14 GÜNLÜK PARA AKIŞ ŞİFASI PROGRAMI

PARA ŞİFASI ON-LİNE PROGRAM

Geçen sene binlerce kişinin katılımıyla, 21 günlük “Bolluk ve Bereket Programı” ve 21 günlük “Yeni Bir Ben” programlarını uzaktan e-maillerle tamamladık. Her iki programı da takip eden site üyelerimizden çok güzel geri bildirimler aldık ve bir çok kişi hayatında çok güzel gelişmelerin olduğunu bizimle paylaştı. Her iki program da hala sitemizde aktif olarak “Hediyeler” linkinde açıktır ve daha önce kaçıranlar bu bilgilere wwww.reikiturk.com sitesinden ulaşabilirler. Şimdi yine tüm üyelerimize açık olacak şekilde yeni bir on-line programa başlıyoruz. Bu programın konusunu ve içeriğini belirlerken hem herkes için faydalı olacak hem de pratik olarak sonuçlarını görebileceğimiz bir konuyu seçmek istedim. Dünyada hemen herkesin aklından her gün geçen ve herkesin çok önemsedigi bir bir konu olan olan “PARA” ile çalışmamızın faydalı olacağına karar verdim. Para herkesin çok önemsediği, sürekli ihtiyaç duyduğu, çok istediği bir şeydir. Ancak üzerinde en çok korku, olumsuz düşünce ve duygu üretilen şey yine paradır. Milyarlarca insan her gün onu düşünür, onu ister, onun için çalışır, onunla ilgili endişeler yaşar ve planlar yapar. İnsanlığın ortak bilinçaltında büyük bir güce sahiptir ve dikkatimizi her neye verirsek enerjimiz de oraya akar kuralı gereği oldukça büyük bir enerji alanına sahiptir. Para çoğu insan tarafından ruhsal olarak kabul edilmez hatta pis, kötü ve zararlı olduğuna inanılır. Peki para gerçekte nedir? Pis ve kirli bir şey midir yoksa sadece bir enerji midir? Eğer bir enerji ise nasıl bir enerjidir? Ona ulaşmak gerçekten bu kadar zor mudur? Düşüncelerinizi veya duygularınızı doğru bir şekilde programlayarak hayatınıza daha fazla parayı çekmeniz mümkün müdür? Bunlar gibi bir çok soruya bu programda yanıt bulacaksınız. Ancak bu yanıtları teorik olarak almanızın fazla bir anlamı olmayacaktır önemli olan size verilen uygulamaları günlük olarak yaparak pratik olarak hayatınızdaki değişimleri görmenizdir. Bu uygulamaları e-mailleri aldığınız günde yapmanızı öneririm, bu programa yine binlerce kişi katılacak ve hep birlikte çalışmamızın ortak bir enerji alanı oluşturarak çok daha büyük bir etki yapacağına inanıyorum. Bu nedenle bilgileri alayım sonra yaparım demek yerine hemen başlamak ve birlikte programı tamamlamak çok daha etkili olacaktır.

Bu on-line programa katılacaklar için için önemli bir kaç temel bilgiyi vermek istiyorum.

1- Bu on-line program www.reikiturk.com üyelerine ücretsiz olarak e-mail ile verilmektedir. 18 yaşından büyük kişiler içindir. Bu on-line program hiç bir tıbbi tedavi, tanı, teşhis içermez. Fiziksel veya psikolojik sağlık sorunlarınızda doktorunuza başvurunuz.

2- On-line programın sonuçları ile ilgili www.reikiturk.com tarafından herhangi bir taahütte bulunulmaz. Bilgilerin kullanımı üyelerimizim kişisel inisiyatifindedir.

3- Üyelerimize her gün düzenli olarak e-mail ile programın bilgilerini göndereceğiz ancak teknik nedenlerle bilgilerin ulaşmaması gibi durumlarla ilgili bir sorumluluk wwww.reikiturk.com tarafından kabul edilemez.Sitemizden de aynı günün bilgilerini yayınlayacağız. Eğer günlük mail size ulaşmazsa sitemizin üzerinden takip ediniz. Bu konuda kişisel e-maillere yanıt verilmeyecektir.

4- Bu program kişisel bir uygulama veya çalışma programı değildir. Bu nedenle gönderdiğimiz bilgilerle, yaptığınız uygulamalarla ilgili kişisel sorulara yanıtlar verilmeyecektir veya kişisel deneyimler değerlendirilmeyecektir. Programın binlerce insana ulaştığını ve bu kadar fazla sayıda insanın kişisel soru/sorun/deneyimleriyle ilgili tek tek bilgi vermemizin mümkün olmadığını düşünerek bu konuda anlayışlı olmanızı rica edeceğiz. Kişisel sorularınızın yanıtlanması veya kişisel deneyimlerinizin değerlendirilmesi için ayrıca kişisel danışmanlık alabilirsiniz ve e-mail ile kişisel danışmanlık şartlarını öğrenebilirsiniz.

5- Bu on-line programdaki bilgiler Berna Özcan Demir tarafınan yazılmıştır ve tüm hakları www.reikiturk.com a aittir. İzinsiz basılmaz, yayınlamanaz veya kullanılamaz. Ancak kaynak göstererek paylaşabilir ve yine kaynak göstererek ihtiyacı olanlara ulaştırabilirsiniz.

Bu temel bilgilendirmeden sonra, 2 haftalık on-line programımızın ilk gününe başlayalım.