda vereceğim Beyan’ı odaklanarak en az 7 kere veya daha fazla okuyabilirsiniz.

RAHATLIK KOLAYLIK BEYANI

Ey rahatlık öne gel!
Ey kolaylık buraya gel!
Ben öyleyim ve Öyle olsun!

Bugün rahatlık ve kolaylıkla çalıştık yarın yeni bir konuyla keyifli bir günde bir araya gelmemizi seçiyorum.


7. GÜN

1 MESAJ

Günaydın. Programımızın bugün ilk haftasını tamamlayacağız. Umarım sizin için de benim için olduğu kadar keyifli geçiyordur. Bu zor zamanlarda kendimizi biraz daha rahat ve keyifli hissetmemiz için bile bu program çok değerli olacaktır diye düşünüyor ve 21 günü hep birlikte sağlıkla tamamlamımızı seçiyorum. Bugün biraz chakra ve aura konusunu konuşalım istiyorum. Bilmeyenler için kısaca aura tüm canlıların sahip olduğu enerji alanı ve chakra da bu enerji alanında bulunan, evrensel enerjiyi bedenimize veya varlık alanımıza kabul ettiğimiz enerji kapılarıdır. Chakraları küçük birer enerji girdabı gibi düşünebilirsiniz, sürekli dönerek chi veya ki enerjisini alırlar bize iletirler. Bu konuda sayfalarca bilgi vermek mümkün ancak buradaki alanımız kısıtlı olduğu için bu konuyu bilmeyenlerin araştırmasını mutlaka öneririm. Yaşam enerjinizin yüksek olması, negatif enerjilerden korunmanız, titreşiminizin gücü, hayatınıza iyi şeyleri ne kadar çektiğiniz, bir çok yaşam deneyiminizin mahiyeti, karmik kayıtlarınız gibi bir çok konu chakralarınızla ve auranızla bağlantılıdır. Gelin güne güzel bir aura niyeti ile başlayalım ve gün içinde bu konuda çalışmaya devam edelim. Aşağıdaki niyeti odaklanarak 3 veya 7 kere okuyabilirsiniz.

“ Auramın bütün katmanlarının temizlenmesini, arınmasını ve ışıkla dolmasını seçiyorum. Güçlü auram şimdi hayatıma iyi ve güzel şeyleri otomatik olarak çekiyor. Sevgiyle, güvenle ve nezaketle hayatta yol aldığım için teşekkür ediyorum.”

Chakralarla ilgili ilerleyen mesajlarda bilgiler olacak. Bugün bu konuda çalışmalar yapacağız. Ancak chakralarında sorunlar olduğunu düşünenler ve bu konuda hem kolay, hem etkili hem de rahatlıkla yapabilecekleri bir çalışmaya ihtiyaç duyanlar için bugün chakra olumlamaları CD’miz sitemizde 24 saat sürecek şekilde indirimli olarak satışta olacaktır. İncelemek ve satın almak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&path=65&product_id=127

MESAJ 2

Bugün genel olarak ilişkiler açısından olumlu bir gün olacak. Ancak otorite konumundaki kişilerle sorunlar çıkabilir veya resmi işlerle ilgili gecikmeler, engeller oluşabilir. Bu nedenle önemli başvuruları veya talepleri bugün biraz ertelemek daha doğru olacaktır. Özellikle akşam saatlerinden sonra özel ilişkiler için çok keyifli zaman geçirmek mümkün olabilir. Öğlenden sonra fiziksel enerjiniz artacağı için bedensel güç gerektiren işlerinizi bu zaman diliminde daha kolay yapabilirsiniz.

Chakra olumlamaları CD’sinin indirim süresi 23 nisan saat 14:00 da bitecektir. İncelemek ve satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&path=65&product_id=127

MESAJ 3

Kök chakramız dünyasal konular, köklerimiz, kendimizi ne kadar dayanıklı hissettiğimiz, temel yaşam fonksiyonları, hayata güvenmek ve kendinizi güvende hissetmekle ilgilidir. Eğer kendinizi güvende hissetmiyor ve işlerinizden somut sonuçlar almakta zorlanıyorsanız kök chakranızda sorunlar vardır.

Sakral Chakramız: Hayatımızdaki akış, hayattan keyif alma, cinsellik, yaratıcılık, heyecan duyma, bolluk – bereket ve şans bu chakra ile ilgilidir. Eğer hayatınızda bir tıkanıklık varsa, sürekli benzeri konularda sorunlar yaşıyorsanız, şansınız iyi değilse, yaratıcılığınız düşükse, bolluk bereket sorunlarınız varsa sakral chakranızda sorunlar yaşıyorsunuzdur.

Solar chakramız ; cesaret, irade, güç, başarı, özgüven, özdeğer, sağlıklı ego, otorite ile ilişkiler ve genel olarak sosyal ilişkiler bu chakra ile ilgilidir. Eğer yaşam enerjiniz düşükse, insanlarla ilişki sorunları yaşıyorsanız, başarı konusunda sorunlarınız varsa, cesaretinizi, iradenizi ve gücünüzü yeterince kullanamıyorsanız, kendinizi yeterince ortaya koyamıyorsanız solar chakranızda sorunlar var demektir.

Kalp chakramız; sevgi, alma ve vermenin dengesi, fedakarlık, duygusal bütünlük, mutluluk ve bağışıklık bu chakra ile ilgilidir. Eğer sevgi sorunları yaşıyorsanız, sürekli veren ancak alamayan veya vermeyi bilmeyen bir insansanız, duygusal olarak rahat, mutlu ve tatminkar durumda değilseniz kalp chakranızda sorunlar vardır.

Boğaz chakramız; iletişim, kendimizi açık ve net ifade etme, zaman algısı ve ilişkilerle ilgilidir. İletişim sorunları yaşıyorsanız, kendinizi iyi ifade edemiyorsanız ve insanlarla ilişkilerinizde zorlanıyorsanız boğaz chakranızda sorunlar var demektir.

Üçüncü göz chakramız: hafıza, dikkat, odaklanma, sezgiler ve içgörülerle ilgilidir. Hafıza, dikkat, odaklanma sorunlarınız varsa, öğrenmekte zorlanıyorsanız ve sezgilerinizle bağlantınız kopuksa 3.gözünüzde sorunlar var demektir.

Tepe chakramız; maneviyat, Yaradan’la bağlantılar, yüksek benliğimizle bağlantımız ve evrensel enerjiyi aldığımız yerdir. Ruhsal sorunlar, derin korkular, kendinizi yalnız ve terk edilmiş hissetme ve manevi krizler yaşıyorsanız tepe chakranızda sorunlar var demektir.

Chakralarınızın daha sağlıklı olması için yoga, meditasyon, reiki, olumlamalar, mantralar, ho’oponopono gibi bir çok teknikle çalışabilirsiniz.

Eğer chakralarınızda sorunlar olduğuna inanıyorsanız ve bu konuda daha güçlü çalışmalar yapmak istiyorsanız chakra olumlamaları CD miz 24 saat içinde size özel indirimli olarak yayında olacaktır. Aşğıdaki linkten 23 nisan perşembe günü saat 14:00 a kadar indirimli olarak chakra olumlamaları CD’sini satın alabilirsiniz.

MESAJ 4

Bugün sizinle bir chakra aura genel enerji mantrası paylaşmak istiyorum.

KRIM – Kıriim diye okunur ve ı harfi yutulmaya çalışılır okunurken

Bu mantra enerji ve dönüşümün mantrası kabul edilir. Çok güçlü bir mantradır ve dikkatli kullanılması gereklidir. Pranayı yani yaşam enerjisini yükseltir ve titreşiminizi güçlendirir. Aurayı temizler, chakraları temizler ve enerji ile yükler. Negatif olanı pozitif olana dönüştürür. Genel olarak sadee tekrarlamak bu faydaları için yeterlidir. Sesli olarak tekrarlamak gereklidir.

Mantra ile çalışmak istemeyenler için bir de olumlama vermek istiyorum. Bu olumlamayı gün içinde sürekli tekrar edebilirsiniz.

“ Tüm chakralarımın ve auramın enerjisi şimdi olabilecek en sağlıklı, en güçlü, en mükemmel hale geliyor.”

Eğer tüm chakralarınızla daha etkili ve kolay bir şekilde olumlama çalışması yapmak isterseniz 23 nisan perşembe günü saat 14:00 a kadar

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&path=65&product_id=127
linkinden Chakra Olumlamaları CD’sini satın alabilirsiniz.

MESAJ 5

Uyumadan önce chakralarımız için güzel bir ho’oponopono arınması yaparak günü kapatalım istiyorum.

Seni seviyorum
Özür dilerim
Chakralarımda sorunlar, blokajlar, tıkanıklıklar, negatif enerjiler olmasına yol açan içimde her ne varsa her ne oluyorsa lütfen bunlar için beni affet
Teşekkür ederim.

Bu kalıbı bol bol tekrar ederek bu akşam güzel bir chakra temizliği yapabilirsiniz. Ancak chakralardaki blokajlar uzun senelerle oluştuğu için bu temizlik bir günde olmaz. Bunu genel bir çalışma gibi düşünebilirsiniz ve kendi bilginiz dahilinde 21 gün bu konuya odaklanmanızı öneririm. Kendi kullandığınız teknikler, bu niyetle 21 gün her gün 15 dakika çalışmak, sitemizde şu anda indirimli olarak satıştan olan olumlama/subliminal olumlama CD’sini alarak 21 gün her gün çalışmak gibi size ve imkanlarınıza en uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Ancak chakra çalışmasının çok önemli olduğunu, tek bir günde bitmeyeceğini ve bu konuya en azından 21 gün odaklanmanız gerektiğini bilmeniz önemli olacaktır.

Aşağıda CD’nin linkini son kez paylaşarak herkese iyi geceler diliyorum. Sabah yeni bir günde keyifle bir araya gelelim.

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&path=65&product_id=127


8. GÜN

1 MESAJ

Herkese günaydın. Öncelikle hepinizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun. Sevgi dolu ve keyifli bir gün olsun. Bugün biraz farkındalık konusu ile çalışalım istiyorum. Farkındalık her türlü yargıdan uzak bir şekilde insanın kendisine, içine ve çevresine uyanık bir dikkat göstermesi durumudur. Bu dikkati yargısız gözlem olarak da nitelendirebiliriz. İnsan zihni her zaman otomatik pilotta yaşama eğilimindedir yani günlük işlerini otomatiğe alarak, üzerinde düşünmeden ve enerji harcamadan yapmak ister. Ancak otomatik pilot moduna geçtiğiniz zaman olan şey, zihnin geleceğe veya geçmişe kontrolsüzce sıçrayarak an’da kalmayı bırakmasıdır.Bu gezinme hayatı yaşamaya değil hayatı tüketmeye yol açacaktır. Hayatınızı dolu dolu, hissederek ve an’ı deneyimleyerek yaşayamamak, insanda kendisinin de fark etmediği bir boşluk duygusu oluşturur. Bu boşluk duygusunun yol açacağı şey anlamsızlık, hayattan tat alamama ve nedensiz bir yalnızlık duygusudur. Bu olumsuz hisleri hafifletmek için çoğu insan farkında olmadan yemek, sigara, alkol, alışveriş, film izlemek, aşırı çalışmak, kumar veya uyuşturucular gibi çareleri dener. Ancak bunların hepsi geçici olarak rahatlık verse de sorunu çözmez, sadece asıl sorunun verdiği acıyı hafifletir. Yani hayatınızdaki boşluğu verdiği ancak bilincinde olmadığınız acıyı unutmak, bastırmak için bilinçsizce kullandığınız bu davranışlar aslında kaygıdan kaçınmayı sağlayan güvenlik davranışlardır. Sizi geçici olarak rahatlatsa da asıl sorunu çözmez ve etkileri bitince yeniden rahatlamak için aynı güvenlik davranışını sergilersiniz. Yani daha fazla sigara, daha fazla yemek, daha fazla çalışma veya daha fazla alışveriş döngüsüne girersiniz.Bu durumdan kurtulmak ve hayatta farklı bir olasılık alanı bulmak için en etkili anahtar ise “Farkındalık” ‘tır. Farkındalık hem hayatı dolu dolu yaşamayı, hem varoluşu tam olarak deneyimlemeyi, hem aradığınız anlamları keşfetmeyi hem de yalnızlık yerine bütünle bir olma hislerini yaşamanızı sağlar. Farkındalık basit olanın içindeki muhteşemliği görmek ve muhteşem olanı sükunetle hissetmektir. Farkındalık aslında gerçek varoluş durumunuzu yaşamanız ve kendi doğanıza uygun bir şekilde hayatta yol almanızdır. Farkındalık ise geçmiş yada gelecekte değil An’da kalmakla, olayları yargısızca gözlemlemekle mümkün olur. Önce farkındalık nedir bunu öğrendik ve gün içinde konuda pratik bir teknik uygulayacağınız birlikte. Şimdilik hoşcakalın.

