Golden Triangle System

Golden Triangle 1986 yılında James Purner tarafından derin Budha meditasyonu esnasında gelen vizyonlarla ortaya çıkartılmış bir sistemdir.

Golden Triangle yeni bir enerji sistemine dayalı bir enerji yöntemidir. Bu sistem oldukça güçlü bir enerji titreşimine sahip olan bir Golden Triangle enerjisine dayanır. Ancak bir Reiki sistemi değildir.

Golden Triangle’nin kendine özel bir sembolü vardır. Pozitit enerji çalışmaları için kullanılsa da temelde üçüncü gözle ilgili bir enerji sistemidir ve üçüncü gözü aktive eder. Sezgilerin gelişmesi için Golden Triangle enerji sistemi etkili olarak kullanılabilir. Ayrıca kundalini enerjisini aktive edici ve diğer chakralarla da ilgili çalışmaları vardır.

Temel olarak üçüncü gözümüzün aktivasyonu ile ilgili olsa da Golden Triangle sistemiyle yakından yada uzaktan pozitif enerji çalışmaları yapılabilmektedir.

Enerji sistemi tek inisiyasyona öğretilir .Öğrendikten sizde Golden Triangle Uygulamacısı olursunuz. Bu seminere katılmak için en az Usui Reiki 1 almış olmanız gereklidir.

Golden Triangle System Öneriler

Uygulanması kolay ancak verimli olarak kullanılması zor bir sistemdir.

3.gözün aktivasyonuna önemli katıkıları olur. Ancak doğru bir kişiden alınmazsa, kişiye gerekli uyarılar yapılmadığı takdirde kişinin enerji sisteminde çeşitli olumsuzluklara da neden olabilmektedir.

Bu çalışma kişiye hazır olmadan verilmemelidir. En az Usui Reiki 1.aşama kullananlara verilse de tek kriter bu değildir ve kesinlikle bu sistemi iyi bilen bir masterdan alınmalıdır.

GOLDEN TRIANGLE ÖĞRENMEK İÇİN

Golden Triangle sadece yüz yüze öğretilen bir sistemdir ve öğrenmek için en az Usui Reiki seviyesinde olmanız gereklidir. Hafta içi kişisel olarak eğitimini alabilirsiniz. Sorularınız ve bilgi almak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.