2 MESAJ

Bugün Boğa burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeniaylar yeni başlangıçları ve yenilikleri simgeler. Bu yeniay uranüsyen olduğu için beklenmeyen değişikliklere, yeniliklere ve sürprizlere açık bir yeni ay olacak. Boğa burcu maddi konuları, finansı, sahip olduğumuz maddi ve manevi değerleri ifade eder. Dolayısı ile bu konularda ani değişimler veya sürprizler söz konusu olabilir. Bu yeni ay güven, koruma ve yeni umutlar verebilecek iyicil etkilere sahip. Genel olarak hala kısıtlanma ve bazı zorlukların enerjisi devam etse de yeniay sonrasında bazı rahatlamalar beklenebilir. Bugün yeniayın enerjisinden faydalanmak için bir kağıt alıp yeni başlangıçlar yapmak istediğiniz alanları listeyeleybilirsiniz. ” …… konusunda kolaylıkla en doğru başlangıcı yapmayı ve mümkün olan en iyi sonucu almayı seçiyorum.” ifadesiyle listenizi hazırlarsanız enerjisi çok daha güçlü olacaktır. Bir sonraki mesajımızda görüşmek üzere.

3. MESAJ

Bugün konumuz farkındalık ve biz farkındalık nedir kısaca göz attık. Şimdi ise farkındalıkla ilgili en temel tekniği sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle yavaşlamak yani bedeninizi yavaşlatmak, düşüncelerinizin de hızlı bir şekilde yavaşlamasına yardım edecektir. Bunun için sakince oturmayı ve mümkün olduğunca gevşemeyi deneyebilirsiniz. Özellikle çene kaslarınızı ve boyun bölgenizi gevşetmek bu konuda çok etkilidir. Arkasından dikkatinizi bedeninizin içinde ne olup bittiğine vermenizi isteyeceğim. Bir yeriniz ağrıyor mu, kaşınıyor mu, herhangi bir yerinizde bir gerginlik, kasılma var mı yani dikkatinizi tam olarak bedeninizin içine verin. Ben buna bedeninizin içine girin derim, zihninizi bedeninize odaklayın. Bunu yaparken başka bir şey düşünmeden dikkatinizi sadece bedeninize vermeniz çok önemli. Aklınıza düşünceler gelirse takılmayın, dikkatinizi tekrar nazikçe bedeninize getirin. Bir düşünce ile savaşırsanız onu büyütürsünüz ancak dikkatinizi başka bir şeye odaklarsanız akıp gidecektir. Bedeninize bir süre odaklandıktan sonra gözlerinizi açın ve dikkatinizi dışarıya verin. Ancak bunu yaparken tarafsızca hiç bir yorum yapmadan sadece gözlemelemeye çalışın. Bir ses geldi, rüzgar esti, bir çocuk bağırdı bunların hepsine dikkat edin ancak yargılamadan sadece olayın kendisine dikkatinizi verin. Her gün 10 dakikanızı farkındalık çalışmasına ayırmanız zihninizi bu konuda eğitmenize katkı sağlayacaktır.

4 MESAJ

Uyumadan önce hep birlikte farkındalığımızı arttıracak bir niyet çalışması yapalım istiyorum birlikte. Aşağıda vereceğim niye ve ho’oponopono çalışmasını uyumadan önce yapmanızı isiyorum. Bu farkındalık konusunda size destek olacak çok iyi bir çalışma olacak.

“ An’da kalma, olanı fark etme, evrenin ritimlerini hissetme ve hayatımı dolu dolu yaşama yeteneğimin şimdi ve burada benim için mümkün olan en iyi seviyede artmasını seçiyorum. Bu seçimimin gerçekleşmesini engelleyebilecek içimde her ne varsa her ne oluyorsa bütün zamanlarda, bütün boyutlarda ve bütün evrenlerde temizlenip, arınıp, sıfır noktasına ulaşana kadar

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim.

Niyetinizi 1 kere okuyun ve 4 cümleyi en z 40 kere tekrar edin. Bu çalışma hem farkındalık niyeti hem de arınması olduğu için son derece faydalı olacaktır. Yarın yeni bir konuda bir araya gelmemizi seçiyorum. Hepinize iyi geceler ve güzel uykular.


9. GÜN

1 MESAJ

Bugün çok önemli bir konu olan değişim konusunda çalışacağız. Yarın yapacağımız çalışmaya geçmeden önce bu konuda etkili bir çalışma yapmamız çok önemli bu nedenle bugün çalışmalarınızı aksatmadan tam yapmanızın önemini hatırlatmak istiyorum.

Değişim insanların hem çok istediği hem de çok korktuğu bir kavramdır. İnsanlar hayatlarındaki sorunlu alanların, kötü giden işlerinin ve ilişkilerinin değişmesini isterler istemesine ama bir taraftan da değişimden bilinçsizce çok korkarlar. Çünkü doğadaki her canlı mevcut durumunu korumak üzerine bir programa sahiptir. Özellikle insanlarda bu durum çok daha güçlüdür. İnsan için ilk değişim anne rahminden ayrıldığı gün başlamıştır. Varlığının ilk aşamalarında, annesinin karnında ılık suyun içinde,karanlık ve güvenilir bir ortamda yaşayan insanoğlu, doğum saati geldiğinde tabiri caizse kendi küçük cennetinden kovulmuştur. İnsanoğlu yaşarken bir gün öleceğini bilen tek canlıdır. Nasıl doğarken büyük bir değişim yaşadıysa, bir gün ölerek başka bir büyük değişim daha yaşayacaktır. Tüm canlılardaki yaşamı sürdürme içgüdüsü, bu büyük değişimden elimizden geldiğince uzak durmaya çalışmamıza yol açmaktadır. Bilinçaltının genelleme özelliğini düşünürsek, değişimden neden bu kadar çok korktuğumuzu anlamamız zor olmayacaktır. Konfor alanımızda kalmak bilinmeyen şartlardan her zaman daha iyidir. O halde insanlar bilinçsizce hayatlarındaki her şeyin aynı kalmasını ve her zaman kendi küçük dünyalarında ki düzenlerine devam etmek isterler diyebiliriz. Bu istek bilinç düzeyinde olmayabilir yani kişi bilinçli olarak hayatını değiştirmek isteyebilir ancak bir taraftan da bilinçaltında değişimden çok korkar ve hayatında asla önemli bir değişime izin vermek istemez. Değişime izin vermeden ise hayatınızda yeni olasılıklar oluşturmanız mümkün değildir. Bu nedenle yenilikler için ilk yapmamız gereken şeylerden birisi de değişim konusunda çalışmaktır. Bu konu ile aslında bir gün çalışmak yeterli olmayacak tek başına 21 gün çalışmasını hak ediyor ancak yine de biz bu program içinde bir günde olsa bu konuyla çalışarak en yüksek faydayı elde etmeyi seçelim ve gelin aşağıda vereceğim niyeti odaklanarak 7 kere okuyalım.

” Değişimin güvenli bir şey olduğunu kabul ediyorum ve şimdi hayatımda olumlu bir değişim döneminin başlamasına niyet ediyorum. Hayatıma sağlık, refah, sevgi ve başarı getirecek tüm değişimlerin şimdi nazikçe ve An’da gerçekleşmesini kabul ediyorum. Tüm değişimler için hazırım ve hayatın bana iyi şeyler getireceğine tüm kalbimle inanıyorum.”
MESAJ 2

Bugün sabah saatlerinde tartışmalara ve gerginliklere açık enerjiler aktive olacak. Küçük konuları büyütmemek ve sorunların çözümünü biraz zamana bırakmak faydalı olabilir. Öğlen saatlerini ise son derece keyifli ve rahat geçirmek mümkün olacak. Akşam saatlerinde ise kendinizi daha güçlü hissetmeniz, sevdiğiniz insanlardan destek bulmanız ve kendinizi daha güçlü hissetmeniz mümkün olacak.

MESAJ 3

Bugün kendinize aşağıda vereceğim soruları sormanızı ve üzerinde düşünmenizi isteyeceğim. Hatta zamanınız varsa yazarak çalışmanız çok daha etkili olacaktır.

Değişim sizi korkutuyor mu?
Değişim dediğimiz zaman hayatınızdaki iyi şeylerin de değişeceğinden korkuyor musunuz?
İyi şeylerin yerine daha iyilerinin değil de kötülerinin gelebileceği endişesi yaşıyor musunuz?
Değişim yapmak size zor geliyor mu, geliyorsa neden?
Hayatınızdaki değişim dönemleri kolay ve rahat mı oluyor yoksa zorlayıcı şekillerde mi?
Değişim yapmak isteseniz hayatınızda neleri değiştirirdiniz?
Sabah kalktığınız zaman hayatınızda bir şey değişicek olsa seçiminiz ne olurdu?
Değişim sizin dostunuz mu yoksa tehdit edici bir his mi veriyor üzerinde düşününce?

Bu soruların sadece yanıtlarını düşünmek bile değişim konusunda sizde bir enerjiyi harekete geçirecektir. Bu nedenle kısa bir süre bile olsa bu çalışmayı yapmanızı öneririm.

MESAJ 4

İyi akşamlar. Bu gece yatmadan önce değişimle ilgili kısa bir ho’oponopono çalışması yapalım istiyorum ve bu çalışmanın günün en önemli çalışması olduğunu söylerek mutlaka yapmanızı önereceğim.

Hayatımda istediğim veya benim için gerekli olan değişimleri yapmamı engelleyen, beni durduran, bloke eden, değişim korkumu yaratan içimde bana aileme, atalarıma ait her ne varsa her ne oluyorsa bütün zamanlarda, bütün boyutlarda ve bütün evrenlerde şifalanıp, arınıp, sıfır noktasına ulaşana kadar

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim.

Niyeti 1 kere okuyup 4 tane arınma cümlemizi ortalama 5 dakika tekrar ederseniz bu günü harika bir çalışma ile tamamlamış olacağız. Yarın yeni bir gün ve yeniden bir arada olmamızı seçiyorum.


1O GÜN

1 MESAJ
Günaydın. Sevgi dolu, olumlu akışta ve keyifli bir gün geçirmemizi seçiyorum. Bugün yeni başlangıçlar yapmak ve yeni olasılıklar oluşturmakla çalışacağız. Konumuz çok güzel ve umarım sizin için de benim için olduğu kadar keyifli bir çalışma olur. 1927 yılında Danimarka’da Kopenhag’da bir enstitüde Fizikçiler Niels Bohr ve Werner Heisenberg kuantum tuhaflıklarını anlamlandırmaya çalıştılar. Kopenhang yorumu olarak geçen yorumları en fazla kabul gören görüş olmuştur.Fizikçiler kısaca evrenin sonsuz sayıda birbirleriyle örtüşen olasılıklar olarak var olduğunu ve bir şey olup da olasılıklardan biri gerçekleşene kadar her şeyin belirli bir yeri, varoluş biçimi olmadan var olduklarını söylemektedir. Olan bir şey ise insanın farkındalığı yani gözlemidir. İnsan bir olasılığı gördüğü anda bunu gerçeğe çevirir.

Kuantum fiziği sonsuz sayıda olasılıktan söz eder ve bu olasılıklardan birinin gerçekleşmesini sağlayan şeyin gözlem olduğunu söyler. Bu bizim için oldukça önemli bir bilgidir, odaklandığınız olasılığın gerçekleşme ihtimali her zaman daha fazladır. Eğer mevcut durumun sorunlarına odaklanırsanız bunları gözlemler ve bu sorunların olduğu evren modelini gerçekler durursunuz. Oysa olasılıklara odaklanırsanız yeni ihtimallerin evrenine bir kuantum sıçraması yapabilirsiniz. O halde hayatınızda yeni olasılıklar oluşturmak için istediğiniz olasılığı belirlemeli ve bu olasılığa dikkatinizi yeterince vermelisiniz. Elbette her istediğimiz gerçekleşecek demek doğru değildir çünkü bazı istekleriniz gerçekten sizin yaşam yolunuzda olmayabilir, başka birisinin özgür iradesine müdahale etmek mümkün değildir, sizin hayrınıza olmayabilir veya karmik durumlar söz konusu olabilir. Ancak doğru şeyi doğru şekillerde ister ve doğru şekilde dikkatinizi, enerjinizi verirseniz yeni olasılıklar alanı açmak her zaman mümkün olacaktır. İşte bugün bu konuda birlikte çalışacağız. Ancak güne başlarken güzel bir niyet ederek başlayalım istiyorum. Aşağıda verdiğim niyeti odaklanarak 3 kere okuyabilirsiniz.

“ Su anda hayatimdaki hersey sadece benim sectigim olasiliklardan oluşuyor. Bunlari sectigim gibi baska seyleri de kolaylikla secebilirim. Simdi hayatimda yeni olasiliklar olusturuyorum. Enerjimi ve gücümü seçtiğim olasılıklara akıtıyor ve bunların gerçekleşmesini sağlıyorum. Artık zenginlik, iyi şöhret, sağlık, huzur, mutluluk, güzellik, iyi ve faydali bir yaşam benim hayatımın gerçekleridir. Şimdi yeni gerçeklerimi sevgiyle kabul ediyor ve ortaya çıkmalarına izin veriyorum.” “

Diğer mesajlarımda görüşmek üzere.

2 MESAJ

Bugün 10.19’a kadar ay boşlukta olacak. Bu zaman dilimine kadar yeni bir girişimde bulunmak yerine elinizdeki işlerinizi tamamlamanız daha doğru olacaktır. Bugün yeni şeyler öğrenmek ve iletişimler kurmak için harika bir gün. Yeni bir konuda kitap, on-line eğitim, danışmanlık alabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için harika bir gün olacak. Akşam saatlerinde ise enerji çalışmaları, ruhsal çalışmalar ve her türlü şifa çalışmaları için enerjiler çok uygun olacak.

MESAJ 3

Evrenimizdeki herşey temelde enerjidir ve her bir enerjinin kendisine özel bir frekansı vardır. Bu frekansları oluşturan titreşimlerdir ve evrende herşey kendi ritminde titreşir. Eğer sizin kişisel titreşiminiz düşük seviyede olursa hayatınızın her alanında kendi tireşiminize uygun olayları ve durumları hayatınıza otomatik olarak çekersiniz. Titreşiminiz yükseldikçe yaşam deneyimleriniz de değişmeye başlar. Aynı şekilde hayatınızda sorun olarak gördüğünüz herşey aslında bir titreşime sahiptir ve bu sorunları şifalandırmak veya dönüştürmek için hem kendinizi hem de durumun tireşimini değiştirmeniz çok önemlidir. Hayatınızda sorun olarak görmeseniz bile yaşam deneyimlerinizin titreşimlerini yükseltmeyi öğrenmek çok önemlidir. Titreşiminizi yükselterek hayatınızda yeni ve daha iyi olasılıklar oluşturabilirsiniz. Bunun için enerjilerle çalışmak, meditasyon yapmak, yoga yapmak, Ho’oponopono gibi teknikleri kullanabilirsiniz. Ben size bugün titreşiminizi hızlı yükseltmeniz için kolay bir teknik önereceğim. Bu enerjiyi çok hızlı yükselten bir renk meditasyonudur ve mutlaka denemenizi öneririm. Kendinizi bir ışık şelalesinin altında imgeleyin. Önce parlak çivit mavisi ( gece mavisi) renkte bir ışığın tüm bedeninizden aktığını imgeleyin. Bu imgelemeyi kendinizce bir sürede yapabilirsiniz. İster 1 dakika isterseniz 5 dakika tamamen size kalmış. Sonra sırayla zümrüt yeşili, buz mavisi ve beyaz renklerde ışık selinin altında durduğunuzu imgeleceyeceksiniz. Rengi bire bir görmeseniz de olur sadece düşünmeniz veya hayal etmeniz bile yeterli olacaktır. Bu titreşimi arttırmak için harika bir ho’oponopono meditasyonudur ve düzenli yaparak enerji frekansınızı sürekli yüksek tutabilirsiniz.

MESAJ 4

Size daha önce beyanlardan söz etmiştim. Bugün de madem olasılıklarla çalıyoruz bunun için hazırladığım bir beyanı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu beyanı odaklanarak 7 kere okumanızı öneririm. Hatta 21 gün her gün yapmak çok daha faydalı olabilir.

Sevgili …. hayalim
Zihnimden Hemen Çık
Kalbimden Hemen Çık
Yoğunlaş, Maddeleş
Ve
Şimdi Yolumda Karşı Çık.

…. yazan yere hayalinizi kısaca tanımlayarak çalışabilirsiniz. Ancak burada başka bir insanın özgür iradesini manüple edecek veya başkasına zarar verecek bir şey istemeyin bunun size çok olumsuz dönüşleri olur. İsim vererek falanca bana aşık olsun diye çalışmak o kişinin özgür iradesini manüple etmektir ancak büyük bir aşk yaşamak için çalışabilirsiniz. Başarılı olmak, güzel bir iş bulmak, şanslı olmak, refah içinde yaşamak gibi niyetleriniz için bu şekilde çalışabilirsiniz.

MESAJ 5

Bu gecenin son çalışması olarak güzel bir olumlama vermek istiyorum. Gece yatağınıza girdiğiniz zaman uyuyana kadar elinizden geldiği kadar içinizden tekrar etmenizi istiyorum. Özellikle tam uykuya dalacağınız alfa anını yakalayabilirseniz olumlamadan maksimum faydayı görürsünüz. Ancak her şekilde yatınca, gevşeyerek elinizden geldiği kadar tekrarlayın lütfen.

“Hayat beni seviyor, beni destekliyor ve bana muhteşem seçenekler sunuyor.”

Yarın yeni bir günde ve yeni çalışmalarda görüşmemizi seçiyorum. İyi geceler…


11. GÜN

Bugün bu programın içinde mutlaka olmasını istediğim ve gerçekten çok önemsediğim bir konu ile çalışmaya devam etmek istiyorum. Kendimizi ve başkalarını affetmek.

Kendimize karşı duyduğumuz kızgınlık ve öfke duyguları bilinçaltı düzeyde kendinizi suçlamanızı ve bu suçluluk duyguları da bilinçsizce kendinizi cezalandırmanıza yol açar. Başkalarına karşı duyduğunuz nefret duyguları, bu duyguları hissetmekte çok haklı olsanız bile hayatınıza zor deneyimleri ve olumsuzlukları çeker. Bunu şu şekilde düşünebilirsiniz, sizin frekansınıza en uygun enerjileri otomatik olarak çekiyorsunuz. Birisinden nefret etmeniz otomatik olarak nefret frekansında kalmanıza yol açar ve bu da hayatınıza sizi üzecek, nefretinizi uyandırcak yeni insanlar ve deneyimler çekmeniz anlamına gelir. Burada önemli olan sevgi frekansına geçmenizdir ki bunun için de affetmek çok önemlidir. Ancak burada bir noktayı vurgulamak istiyorum bir insanı affetmek onu hoşgörmek, onunla yeniden bir araya gelmek veya kendinizi ona açmak demek değildir. Bir insanı affetmek olanı olduğu gibi kabul etmek, bu olaydan almanız gereken dersi almak ve o insana olan negatif duygularınızdan özgürleşerek yolunuza devam etmeniz demektir. Buna ek olarak insanlar sevdikleri kişilere karşı bir kızgınlık duyuyorlarsa ve kızgınlıkları uzun süredir devam ediyorsa ve affetmekte zorlanıyorlarsa bu durumda bilinçsizce bu kişileri cezalandırmak için hastalık veya sorunlar üretebilirler bilgisini de vermek isterim. Yani her şekilde hem kendinizi hem de başkalarını affetmeniz çok önemli olacaktır. Bugün ilk olarak kendinizle çalışmanız için bir niyet veriyorum ve bugün odaklanarak 7 kere, eğer ihtiyacınız varsa 21 gün her gün 7 kere okumanızı öneriyorum.

“Tüm zamanlardaki ve tüm boyutlardaki bütün hatalarım için kendimi sevgiyle affediyorum. Tüm suçluluk duygularım, tüm sıkıntılarım, tüm öfkem, kurban bilincim ve tüm acılarım varlığımdan şimdi nazikçe silinsin. Kendime karşı yaptığım tüm hatalar için, kendimi yok saydığım, kendime değer vermediğim, kendimi suistimal ettiğim, kendime acı verdiğim için şimdi kendimi affediyorum. Tüm hatalarım için merhametin şifalandırıcı ışığı varlığımı doldusun ve beni sevgiyle arındırsın. Teşekkür ederim.Teşekkür ederim. Teşekkür ederim.”

Bir sonraki mesajımızda görüşmek üzere.

MESAJ 2

Bugün astrolojik olarak iletişimlerin artacağı ve yeni şeyler öğrenme motivasyonunun yüksek olacağı bir gündeyiz. Gün boyunca kendini özgür hissetme ihtiyacının artması ve abartılı tutumlarda yoğunlaşma olabilir. Akşam saatlerinde ise özellikle aşk konusunda çok olumlu enerjiler aktive olacak. Sorunların çözülmesi şansı, güzel iletişimler kurma, destekleyici yaklaşımlar ve duygusal yakınlık artacağı için akşam saatleri özel ilişkilerde verimli olacak diyebiliriz. Akşam saatlerinde güzel süprizler veya gelişmeler söz konusu olabilir.

MESAJ 3

İlk mesajımda başkalarını affetmenin öneminden söz etmiştim. Bu konuda seneler önce blogumda bir niyet vermiştim ve bu niyeti bir kere daha buradan sizinle paylaşıyor ve yine odaklanarak 7 kere okumanızı öneriyorum. Eğer daha fazla çalışmaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız istediğiniz kadar bu niyet ile çalışabilirsiniz.

Sevgili ….. (buraya affetmek istediğiniz kişinin adı gelecek) seninle aramızda üzücü şeyler oldu. Beni üzdün,kırdın,incittin (başka bir duygu yaşadıysanız onu da ekleyebilirsiniz). Sana karşı kızgınlık, öfke hatta belki nefret hissettim. Bu duygulardan tamamen arınmaya, kendimi ve seni özgürleştirmeye karar verdim. Bu yıpratıcı duyguları artık içimde taşımak istemiyorum ve kendi iyiliğim için seni affediyorum. Seninle birlikte kendimi de affediyorum, çünkü bu duruma aslında ben izin verdim. Bu sorunlardan almam gereken dersleri aldım, büyümeme, olgunlaşmama ve daha bilge bir insan olmama hizmet ettiklerini farkettim. Bunlar için evrene teşekkür ediyorum. Artık ben yeni bir insan olmayı, kalbimde sadece sevgi duyguları taşımayı seçiyorum. Farkında olmasan da senin de içinde acı ve üzüntü olduğunu biliyorum. Seni de şifalanmanı, arınmanı ve huzur bulmanı seçiyorum. Sana tüm kalbimle iyilikler diliyorum. Seninle bir bütünün parçası olduğumuz gerçeğini kabul ediyorum ve içindeki özü onurlandırıyorum. Şimdi lütfen özgürce yoluna git, senden tamamen özgürleşiyorum. Seni bugün burada affediyorum, kendimi bugün burada affediyorum.

…… yı (buraya affetmek istediğiniz kişinin adı gelecek) tamamen affetmem için kalbimdeki tüm iyiliği,merhameti ve sevgiyi uyandırıyorum. ( Bu cümleyi bir kaç kere tekrar edin)

Daha sonra yeniden başa dönerek yeniden okuyabilirsiniz yada sadece son cümleyi afirmasyon gibi sürekli tekrar edebilirsiniz.

MESAJ 4

Bugün uyumadan önce hem kendimizi hem de başkalarını affetmek için bir Ho’oponopono çalışması yapalım istiyorum.

Kendimi bütünüyle affetmemi ve başka insanları bütünüyle affetmemi engelleyen içimde her ne varsa her ne oluyorsa temizlenip, arınıp, sıfır noktasına ulaşana kadar

Seni Seviyorum
Özür Dilerim
Lütfen Beni Affet
Teşekkür Ederim.

Ana niyeti 1 kere 4 cümleyi en az 5 veya daha fazla tekrar ederek çalışmanızı tamamlayabilirsiniz.

Bugün de önemli bir konu ile çalıştık ve yarın yeni bir günde yeniden bir araya gelmemizi seçiyorum.


12. GÜN

MESAJ 1

Günaydın. Hep birlikte çok keyifli, sağlıklı ve rahat bir gün geçirmemizi seçiyorum. Bugün genel bir enerji temizliği ve negatif enerjilerden korunma çalışması yapalım istiyorum. Bu konuda yazılacak çok şey var ancan ben teorik bilgi vermektense bugün sadece uygulamalar vermeyi tercih edeceğim. Gelin güne güzel bir temizlik niyeti ile başlayalım. Aşağıda vereceğim enerji temizliği niyetini odaklanarak 7 kere okumanızı öneririm.

“Tüm zamanlarda ve tüm boyutlarda tüm varlığımı olumsuz etkileyen bütün enerjilerden, verilerden ve kodlamalardan nazikçe arınmayı seçiyorum. Chakralarımın, auramın, enerji merdiyenlerimin, bedenimin, zihnimin, duygularımın, bilinçaltımın ve karmamın da nazikçe ve sevgiyle mümkün olan en iyi şekillerde An’da arınmasına niyet ediyorum. Bu arınma şimdi başlasın ve benim kaldırabileceğim şekilde, en uygun ritimde ve zamanda mükemmel bir biçimde tamamamlansın. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim.”

Niyetimiz faydalı olsun ve ikinci mesejımızda görüşmek üzere diyorum.

MESAJ 2

Bugün astrolojik olarak iletişimlerin artacağı, olumlu haberlerin daha fazla duyulabileceği, önemli görüşmelerinizi ve toplantlatınızı yapmak için güzel bir gün olacak. Ay 19:59-20:27 arasında boşlukta olacağı için bu saatlerde yeni bir girişim yapmak doğru olmayacaktır. Akşam saatlerinde ise karşınıza çıkacak olaylar ve temalar sizin ruhsal gelişiminizle ilgili olacaktır. Size olumlu da gelse olumsuz da gelse bu akşam ki konularınıza dikkat edin. Bu konulardan dersinizi almak, faydalanmak veya sadece fark etmek bile sizin ruhsal gelişiminizi destekleyici olacaktır.

MESAJ 3

Size evrene sevgi enerjisi yaymanıza yardım edecek sankritçe bir mantra önereceğim bugün. Bu hem arınmak hem de korunmak için en etkili çalışmalardan birisi olacaktır. Bu sevgi mantrası sadece korunmak için değil bütüne niyetinizle olumlu katkıda bulunmak için de çok faydalı olacaktır. Bu da aynı zamanda bu olumlu enerjileri sizin de hayatınıza çekmenize yardım edecektir.

Mantra:

Lokah Samastah Sukhino Bhavantu
Okunuşu: Lokah Samastah Sukhino Baavantu

Anlamı: Anlamı:

“Tüm varlıklar mutlu olsun. Bütün düşüncelerim, kelimelerim ve eylemlerim bir şekilde tüm varlıkların mutluluğuna katkıda bulunsun. ”

Eğer Sankritçesini kullanmak istemezseniz Türkçe anlamını da mantra gibi sürekli tekrarlayabilirsiniz. Her ikisi içinde bir tekrar sayısı vermiyorum, içinizden geldiği kadar tekrar edebilirsiniz. Ayrıca internetten bu isimle arayarak bulup dinlemeniz de faydalı olacaktır. Bunu da bir tercih olarak değerlendirebilirsiniz.

MESAJ 4

Arınma niyeti yaptık ve günümüzü bir korunma niyeti ile bitirelim istiyorum. Aşağıda verdiğim niyeti odaklanarak 7 kere okuyabilirsiniz.

“Bedenimin, enerji alanımın, zihnimin ve duygularımın arındırıcı beyaz ışıkla ve koruyucu mor ışıkla çevrelenmesini istiyorum. Tüm negatif enerjilerden ve başka insanlardan, başka varlıklardan gelen bütün olumsuz etkilerden tamamen korunmayı seçiyorum. Enerjimi tüketebilecek tüm insanlardan en etkili şekilde korunmaya ve bana ait olmayan tüm enerji formlarınının, kişisel enerji alanımdan uzak durmasına niyet ediyorum. Enerji alanıma sadece olumlu enerjilerin yaklaşmasına izin veriyorum.”

Yarın yeni bir günde bir araya gelmemizi seçiyorum.


13. GÜN

MESAJ

Günaydın. Bugün 13 . günümüzdeyiz ve konu olarak çok seveceğinizi tahmin ettiğim “ Bolluk Bereket” ile çalışacağız. Bolluk ve berekete sahip olmak demek, hayatınızdaki herşeyin yeterli olması demektir. Bolluk ve bereket sadece para ile ilgili bir kavram değildir. Ne kadar fazla paranız olursa olsun bolluk ve bereket içinde bir hayattan söz edebilmeniz için sahip olmanız gereken daha başka şeyler de vardır.

Hayatınızda gerçek bir bolluk- bereketten söz etmek için;

Sağlıklı olmalısınız
İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayacak kadar paranız olmalı
İsteklerinizi gerçekleştirecek zamana sahip olmalısınız
İsteklerinizi gerçekleştirmek için gerekli enerji ve canlılığa sahip olmalısınız.
Yaşamda amaçlar belirleyecek ve imkanlarınızı doğru kullanacak bilgiye sahip olmalısınız.
Hayatınız sizi manevi olarak tatmin etmeli
Sevmek- sevilmek ve sevdiğiniz insanlarla zenginliğinizi paylaşmak hayatınızın doğal akışı olmalı.

Bu bilinçle bolluk ve bereket dediğimiz zaman çok daha geniş kapsamlı ve bütünsel bir kavramı anlamamız gerekecek. Burada bir kaç mesaj ile bu kadar kapsamlı bir konuyu her açıdan ele almamız mümkün değil ancak pratik bazı çalışmalar yaparak bugün alabileceğimiz en iyi sonucu almamızı seçiyorum. www.reikiturk.com da Hediyeler linklinde yayında olan ücretsiz e-kitapları indirerek bu konuda çok daha fazla bilgi alabilir ve çalışmalar öğrenebilirsiniz. Ayrıca kişisel destek almaya ihtiyacınız varsa bugünün çalışmasını satın almayı da tercih edebilirsiniz. Bolluk-bereket konusunda çalışmak için sizin ihtiyaçlarınıza, tercihlerinize ve imkanlarınıza göre bir çok farklı alternatifiniz olacaktır. Önemli olan sizin bunlardan birisini seçerek kendinizle çalışmanız ve bolluk-bereketin bir zihin durumunu olduğunu anlayarak kendi içinizde bolluk-bereket zihni oluşturmanız olacaktır.

Gelin bugun ilk olarak bir bollulk bereket niyeti ederek güne başlayalım. Aşağıdaki niyeti odaklanarak 7 kere okuyabilirsiniz.

“Bilincimde, bilinçaltımda, enerji bedenimde, şakralarımda, DNA’larımda ve hücrelerimde bulunan kıtlıkla ilgili tüm hatalı kodlamaların, yokluk bilincinin, olumsuz inançların ve düşünce sistemlerinin hemen şimdi iptal olmasını ve bunların yerini bolluk- bereket bilincinin almasını seçiyorum”

Eğer bolluk ve bereket konusunda özel olarak çalışmaya ihtiyacınız varsa sadece 24 saat için yayında olacak ve sonrasında yayından kalkacak olan “ Bolluk ve Bereketin 3 Anahtarı” isimli kişiye özel analiz, CD ve uyumlanma içeren özel programı 29 nisan carsamba saat 14:00 a kadar indirimli olarak satın alabileceksiniz. Tamamen kişiye özel hazırlanan bu çalışmada;

1- Kişisel Bolluk Bereket Analizi: Bolluk ve bereketle ilgili yaşadığınız sorunların nedenleri nelerdir ve çözüm önerilerini içeren 3-4 sayfalık bir rapor hazırlanacaktır. Bolluk bereket sorunlarınız bilinçaltınızdaki hatalı inançlar, parayla ilgili olumsuz duygularınız, chakra sorunları, karma, aile karması, eski sözleşmeleriniz, negatif enerji sorunları, hücresel bellek kayıtları, eterik bağlar gibi sorunlardan kaynaklanabilir. Size özel bir analizle bu sorunların nedenlerini ve çözüm önerilerini önereceksiniz.

2- İsme özel seslendirilmiş Bolluk- Bereket Olumlama CD’si: CD’niz bolluk ve bereketle ilgili çok etkili olumlamalarla hazırlanmış hem normal seslendirme, hem subliminal teknoloji hem de izotronik ses frekanslarıdan oluşan çok etkili bir ses kaydıdır. Kişiye özel olduğu için sizin isminize hazırlanacaktır yani olumlamalar herkes için aynı olmakla birlikte isminize seslendirileceği için çok daha etkili olacaktır.

3- Bolluk ve Bereketi Yükseltme Uyumlanması: Bu uyumlanma bolluk ve bereket enerjinizi yükseltmek için verilecek olan bir enerji uyumlanmasıdır. Bolluk ve bereket enerjisinin akışını bloke edebilecek enerji tıkanıklıklarınızı açmak ve hayatınızda bu enerjinin daha rahat daha kolay akmasını sağlamak için verilen güçlü bir sistemdir.

Bolluk ve Bereketin 3 anahtarı isimli çalışmayı aşağıdaki linkten inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

LİNK EKLE

MESAJ 2

Bugün astrolojik olarak iletişimlerin artacağı ve yeni şeyler öğrenme motivasyonunun yüksek olacağı bir gündeyiz. Gün boyunca kendini özgür hissetme ihtiyacının artması ve abartılı tutumlarda yoğunlaşma olabilir. Akşam saatlerinde ise özellikle aşk konusunda çok olumlu enerjiler aktive olacak. Sorunların çözülmesi şansı, güzel iletişimler kurma, destekleyici yaklaşımlar ve duygusal yakınlık artacağı için akşam saatleri özel ilişkilerde verimli olacak diyebiliriz.

Bugün bolluk ve bereketle çalışıyoruz ve çok kapsamlı bir konu olduğu için astroloji yorumundada bu konuda bir bilgi vermek istedim. Daha önce size beyanlardan söz etmiştim. Bugün bolluk ve bereket konusunda benim hazırladığım bir beyanı odaklanarak 7 kere okumanızı isteyeceğim. Aşağıda veriyorum.

Benim için açılsın
Büyük bir servetin kapısı
Bolluğum harika
Bereketim büyük Ol’sun
Zaten benim olan gelip beni şimdi beni bulsun!

Kişiye özel bolluk ve bereket sorunlarınızın nedenlerini öğreneceğiniz analiz, isme seslendirilmiş CD ve Bolluk ve Bereketin Enerjisini Yükseltme uyumlanmasından oluşan Bolluk ve Bereketin 3 Anahtarı isimli program 29 nisan carsamba günü saat 14:00 a kadar indirimli olarak yayında olacak ve sonrasında yayından kalkacaktır yani indirimli veya indirimsiz satışı olmayacaktır. İncelemek ve satın alma için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

LİNK EKLE

MESAJ 3

Sizinle parayı hayatınıze çekmek için kullanabileceğiniz bir mantrayı paylaşmak istiyorum.

SHREEM – Şirim diye okunur.

Bu mantra eski bir Hint Mantrasıdır ve para konusunda çok etkilidir. Aynı zamanda bolluk, mutluluk ve güzellik için de kullanılır. Bu mantrayı sesli olarak içinizden geldiği kadar tekrar edebilirsiniz. Eğer mantralarla çalışmak istemiyorsanız yerine “ Ben para mıknatısıyım ve şimdi parayı kolaylıkla hayatıma çekiyorum.” olumlamasını sürekli tekrarlayarak çalışabilirsiniz.
Kişiye özel bolluk ve bereket sorunlarınızın nedenlerini öğreneceğiniz analiz, isme seslendirilmiş CD ve Bolluk ve Bereketin Enerjisini Yükseltme uyumlanmasından oluşan Bolluk ve Bereketin 3 Anahtarı isimli program 29 nisan çarşamba günü saat 14:00 a kadar indirimli olarak yayında olacak ve sonrasında yayından kalkacaktır yani indirimli veya indirimsiz satışı olmayacaktır. İncelemek ve satın alma için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

LİNK EKLE

MESAJ 4

Bolluk ve bereket günü yapıp şükretmenin öneminden söz etmememiz mümkün değildi. 21 günlük bolluk bereket programında yazdıklarımı buraya da eklemek istiyorum.

“Sahip olduğunuz herhangi bir şeyden daha fazlasını istiyorsanız önce elinizde olanlar için şükretmelisiniz. Eğer sahip olmadığınız bir şeyi elde etmek istiyorsanız, bu durumda da sahip olduğunuz başka şeyler için şükretmelisiniz. Şükretmek, bolluk ve bereket içinde yaşamanın en önemli anahtarlarından birisidir. Eğer sahip olduklarınızın değerini bilmez ve bunlar için şükretmezseniz, sahip olacaklarınıza da değer vermeyeceksiniz demektir. Değer vermediğiniz bir şeyi ise gerçekten istiyor olmanız mümkün değildir. Eğer daha fazla refah istiyorsanız, sahip olduklarınız için şükrederek işe başlayın. Daha fazla sağlık istiyorsanız, sağlıklı çalışan organlarınız için şükredin. Daha fazla mutluluk istiyorsanız, hayatınızda sizi mutlu eden şeyler için şükredin. Yani hayatınızda her ne istiyorsanız hemen onun için şükretmeye başlayın.”

Size önerim bugün bir şükür listesi hazırlayın, sahip olduğunuz veya hayatınızda olan iyi ve güzel şeyler için tek tek şükredin. Listenizi hazırlarken aileniz, işiniz, dostlarınız, eviniz, eşyalarınız kadar dikkatinizi normalde çekmeyen ama çok önemli bazı şeyleri gözden kaçırmamanızı isteyeceğim. Gören gözleriniz, istediğinizi yemenizi sağlayan sindirim sisteminiz, istediğiniz yere gitmenizi sağlayan bacaklarınız, geceleri rahat uyku uyumanız, evinizde dilediğiniz zaman sıcak su bulabilmeniz, gıdalarınızı sakladığınız buzdolabınız, hasta olunca doktora ulaşabilmeniz, okuma yazma bilmeniz gibi aklınıza onlarca çok değerli şey gelecek düşündükçe. Eminim biraz düşünerek çok uzun bir şükür listesi hazırlacaksınız. Listeniz tamamlanınca;

“ Sahip olduğum herşey için şükrediyor ve daha fazla şükredebileceğim şeye sahip olmayı seçiyorum.”

niyetini odaklanarak 7 kere okumanızı öneririm.

Kişiye özel bolluk ve bereket sorunlarınızın nedenlerini öğreneceğiniz analiz, isme seslendirilmiş CD ve Bolluk ve Bereketin Enerjisini Yükseltme uyumlanmasından oluşan Bolluk ve Bereketin 3 Anahtarı isimli program 29 nisan carsamba günü saat 14:00 a kadar indirimli olarak yayında olacak ve sonrasında yayından kalkacaktır yani indirimli veya indirimsiz satışı olmayacaktır. İncelemek ve satın alma için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

LİNK EKLE

MESAJ 5

Bolluk bereket konusunda ho’oponopono çalışması yapmadan günü tamamlamak olmazdı. Bu nedenle gelin aşağıdaki çalışmayı yaparak bugünümüze noktayı koyalım.

Bolluk ve bereketimin engelleyen, bloke eden, kısıtlayan, geciktiren, zorlaştıran içimde bana, aileme, atalarıma ait her ne varsa her ne oluyorsa hepsi bütün zamanlarda, bütün boyutlarda, bütün evrenlerde şifalanıp, arınıp, sıfır noktasına ulaşana kadar
Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim.

Yukarıdaki niyeti bir kere 4 cümlemizi ise içinizden geldiği kadar veya en azından 5 dakika sürekli tekrar etmenizi öneririm. Bu kalıbı sizler için hazırladım ve çok etkili olacağını düşünüyorum. Eğer zamanınız ve imkanınız varsa 21 gün her gün bu kalıpla çalışmanızı öneririm.

Son olarak 3 anahtar programının yarın 14:00 a kadar indirimli olarak satışta olacağını hatırlatmak isterim. Bolluk bereket konusunda kişisel destek alarak çalışmalar yapmak isteyenler için bu program çok faydalı olacaktır. Satın almak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

LİNK EKLE

Böylece 13. günümüzü de tamamladık ve yarın yeni bir günde bir araya gelmemizi seçiyorum. İyi geceler.

LİNK EKLE


14. GÜN

1 MESAJ

Günaydın. Hepimiz için güzel ve rahat akışında bir gün olsun. Bugün yine çok önemli bir konu olan Aile Karmamızla çalışacağız.

Her birimiz bir soyağacına sahibiz ve bu soyağacımız insanlığın köklerine kadar uzanmaktadır. Nasıl genetik özelliklerimizi ailemizden alıyorsak bazı korkularımız, inançlarımız ve blokajlarımızdan ailemizden bize geçmektedir. DNA ile ilgili son yapılan bilimsel çalışmalar soyumuzdan çeşitli inançları ve korkuları aldığımızı doğrular niteliktedir. Atalarımızın yaşadığı kıtlıklar, savaşlar, şiddet olayları, hastalıklar veya travmatik olaylar bizi de etkilemektedir. Biz ailemizden sadece genetik değil ruhsal bir mirası da devralıyoruz.

Her birimiz bir soyağacına sahibiz ve bu soyağacımız insanlığın köklerine kadar uzanmaktadır. Nasıl genetik özelliklerimizi ailemizden alıyorsak bazı korkularımız, inançlarımız ve blokajlarımızdan ailemizden bize geçmektedir. DNA ile ilgili son yapılan bilimsel çalışmalar soyumuzdan çeşitli inançları ve korkuları aldığımızı doğrular niteliktedir. Atalarımızın yaşadığı kıtlıklar, savaşlar, şiddet olayları, hastalıklar veya travmatik olaylar bizi de etkilemektedir. Biz ailemizden sadece genetik değil ruhsal bir mirası da devralıyoruz. Köklerimize ait bütün bilgiler DNA larımızda kayıtlı olmasına rağmen bunlar her zaman bizi etkilemiyor. Ancak kişilik yapımıza, yaşam deneyimlerimize ve inançlarımıza uygun olan kayıtlardan etkileniyoruz. Köklerinizden kopmanız mümkün değildir ve doğru da değildir. Sizi insanlık ailesinin bir parçası yapan bir bağlar aynı zamanda ruhsal tekamülünüz içinde gereklidir. Ancak bu bağların size olan olumsuz etkilerini arındırmanız çok önemlidir. Bu konu üzerinde dikkatle çalışılması gereken bir konudur çünkü bir çok insanın maddi sorunları, aşk hayatı ile ilgili sorunları veya bir türlü çözüm bulamadığı hayatındaki kısır döngüler ailesinden kalan enerji miraslarıdır. Bugün bu konuda etkili çalışmalar önereceğim. Sadece bu konu için tek bir günün yeterli olmayacağını ve sonrasında da çalışmalara en azından 21 gün devam etmenizi önerebilirim.

Şimdi gelin gelen bir aile karması temizlik niyeti ile başlayalım. Aşağıdaki niyeti odaklanarak 7 kere okumanızı öneririm.

“Aile karmamda olan ve benim hayatımı olumsuz etkileyen bütün kötü deneyimlerin, korkuların, travmaların ve acıların nazikçe arınmasını, temizlenmesini seçiyorum. Aile karmamdan gelen bütün fakirlik, yalnızlık, değersizlik, acı, nefret, suçluluk, utanç, kurban olma gibi kötü enejilerden simdi tamamen sevgiyle arınmaya niyet ediyorum.”

MESAJ 2

Astrolojik olarak içimize dönmek isteyebileceğimiz ve evimizi, ailemizle ilgili konuların önem kazanacağı bir gündeyiz. Günün ilk yarısında manevi enerjiler daha yüksek olacak. Yardım etme, destek istemek, ruhsal çalışmalar yapmak ve empati kurmak için sabah saatleri çok uygun olacak. Günün ikinci yarısı ise daha gergin olabilir. Abartılı düşüncelerin ve tutumların zarar verme ihtimali yüksek olacağı için dengede kalmak, sakin olmak ve sert kararlar vermemek bugün çok daha önemli olacaktır. Özellikle yeni girişimler yapacaksanız tüm boyutları ile değerlendirdikten sonra karar vermenizi öneririm.

MESAJ 3

Aile karmamızla çalışıyoruz ve bu konuda çok kolay ancak etkisi yüksek olacak bir çalışma önermek istiyorum.

Mümkünse yüzünüzü kuzeye dönün. Ayakta durabilirsiniz veya oturabilirsiniz. Birkaç kere sakin ve derin nefesler alın ve iyice gevşeyin. Gözlerinizi kapatın ve atalarınızı düşünün. Anneniz, babanız, dede ve büyükanneleriniz, onların anneleri ve babaları ve onlarınkiler… Siz bu insanların genlerini taşıyorsunuz ve onların bir parçası sizinle hayata devam ediyor. Her birisinin ayrı bir hikayesi oldu, kimisi hastalıklarla, kimisi açlıkla, kimisi göçlerle, kimisi kayıplarla mücadele etti. Ayrıca her birisinin güzel deneyimleri de oldu aşkı, evlat sahibi olmayı, ev kurmayı, üretmeyi, mutlu olmayı deneyimlediler. Atalarınızdan genetik yapınız gibi bu deneyimlerin enerjisini de miras aldınız. Bu düşüncelere odaklanın ve kendinizi duygusal olarak hazır hissedince sembolik olarak önlerinde saygıyla eğilerek içinizden veya sesli olarak aşağıda vereceğim cümleleri tekrar edin.

“Sevgili atalarım, size varlığınız ve benim atalarım olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Bana aktardığınız yaşam için çok teşekkür ederim. Önünüzde saygıyla eğiliyorum ve varlığınızı onurlandırıyorum. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim.”

Ata enerjisini onurlandırma son derece kolay ancak sonuçları çok etkili bir çalışmadır. Eğer aklınıza geldikçe bu çalışmayı tekrarlarsanız hayatınızdaki sonuçlarını görmek sizin için şaşırtıcı olabilecek bir çalışmadır diyebilirim.

MESAJ 4

Aile karması çalışması yaparken yine ho’oponopono yapmadan bu günü bitirmek olmayacaktı. Ho’oponopono da bir geçen bir niyeti ben biraz değiştirerek revize ettim ve buradan sizlerle paylaşmak istiyorum. Odaklanarak istediğiniz kadar okuyabilirsiniz.

“Eğer yaradılışımızın başlangıcından şu ana kadar, ben, ailem, yakınlarım ve atalarım başka insanlara, ailelerine, yakınlarına karşı düşüncelerde, sözlerde, eylemlerde ve hareketlerde suç işlediysek/kırdıysak, bunun için bağışlamanı diliyoruz. Yüce Yaratıcı; Bütün bunların temizlenmesine, arınmasına, salıverilmesine, tüm negatif anıların, blokajların, enerjilerin ve titreşimlerin kesilmesine, silinmesine izin ver ve bu istenmeyen enerjileri saf ışığa dönüştür. Teşekkür ederim. “

Yarın yeni bir gün ve yeni bir çalışmada bir araya gelmemizi seçiyorum. Herkese iyi geceler.


15. GÜN

Günaydın. Bugün çok önemli bir konu olan kendini sevme ve kendine değer verme ile çalışacağız. Bunlar o kadar temel konular ki bir tek günlük çalışma yeterli olacak demek mümkün değil ancak bu programın içinde mutlaka yer alması gerektiği için elimden gelen en iyi şekillerde bu konulara da yer verdim.
Sevgi en büyük ilaçtır ancak öncelikla kendimizi yeterince sevmeli sonra da karşılıksız olarak sevgimizi tüm dünyayla paylaşmalıyız. Siz kendinizi sevmezseniz hiç kimse sizi gerçekten sevmeyecektir. Önce kendimizi olduğumuz gibi sevmemiz, kendimize hak ettiğimiz şefkati göstermemiz gerekli. Sonra sevgi almayı da bilmeliyiz, sadece sevgi vermek sağlıklı değildir, sürekli veren bir insan bir süre sonra tükenir ve verecek bir şeyi kalmaz. Ben insanları seversem onlar da beni sever yanılgısını bir tarafa bırakın lütfen. Siz kendinizi gerçekten severseniz tüm evren sizi sever.İnsanların sevgisini satın almak için onlara zamanınızı, paranızı, emeğinizi veya sevginizi vermek gerçek sevgi akışını bloke eder. Yapmanız gereken kendinizi olduğunuz gibi sevmek, size gelen sevgiyi kendinizi borçlu hissetmeden kabul etmek ve insanlara duyduğunuz sevgiyi beklentilerden arındırmak olmalıdır. Bunu yaptığınız zaman hayatınızda gerçek bir sevgi akışını başlatmış olursunuz. Bu sevgi akışı ise bütün hayatınızı tek başına şifalandırır ve çok daha doyumlu, mutlu, huzurlu bir ömür sürdürmenizi sağlar.

Gelin şimdi birlikte bir kendini sevme niyeti edelim

“ Kendimi olduğum gibi sevmeyi ve olduğum gibi kabul etmeyi seçiyorum. Ben eşsiz bir varlığım ve zaten olduğum halimle mükemmelim. Kalbimi sevgiye açıyorum ve sevginin şimdi tüm hayatımı doldurmasına ve beni bütünüyle şifalandırmasına izin veriyorum.”

Bir sonraki mesajımızda görüşmek üzere.

2. MESAJ

Bugün astrolojik olarak sabah saatleri engellemelere, gecikmelere ve zorlanmalara açık enerjiler aktive olacak. İşlerinizde yavaşlamalar veya engeller söz konusu olursa zorlamak yerine biraz akışa bırakmak daha doğru olacaktır. Öğlen saatlerinde iletişimlerle ilgili sorunlar çıkabilir. Özellikle kendinizi ifade ederken kelimeleri doğru seçmeye ve gerginliklerden kaçınmaya dikkat etmenizi öneririm. Akşam ve gece saatlerinde de belirsiz, sert ve tartışmalara açık etkiler olacak. Bugün genel olarak şartları zorlamamak ve gerginliklerden kaçınmak faydalı olacaktır.

3 MESAJ

İnsanlarda en çok görülen sorunlardan bir tanesi de değersizlik duygusudur. Bu duygu bütün hayatı çok olumsuz olarak etkiler. Özellikle 0-5 yaş arasında herhangi bir nedenle ben değersizim inancı bilinçaltınıza kayıt olmuşsa ,bu inanç zaman içinde benzer deneyimler bir birini çeker kuralıyla daha da büyümüş ve gelişmiş olabilir. Eğer bilinçaltınızda değersizlik duygusu varsa bu duyguyu mutlaka temizlemeniz gereklidir.

Değersizlik duygunuz varsa;

1- Yaptığınız işlerin değeri olmadığına inanırsınız. Bu da başkalarının da yaptığınız işlere değer vermemesi sonucunu doğurur.
2- Çevrenizdeki insanların size değer vermediğini düşünürsünüz. Bir çok kişi değer vermediğini size gösterecek yada hissettirecektir. Kendi inançlarınıza uygun insanlara hayatınıza çektiğiniz için bu çok sıklıkla görülen bir durumdur.
3- Hak ettiğinizi almakta zorlanırsınız. Kendinize yeterince değer vermediğiniz için değerli bir şeyi hayatınıza kabul etmeniz kolay olmayacaktır.
4- Almak ve vermek konusunda sorunlarınız olabilir. Özellikle almayı başaramayabilirsiniz, size verilen şeyleri bile değersizlik duygunuz yüzünden kabul etmekte zorlanırsınız.
5- İyi ve güzel şeyleri hak etmeme duygusu ile değersizlik duygusu çoğu zaman aynı anda bulunur ve birbirini besler. Değersizlik duygusu bu anlamda tüm hayatınızı olumsuz etkiler.
6- Bu duygu iş hayatınızda, özel hayatınızda ve ilişkilerinizde istediğiniz kadar verimli olmanızı da ciddi olarak etkileyecektir.

Değersizlik duygularınız için de size bugün bir niyet vermek istiyorum ve odaklanarak 7 kere okumanızı öneriyorum. Ancak tekrar tekrar bu konuların çok temel sorunlar olduğunun altını çizmek de istiyorum. Benim kişisel olarak değersizlik duygularım çok yoğundu ve seneler önce 3 sene sadece bu konu ile uğraşmıştım. Elbette herkeste bu kadar yoğun sorunlar olmayabilir ama bir niyetle bu konuyu çözmek de genelde mümkün olmayacaktır bilgisini vermem önemli. Bu programda bu konular mutlaka olsun ve en azından sağlam bir niyet edelim isterim ve herkese faydalı olmasını seçiyorum. Ancak bu konuda araştırmalar yapmanızı en azından bu niyetle çok daha uzun zaman çalışmanızı öneririm.

“Bütün değersizlik duygularımın şimdi tamamen ve nazikçe arınmasını seçiyorum. İç gücümü, özgüvenimi ve özdeğerimi şimdi aktive ediyorum. Yüreğimi sevgiye, neşeye ve yaşam coşkusuna açıyorum. Kendime olan inancımın güçlenmesini ve isteklerimi gerçekleştirek güce sahip olmayı seçiyorum. Özdeğerimin şimdi uyanmasına ve tüm varlığımın özdeğer enerjisiyle dolmasına niyet ediyorum. Teşekkür ederim.”

MESAJ 4

Herkese iyi akşamlar. Bu gece uyumadan yine hem özsevgi ve özdeğer için bir ho’oponopono arınması yapalım istiyorum.

Kendimi sevmemi, kendimi olduğum gibi kabul etmemi ve kendime güvenmemi engelleyen içimde bana, aileme, atalarıma ait her ne varsa her ne oluyorsa bütün zamanlarda, bütün boyutlarda ve bütün evrenlerde temizlenip arınıp şifalanan kadar

Seni Seviyorum
Özür Dilerim
Lütfen Beni Affet
Teşekkür Ederim.

Niyeti bir kere 4 cümlemizi en güzeli içinizden geldiği kadar veya en az 5 dakika tekrarlamanızı öneririm. Bu çalışma harika bir çalışmadır ve düzenli yaparsanız çok etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Bir günü daha tamamladık ve yarın yeni çalışmalarla bir araya gelmemizi seçiyorum. Herkese iyi geceler.


16. GÜN

MESAJ 1

17.günümüze hoşgeldiniz. Umarım program sizin için keyifli ve faydalı bir şekilde ilerliyordur. Bugün biraz enerjilerle ilgili konuşalım ve uyumlanma gerektirmeyen bazı tekniklerle çalışalım istiyorum. Öncelikle kısaca nedir bu enerji dediğimiz şey biraz buna bir göz atalım. Evrende var olan herşey enerjidir ve her enerjinin de kendine özgü bir frekansı vardır. Eğer atomları görebilme şansımız olsaydı, atom altı dünyada her şeyin birlikte bir enerji denizi oluşturduğunu ve bu enerji denizinin sürekli olarak dalgalandığını görecektik. Enerji denizinde bulunan ve daha yüksek yoğunluğa sahip olan enerjilere biz madde, daha düşük yoğunluğa sahip olanlara ise düşünce yada duygu adını veriyoruz. Enerjilerin yoğunluklarındaki farklılık, onlara verdiğimiz isimleri değiştirse de temelde bir bütün oldukları ve birlikte hareket ettikleri gerçeğini değiştirmez. Tüm canlıların sahip olduğu bir yaşam enerjisi vardır ve bu enerji doğumla birlikte getirilmiştir.Çevremizde yer alan bizim titreşim hızımızdan düşük ya da yüksek olan diğer titreşimlerden olumlu ya da olumsuz etkileniriz. Olumsuz etkilendiğimiz zaman hayatımızda her türlü sorun oluşmaya başlar. Evrenin bu enerjisine bütün kültürler farklı isimler vermişlerdir. Çin’liler çi, Japonlar ki, Hintliler prana, Yahudiler ruach, Hawai yerlileri mana, Ruslar Biyo-Plazmik Enerji, Batılılar orgon veya ışık, Müslümanlar baraka derler. Yani hemen her kültür evrenin enerjisine bir isim vermiştir. İşte adına ne derseniz deyin bu evrensel enerjinin insan için yeterli miktarda olması ve sağlıklı bir şekilde akması kişinin bedensel, zihinsel, ruhsal olarak iyi olması için çok önemlidir. Temelde Reiki ve enerji çalışmalarıyla da bizim yapmaya çalıştığımız şey budur. Reiki uyumlanma yani inisiyasyon gerektiren bir tekniktir ve bunun için bir reiki ustasının sizinle çalışmasına ihtiyaç vardır. Ancak bugün uyumlanma gerektirmeyen bazı teknikleri sizinle paylaşacağım. İlk önce yaşam enerjimizle ilgili bir niyet ederek güne başlayalım istiyorum. Aşağıda verdiğim niyeti odaklanarak 7 kere okuyabilirsiniz.

“ Yaşam enerjimin benim için mümkün olan en yüksek ve en sağlıklı seviyeye çıkmasını seçiyorum. Şimdi sağlıklı, mutlu, rahat ve canlı olmam için ihtiyaç duyduğum tüm enerji frekanslarını hayatıma davet ediyor ve sevgiyle kabul ediyorum.”

2. MESAJ

Bugün astrolojik olarak sabah saatlerinde enerjiler sakin ve rahat akacak. Öğlen saatlerinde ise ilişkilerden yana olumlu ve güzel etkileşimler olacak. Duygusal ilişkilerinizle ilgili sorunlarınızı daha kolay çözebilir veya daha rahat, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise gerginlikler ve agresif durumlarda artış olabilir. Küçük sorunlar hızlı büyüyebileceği için gereksiz tartışmalardan kaçınmak, kazalara ve tartışmalara dikkat etmek faydalı olacaktır.

3. MESAJ

Enerjilerle çalışırken temel olarak iki teknik vardır. “Uyumlanma” dediğimiz bizim kültürümüzde el vermek olarak tanımlanan ve bir yeteneğin bir üstattan öğrenciye aktarılması olarak açıklanabilecek teknik ve bio enerji dediğimiz kişinin kendi öz enerjisini kullanarak yapabileceği enerji çalışmaları. Ancak bu program içinde ben bu ikisinin dışında sizin kendi kendinize kolaylıkla uygulayabileceğiniz 2 tane çalışma önermek istiyorum. Bunlar yaşam enerjimizi yükseltmek ve güçlendirmek için çok faydalı olacaktır ve düzenli yaparsanız faydasını göreceğinize inanıyorum.

İlk olarak yaşam enerjinizi arttırmak için basit ama etkili bir nefes çalışması vereceğim.

Burnunuzdan sakince ve kendinizi zorlamadan ve içinizden 7 ye kadar sayarak nefes alın.
Nefesinizi içinizde 7 ye kadar sayarak tutun.
Nefesinizi 7 ye kadar sayarak verin. 7 dediginiz zaman hepsi bitmiş olmalı.
Nefessiz 7 ye kadar sayarak bekleyin ve yeniden ilk maddeye dönün.

Bu nefes tekniği yaşam enerjinizi yükseltecek ve aynı zamanda arınma konusunda da çok faydalı bir tekniktir. En azından 5 dakika kadar yapar ve sabah akşam tekrarlarsanız çok daha faydalı olacaktır. Nefesinizi veya kalbinizi etkileyen sağlık sorunlarınız varsa nefes tekniklerini her zaman doktorunuzdan onay alarak kullanınız.

4. MESAJ

Enerjilerden konuşurken uyumlanma olmadan kullanabileceğiniz en basit tekniklerden biris renklerin enerjisi ile çalışmaktır. Size bu konuda blogumda uzun zaman önce yazdığım bir tekniği paylaşmak istiyorum. Aşağıdaki linki tıklayarak inceleyebilir ve kendi kendinize renklerin enerjisi ile çalışabilirsiniz.

RENKLERİN ENERJİSİ İLE ÇALIŞMA REHBERİ

Faydalı olmasını seçiyorum.

5. MESAJ

Enerjilerle çalışmak isteyen ancak uyumlanma alma imkanı olmayan veya bunu istemeyenler için çok temel tekniklerden birisi olan chi topu tekniğini paylaşmak istiyorum. Eğer sizin için anlattığım maddeler yeterince açık olmazsa internetten bu isimle aratarak farklı teknikler veya chi topu çalışmaları bilgileri bulabilirsiniz.

Öncelikle bu chi topu yapacaksınız. Chi topunu yapmak için;

2. Bir elinizin işaret parmağı ile diğer elinizin avucuna dokunarak birkaç kere daire çizin ve bu duyumu hissetmeye çalışın.
3. Sonra iki avuç içinizi bir birine yaklaştırın ve yavaş yavaş aralarında bir enerji topu oluşturur gibi ellerinizi yuvarlak daireler çizerek hareket ettirin.
4. Bu esnada gözleriniz kapalı olsun ve iki elinizin ortasında bir enerji topu oluştuğunu imgelemeye çalışın. İmgeleme yapmanız çok iyi olur ama tam olarak yapamıyorsanız da, ellerinizde bir iğnelenme, bir top varmış hissi, enerjiyi duyumsama gibi algılar önemlidir.
5. Ellerinizin arasındaki mesafeyi yavaş yavaş daireler çizerek genişletin ve bu arada iki avucunuzun içindeki topu hissetmeye çalışın. Bunu bir süre yapın, elinizden geldiği kadar enerjiye odaklanmanız iyidir.
6. Chi topunuzu renkli olarak yapabilirsiniz. Bir önceki mesajımda renklerin enerjisi ile ilgili bilgiler olan bir link verdim buradan faydalanabilirsiniz.
7. Kendinizi hazır hissedince chi topunuzu programlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey asla başkasına zarar verecek veya özgür iradesini manüple edecek bir çalışma yapmayın. Aksi halde karmik dönüşleri çok olumsuz olacaktır. Program yaparen özgürce cümlenizi söyleyebilirsiniz. Şu şekilde bir kalıp da uygun olacaktır. “ Sevgili chi topum seni ….. amacıyla programlıyorum. Lütfen sevgiyle ve güvenle bütnün en yüksek hayrına programını yerini getir.”
8. Sonra chi topunuzu yine imgeleyerek evrene doğru atın ve artık konunun üzerinde düşünmeyin.

Arka arkaya farklı konularda chi topu yapabilirsiniz ancak kendi öz enerjinizi kullandığınız için 3-4 taneden fazla arka arkaya yapmanızı önermem. Bir konuda 21 gün her gün chi topu programlamak da güzel bir tercih olabilir. Örnegin bolluk ve bereketinizin artması gibi.

Eğer enerjilerle daha ciddi olarak çalışmak istiyorsanız uyumlanma almak da iyi tercih olacaktır. Uyumlanmanızı masterınız yüz yüze veya uzaktan bire bir yapmaktadır ve kişisel bir çalışma olduğu için size özel zaman ve enerji harcaması anlamına gelmektedir. Uzaktan uyumlanmalar marketimizden inceleyebilirsiniz.

https://www.reikiturk.com/online/
Bugün de günümüzü güzel çalışmalarla tamamladık. Yarın yeni bir günde bir araya gelmemizi seciyorum. Hepinize iyi geceler.


17. GÜN

18 CUMARTESİ

Günaydın. 18. günümüzde biraz eski sözleşmelerimizle çalışalım istiyorum. Bu son derece önemli ve tek bir günde arındırmanın zor olduğu bir bir konu ancak yine de bu programı elimizdeki tekniklerle de olsa bu konuya çalışmadan tamamlamak istemedim.

Her birimiz bazı ruhsal sözleşmelere sahibiz ve bunların bir kısmını biz oluşturduk, bazıları ise ruhsal anlamda sahip olduğumuz derin niteliği olan sözleşmelerdir. Bu sözleşmeler geçerli olduğu sürece hayatımızı önemli ölçüde etkileyebilirler hatta istediğimiz şeylere ulaşmamızı engelleyebilirler. Bu sözleşmelerin hayatımızı en fazla etkileyen 3 tanesi ile bugün çalışağız. Önce başkaları ile bilinçsizce yaptığımız sözleşmelerle başlayalım

Başka insanlarla bilinçsizce yaptığımız sözleşmeler: Bu kategoriye örnek vermek gerekirse, çocuk küçükken annesine bakar ve asla senden ayrılmayacağım anne der. Bunu çok içten ve inanarak söylemiştir ve bu inançla artık ruhsal bir sözleşme yapmıştır. Bu sözleşme büyüdüğü zaman evlenmesine, kendine ait bir yaşam kurmasına, özgürleşmesine engel olabilir.

İlk olarak bu sözleşmelerimizi temizlemek için aşağıdaki ho’oponopono çalışmasını yapalım istiyorum.

Başka insanlarla bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde yaptığım, bana zarar veren, hayatımı olumsuz etkileyen, beni engelleyen tüm sözleşmelerim, tüm yeminlerim, tüm kontrat ve sözlerim bütün zamanlarda, bütün boyutlarda ve bütün evrenlerde temizlenip, arınıp, sıfır noktasına ulaşana kadar

Seni Seviyorum
Özür Dilerim
Lütfen Beni Affet
Teşekkür Ederim.

Niyetinizi 1 kere 4 cümlenizi en az 5 dakika tekrarlayabilirsiniz. Önerim mümkünse bu çalışmayı 21 gün boyunca düzenli yapmanız olacaktır. Bir sonrak mesajımızda görüşmek üzere.

Eğer eski sözleşmelerinizle daha detaylı çalışmak istiyorsanız bu konuda aktivasyon alarak daha kapsamlı çalışmalar yapabilirsiniz. Eski sözleşmeleri silme aktivasyonu sitemizde 3 mayıs pazar günü saat 14:00 a kada indirimli olarak yayında olacak. Aşağıdaki linkten inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&product_id=60&search=eski

MESAJ 2

Astrolojik olarak sabah saatlerinde enerjiler daha rahat ve keyifli akacak. Karşınıza kişisel ve ruhsal gelişiminiz için faydalı ve güzel bilgiler çıkabilir. Gün de rahat bir akışta devam ettikten sonra akşam saatlerinde hoş sürprizler olabilir, yenilikler yapılabilir ve güzel deneyimler yaşanabilir. Gece saatleri her türlü iletişim için son derece uygun olacak. Bugün astrolojik enerjiler güzel ve bunu değerlendirmek için dikkatinizi hedeflerinize odaklayabilirsiniz.

Eski sözleşmeleri silme aktivasyonu sitemizde 3 mayıs pazar günü saat 14:00 a kada indirimli olarak yayında olacak. Aşağıdaki linkten inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&product_id=60&search=eski

MESAJ 3

Gelin eski sözleşmelerimizi temizlemeye devam edelim. Hayatımızı ciddi olarak etkileyen bir diğer sözleşme türü de atalarımızdan gelen eski sözleşmelerdir. Özellikle bazı ailelerde bir olayın nesillerce tekrarı görülmektedir. Ailedeki kadınların mutsuz evliliği, belli bir hastalıktan ölümler, ailenin belli sorunları nesillerde sürekli yaşaması gibi. Bu bir ailenin sahip olduğu ruhsal sözleşmenin nesilden nesile aktarılması ile ilgilidir. Bu durum değiştirilmedikçe hayatınızı etkileyebilir ve aynı sorunlarla siz de yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Şimdi birlikta atalarımızdan gelen eski sözleşmelerimizi arındıralım.

Atalarından DNA’ler ve genler yoluyla bana aktarılarn, bana zarar veren, hayatımı olumsuz etkileyen, beni engelleyen, kısıtlayan tüm sözleşmelerim, tüm yeminlerim, tüm kontrat ve sözlerim bütün zamanlarda, bütün boyutlarda ve bütün evrenlerde temizlenip, arınıp, sıfır noktasına ulaşana kadar

Seni Seviyorum
Özür Dilerim
Lütfen Beni Affet
Teşekkür Ederim.

Niyetinizi 1 kere 4 cümlenizi en az 5 dakika tekrarlayabilirsiniz. Önerim mümkünse bu çalışmayı 21 gün boyunca düzenli yapmanız olacaktır. Bir sonrak mesajımızda görüşmek üzere.

Eğer eski sözleşmelerinizle daha detaylı çalışmak istiyorsanız bu konuda aktivasyon alarak daha kapsamlı çalışmalar yapabilirsiniz. Aktivasyon çalışmasını 3 mayıs pazar günü saat 14:00 a kada indirimli olarak yayında olacak. Aşağıdaki linkten inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&product_id=60&search=eski

4 MESAJ

Bugün son olarak duygusal ilişkilerle ilgili ruhsal sözleşmelerle çalışalım istiyorum.

Özellikle kişi yaşamının bir döneminde bir insanı her zaman sevmeye yada bağlı kalmaya dair kendi kendisi ile ruhsal bir sözleşme yapmış olabilir. Bu sözleşmeler çoğu zaman farkında olmadan yapılır ve kişinin bir anlamda bağlılık yemini etmesiyle başlar. Daha sonra bu kişi ile ayrılabilir ama ruhsal sözleşme iptal edilmediği sürece varlığını koruyacaktır. Bu durumdaki kişi yeni bir ilişki kurmak, evlenmek, başka biri ile mutlu olmak konularında sorunlar yaşar. Özellikle yeni bir ilişkide herşey iyi giderken aniden sorunların çıkması, nedensiz ayrılıklar ve kişide yada karşı tarafta nedensiz soğumalar çok sık görülür. Eski ruhsal sözleşme iptal edilmeden kişinin duygusal hayatta mutlu olması çok zor olacaktır.

Şimdi birlikta atalarımızdan gelen eski sözleşmelerimizi arındıralım.

Şimdi ve bütün zamanlarda bir insana bağlı kalma, sadakat gösterme ile ilgili yaptığım ve bana zarar veren, hayatımı olumsuz etkileyen, beni engelleyen, kısıtlayan tüm sözleşmelerim, tüm yeminlerim, tüm kontrat ve sözlerim bütün zamanlarda, bütün boyutlarda ve bütün evrenlerde temizlenip, arınıp, sıfır noktasına ulaşana kadar

Seni Seviyorum
Özür Dilerim
Lütfen Beni Affet
Teşekkür Ederim.

Niyetinizi 1 kere 4 cümlenizi en az 5 dakika tekrarlayabilirsiniz. Önerim mümkünse bu çalışmayı 21 gün boyunca düzenli yapmanız olacaktır. Bir sonrak mesajımızda görüşmek üzere.

Eğer eski sözleşmelerinizle daha detaylı çalışmak istiyorsanız bu konuda aktivasyon alarak daha kapsamlı çalışmalar yapabilirsiniz. 3 mayıs pazar günü saat 14:00 a kada indirimli olarak yayında olacak. Aşağıdaki linkten inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&product_id=60&search=eski


18. Gün

Mesaj 1

Günaydın. Keyifli ve rahat bir gün geçirmenizi seçiyorum. Bugün çok fazla bilgilendirme yapmadan fırsatlar, şans, başarı gibi konularda pratik uygulamalar yapalım istiyorum. İlk olarak güne şans çalışması ile başlayalım. Şansın da bolluk ve bereket gibi bir zihin durumu olduğuna inanıyorum. Şanslı olduğuna inanan insanlar bu inançlarını doğrulayacak deneyimleri daha fazla yaşarlar. Şans ayrıca enerjinizin pozitif ve yüksek olması ile de ilgilidir. Bu konuda farklı çalışmalar yapmak mümkün ancak ben bugün burada size güzel bir niyet vermek istiyorum ve aşağıdaki niyeti odaklanarak 7 kere okumanızı öneriyorum.

“Şansımın her geçen gün artmasını ve şans enerjisinin beni her zaman desteklemesini seçiyorum. Şanslı olayları ve durumları şimdi hızla hayatıma çekiyorum. Şansım artsın ve şansı yıldız gibi parlasın. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim.”

Bir sonraki mesajımızda görüşmek üzere.

MESAJ 2

Bugün astrolojik olarak düzenli olmak, hayatınızı organize etmek veya planlamalar yapmak daha kolay olacak. Detay gerektiren işlere odaklanabilir veya hayatınızın hangi noktasında düzene ihtiyaç varsa bunu daha kolay sağlayabilirsiniz. Günün ilk yarısında özellikle ilişkiler açısından olumlu enerjiler olacak. Talepleriniz ve istekleriniz daha fazla olumlu karşılık bulabilir. Akşam saatlerinde ise özellikle duygusal ilişkiler açısından sorunlar ve zorluklar açığa çıkabilir. Tartışmalardan kaçınmak, küçük sorunları büyütmemek ve sakin olmak faydalı olacaktır.

MESAJ 3

Bugün size hayatınıza istediğiniz bir şeyi çekmek için kullanabileceğiniz kolay bir meditasyonu paylaşmak istiyorum. Özellikle bir konuda 21 gün boyunca her gün bir kere çalışırsanız etkisi daha fazla olacaktır.

Bir mıknatıs olduğunuzu hayal edin ve istediğiniz şeyi kendinize çekebilecek manyetik enerjiyle yüklenmiş olduğunuzu imgeleyin. İstediğiniz şey kolaylıkla çekim alanınıza kapılıyor ve size doğru geliyor. Enerjinizle istediğiniz şeyi hayatınıza çekmenizin çok kolay olduğunu hissedin. Ancak tek bir şeyi çekmek için çalışın. Örneğin siz para mıknatısısınız ve para size bol bol geliyor, enerjinizle parayı kolaylıkla hayatınıza çekiyorsunuz. Eğer hayatınıza sevgiyi çekmek istiyorsanız başka bir zamanda kendinizi yine bir mıknatıs gibi imgeleyin ve bu sefer de sevgiyi pembe bir enerji-ışık olarak imgeleyerek hayatınıza çektiğinizi düşünün. Yine kendinize sevgi dolu imajları, vizyonları çektiğinizi de imgeleyebilirsiniz. Eğer amacınız hayatınıza iyi bir iş çekmek ise yine bir mıknatıs olduğunuzu imgeleyin ve harika işinizi hayatıza çekmeye odaklanın ve istediğiniz imajları kendinize doğru hızla çekin. Örneğin iş yerinizde toplantı yaparken bir resim imgeleyin ve manyetik enerjiniz bu resmi size çeksin. Ofisinizi imgeleyin, iş arkadaşlarınızı, başarılarınızı, masanızı aklınıza ne gelirse… Bu imgeleri bir mıknatıs olarak kendinize kolaylıkla çekin.

Bir sonraki mesajımızda görüşmek üzere.

MESAJ 4

Hayatınızda yeni fırsatlara ihtiyacınız varsa bu konuda üzerinde çalışabileceğiniz bir niyet hazırladım ve bugün bu niyeti birlikte edelim istiyorum.

“ Yeni olasılıkların ve harika fırsatların şimdi hayatımda açığa çıkmasına izin veriyorum. Bu fırsatları sevgiyle kabul ediyorum. Hayatın bana muhteşem olanaklar sunacağını biliyorum ve bunlar için şükrediyorum.”

Bir sonraki mesajımda görüşmek üzere.

MESAJ 5

Günümüzü güzel bir ho’oponopono niyeti ile bitirelim istiyorum.

Gücümü ve potansiyelimi açığa çıkartmamı, tüm işlerimden mümkün olan en yüksek başarıyı elde etmemi, hayatta yol alıp ilerlememi engelleyen, içimde bana aileme, atalarıma ait her ne varsa her ne oluyorsa bütün zamanlarda, bütün boyutlarda, bütün evrenlerde temizlenip, arınıp, şifalanana kadar

Seni Seviyorum
Özür Dilerim
Lütfen Beni Affet
Teşekkür Ederim

Niyeti 1 kere 4 cümlemizi içinizden geldiği kadar veya en azından 5 dakika sürekli tekrarlamanızı öneririm.

Herkese güzel bir gece diliyorum. Yarın görüşmek üzere.


20. GÜN

Günaydın. Yeni bir günde sevgiyle, huzurla ve keyifle yol almamızı seçiyorum. Artık programımız bitmek üzere ve ben çalışmamızı tamamlamadan önce size farklı konularda faydalı olacak olumlamalar ve niyetler vermek istiyorum. Yani bugün bir konuya odaklanmak yerine farklı konularda çalışalım istiyorum. Gelin güne içimizde attığımız, bastırdığımız ve kontrol etmeye çalıştığımız öfke duygumuzu arındırarak başlayalım. Öncelikle bir duyguyu görmezden gördüğünüz sürece büyütürsünüz, ilk yapmanız gereken o duygunun varlığını kabul etmektir.

“Sevgili öfke duygum seni görüyorum ve varlığını sevgiyle kabul ediyorum.” diyerek öncelikle bir kabül verelim duygumuza ve ekleyelim “ Benim bir insan olarak öfkelenmeye hakkım var ancak ben şu anda sakin ve rahat olmayı seçiyorum.”

Önce öfkemizi kabul ederek ona direnmeyi bıraktık ve sonra kendimize öfkeli olma hakkı vererek bu duygu ile savaşmayı tamamen bıraktık. Ancak arkasından farklı bir seçim yaparak sakin olmayı seçtik. Sadece bunu yapmak bile sizin için rahatlatıcı olacaktır. Ancak arkasından güzel bir ho’oponopono ile öfkemizi arındırmak çok daha etkili olacağı için devam edelim.

Öfkeli olmama yol açan içimde her ne varsa her ne oluyorsa bütün zamanlarda, bütün boyutlarda ve bütün evrenlerde temizlenip arınıp sıfır noktasına ulaşana kadar

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim.

Niyetimizi 1 kere 4 cümlemizi içimizden geldiği kadar en azından 5 dakika tekrar ederek öfkemizi arındırıyır ve sıfır noktasına getiriyoruz.

Bu kalıpları not etmenizi ve ihtiyacınız olan her olumsuz duygu için kullanmanızı öneririm. Sadece bu çalışmayı bile düzenli yapma alışkanlığı edinirseniz bu 21 gün programından büyük bir fayda elde etmiş olursunuz diyerek mesajımı bitiriyorum ve bir sonraki mesajda görüşmek üzere diyorum.

MESAJ 2

Genel olarak ilişkilerin ön plana çıkacağı bir günde olacağız. Kendimizi ilişkilerimizle tanımlamak veya ilişkilerimizle ilgili konuların daha fazla gündeme geleceği durumlar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde ise duygusal konulardan yana şanslı ve olumlu enerjiler aktive olacak. Bugün ay düğümleri ikizler ve yay aksına geçerek 18 senelik yeni bir dönemi başlatıyor. Bilginin, bildiğimizi uygulamanın, iletişimlerin, yakın çevremizle ilişkilerin ve zihinsel aktivitenin artacağı bır döneme giriyoruz.

MESAJ 3

Bir çok insan için sorun olduğunu düşündüğüm bir konuda güzel bir niyet vermek istiyorum size bugün. Bu niyeti mümkünse odaklanarak 7 kere okumanızı öneririm.
“Denetleme, kurallar koyma, üstünlük kurma ve kontrol etme ihtiyacımı serbest bırakıyorum. Kurallar getirme ve herşeyi kendi isteğime uydurma gerginliğinden kurtulmaya niyet ediyorum. Denetlemekten ve denetlenmekten kurtuluyorum. Daha esnek, daha açık fikirli daha rahat olmaya niyet ediyorum. Şimdi ve burada sadece kendi hayatımın ve kendi ruhumun sorumluluğunu üzerime alıyorum.”

MESAJ 4

Çok sevdiğim ve günlük hayatımda sıklıkla kullandığım bazı olumlamaları sizlerle de paylaşmak istiyorum. Not eder ve kullanırsanız çok faydasını göreceğinize inanıyorum.

1- İçimdeki çocuk güvende ve mutlu. İçimdeki çocuğa sarılıyor ve sevgiyle kucaklıyorum.
2- Sağlıkla, zerafetle ve kolaylıkla hayatta yol alıyorum.
3- İsteklerimle aynı frekansta titreşiyorum.
4- Bolluğun hayatımda tezahür etmesi için hazır ve açığım.
5- Şimdi ve burada yaşamayı seçiyorum.
6- Benim ne düşündüğüm, nasıl hissettiğim ve ne istediğim çok önemlidir.
7- İyileştirici düşünceler şimdi bilinçaltımın derinliklerine yerleşiyor.
8- Eğlenerek çalışıyor ve çalışarak eğleniyorum.
9- Sadece kendi çocuklarıma annelik yapıyorum.
10- Sevilmeyi doğal olarak hak ediyorum ve bana gelen sevgiyi kabul ediyorum.

Bu olumlamalar enerjisi çok yüksek, çok destekleyici olumlamalardır. Her gün aklınıza geldikçe seçtiklerinizi tekrarlamanız çok faydalı olacaktır. Bir sonraki mesajımda görüşmek üzere.
MESAJ 5

Bugünü son olarak yine çok faydalı olacağına inandığım bir ho’oponopono arındırması vermek istiyorum. Hayatınızda karşınıza bir sorun çıktığında aşağıdaki niyetle çalışmanızı öneririm.

Dışarıda kendisini …….. olarak gösteren içimde deneyimlediğim her ne varsa her ne oluyorsa bütün zamanlarda, bütün boyutlarda, bütün evrenlerde temizlenip arınıp, sıfır noktasına ulaşana kadar

Seni Seviyorum
Özür Dilerim
Lütfen Beni Affet
Teşekkür ederim.

Yine niyet 1 kere ancak 4 cümleyi istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Bu niyet ile kısaca şunu diyoruz. Hayatımda bir sorun var ve bunu yaratan benim içimdeki bir şeyler, ben ne olduğunu bilmiyorum ama içimdeki bilge biliyor ve lütfen temizle. Birkaç örnek vermek istiyorum ki daha iyi anlaşılsın.

Dışarıda kendisini baş ağrım olarak gösteren …….
Dışarıda kendisini eşimle kavga olarak gösteren…….
Dışarıda kendisini borç olarak gösteren……..

Ancak bu konularda bir kere çalışmak yeterli olmayabilir. Bu nedenle kendi sezgilerinize göre çalışmalarınız planlayabilir veya sağlam olsun derseniz bir niyetle 21 gün her gün çalışmay tercih edebilirsiniz.

Bugünü de harika çalışmalarla tamamladık. Yarın son günümüzde bir araya gelmemizi seçiyorum. Herkese iyi geceler.


21. GÜN

MESAJ 1

Günaydın. 21. gündeyiz ve bugün son günümüz. Güne genel bazı önerilerde bulunarak başlamak istiyorum.

Öncelikle kendinizi sevmek, kendinize değer vermek ve kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeniz çok önemli. Bir günümüzü bu konuya ayırdık ve bu konuda size niyetler, çalışmalar önerdim. Ancak bu konuda daha detaylı çalışmak istiyorsanız Mucize Tasarım Seti 24 saat boyunca sizin için indirimli olarak yayında olacak. Bu CD setinde kendine özdeğer, özgüven, başarı, iletişim yeteneği, şansı arttırmak yaşam yolunuzu bulmak, sağlığı güçlendirme ve sezgileri arttırmakla ilgili olumlama CD’leri var ve 7 mayıs perşembe günü 14:00 a kadar 280 TL yerine 100 TL olarak indirimli bir şekilde yayında olacak.

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&product_id=98&search=mucize

Kendinizi arındırmak için mutlaka bir teknikle çalışmanızı öneririm. Burada önemli olan sizin kendinize en uygun sistemi bulup öğrenmeniz ve düzenli olarak çalışmanız olacaktır. Günümüzde internetten, kitaplardan öğrenilecek bir çok teknik olduğu gibi çeşitli kişisel gelişim kurslarına, eğitimlerine katılarak da öğrenebileceğiniz teknikler var. Kendinize zaman, emek, para veya diğer kaynakları yatırmak konusunda cömert olmanızı öneririm çünkü hayatta en iyi yatırım kendinize yapacağınız yatırımdır. Siz kendinize değer vermez ve kendinizi sevgiyle beslemezseniz bunu başka birisi sizin için yapmayacaktır.

Siz değişmeden hayatınıza hiç bir şey değişmeyecek ve ne yazık ki mucize hap diye bir şey yok. Tek mucize içiniz değişince tüm hayatınızın da değişeceği gerçeği. Ben çalışmalarınızı yaparken sonuçtan çok yolculuğun kendisine odaklanmanızı ve kendinizi en iyi halinize getirme sürecinden keyif almanızı öneririm.

Son olarak en önemli konulardan birisi kendinizi merkeze almanızdır demek istiyorum. Siz iyi olmazsanız kimseye bir faydanız olmaz. Kendi iyiliğinize, mutluluğunuza odaklanmanız sizi bencil bir insan yapmaz. Ancak tabi bu başkalarının hakkını yeyin veya zarar verin demek değil. Sadece kendinizi önemseyin, kurban bilincini kontrol etmeye çalışın ve içinizdeki mutlu beni besleyin demek.

Bir sonraki mesajımda görüşmek üzere şimdilik hoşcakalın.

MESAJ 2

Bugün 10.04’e kadar Ay boşlukta hareket edecek. Bu saate kadar yeni bir girişimde bulunmak doğru olmayacaktır. Günün ilk yarısında gecikmeler, engeller veya çeşitli zorluklar söz konusu olabilir. Sorumluluklarınıza odalanmak ve şartları fazla zorlamamak daha doğru olacaktır. Günün ikinci yarısında da beklenmedik olaylar ve zorlayıcı durumlar oluşabilir. Hızlı kararlar vermek ve harekete geçmek için uygun bir günde değiliz. Bugün sakin olmak, işlerinize odaklanmak ve sorunlar çıkarsa bunları mümkün olduğunda soğukkanlı karşılamak faydalı olacaktır.

Bugunün seti olan Mucize Tasarım Seti 24 saat boyunca sizin için indirimli olarak yayında olacak. Bu CD setinde kendine özdeğer, özgüven, başarı, iletişim yeteneği, şansı arttırmak yaşam yolunuzu bulmak, sağlığı güçlendirme ve sezgileri arttırmakla ilgili olumlama CD’leri var ve 7 mayıs perşembe günü 14:00 a kadar 280 TL yerine 100 TL olarak indirimli bir şekilde yayında olacak.

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&product_id=98&search=mucize

MESAJ 3

Bu mailimde işinize yarayabilecek bazı önerilerde bulunmak istiyorum. Öncelikle faydası olacağına inandığım bir kaç kitap ile başlayalım.

Zero Limit – Joe Vitale – Ho’oponopono felsefesini temel olarak anlatan bir kitap
Ho’oponopono – Hawaiili Şifacıların Sırrı Dr. Luc Bodin , Maria-Elisa Hurtado Graciet – Ho’oponopono hakkında güzel bilgiler veren bir kitap
EFT ile Mucizevi İyileşme – Nick Ortner – EFT ile ilgili çok basit ve iyi anlatımı olan bir kitap
Reiki El Kitabı – Walter Lübeck – Özellikle Reiki 1.aşama eğitimi olanlar için faydalı bir kitap ( Reiki uyumlanmanız yoksa kitaptan sadece teorik bilgi alabilirsiniz pratik olarak işinize yaramaz.)
Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri ve İyileşmenizi Sağlayacak Düşünce Modelleri – Louise Hay – Temel bir kaynak kitap
Düşünce Gücüyle Tedavi Louise Hay – Mutlaka okunması gereken bir kitap
Niyet Deneyi – Lynne Mc Taggart- Kuantumla ilgilenenler için harika bir kaynak
Niyetleri Gerçekleştirmek – Lynne McTaggart – Bir başka kuantum kitabı

Bu listeyi çok fazla uzatabiliriz ancak bunlar okumayanlar için çok faydalı olacak kitaplar diyebilirim. Ayrıca benim ücretsiz e-kitaplarımı öneririm. www.reikiturk.com da girer ve Hediyeler linkini tiklarsanız Reiki içinde bir yaşam sürdürme rehberi, Bolluk ve Bereketin Enerjisi, Niyetler kitabı ve Farkındalıkla Şifalanın isimli kitapları indirerek ücretsiz okuyabilirsiniz.

Bunun dışında hangi enerjiyi almalıyım soruları çok geliyor ve kişisel durumunuzu, ihtiyaçlarınızı bilmeden bir enerji önermem mümkün olmasa da ben her konuda kullanılabildiği için Mor Ateş sistemini genel olarak tavsiye ediyorum. Bu sistemi de faydalanmak isteyenler için Mucize Tasarım Seti ile birlikte 7 mayıs perşembe 14:00 a kadar indirimli olarak yayında olmasını istedik. Eğer kendinizin ve başkalarının enerji temizliği, enerji koruması, bolluk bereket için enerji çalışmaları, spiritüel gelişim gibi konularla ilgileniyorsanız bu sistemi incelemenizi öneririm.

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&product_id=75&search=mor

Mucize Tasarım Seti ise çok temel konularda CD lerden oluştuğu için her zaman önerdiğim bir settir. Linkini aşağıda yeniden veriyorum.

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&product_id=98&search=mucize

Bir sonraki mesajımda görüşmek üzere.

MESAJ 4

Hem bu günün hem de programın son mesajına geldik. Öncelikle bu grupların amacı bu programdı ve artık program tamamlandığuna göre gruplarımız kapanacak. Ancak üye olmayanlara sitemizin e-mail sistemine üye olmalarını öneririm. Bu şekilde yeni çalışmalar olursa haberdar olma şansları olacaktır. Sitemizde whatsapp grubunun tüm bilgilerini Hediyeler linkinde yayınlıyoruz. Geriden gelen arkadaşlar buradan gruplar kapanınca buradan takip edebilirler.

Son mesajımı her biriniz tek tek konuşuyormuş gibi düşünerek kişisel yazmak istiyorum.

“Hepimiz bir ve bütünüz sevgili ruh arkadaşım. Biz birlikte iyileşecek, birlikte güçlenecek, birlikte en iyiyi deneyimleyeceğiz. Başkasını değiştirmek veya iyileştirmek için hiç bir şey yapamayız. Bizim tek yapabileceğimiz şey kendimizi iyileştirmek ve en iyi versiyonumuza ulaşmak için yolculuğumuza devam etmek. Bunu yaptığımız zaman herkes biraz daha iyi olacak ve tüm dünya daha iyi bir yer haline gelecek. Bu yolda bu programın senin için küçük de olsa faydalı bir adım olduğuna inanıyorum ve programa katılarak kendine inandığın, benim rehberliğimi kabul ettiğin ve kendin ile çalışarak bütünün şifalanmasına katkıda bulunduğun için çok teşekkür ediyorum. Sen herşeyin en iyisini hak ediyorsun ve bundan sonra hak ettiğin harika şeyleri kolaylıkla hayatına çekmeni seçiyorum. Ruhunun önünde saygıyla eğiliyorum, varlığını onurlandırıyorum ve benimle bu yolda attığın adımlar için tekrar teşekkür ediyorum.”

7 mayıs saat 14:00 a kadar indirimli olan çalışmaların linklerini yeniden son bir kere vermek istiyorum.

Mor Ateş Enerjisi

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&product_id=75&search=mor

Mucize Tasarım Seti

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&product_id=98&search=mucize

Bu dönemi hepimizin sağlıkla ve kolaylıkla atlamasını ve yeniden yeni çalışmalarda bir araya gelmemizi seçiyorum.

Sevgiyle kalın

Berna Özcan Demir
www.reikiturk.com