Kişisel CD Hazırlanması

headphones-592196_1280KİŞİYE ÖZEL HAZIRLANAN CD’LERİMİZ

Olumlamalar, pozitif ve herhangi bir mesaj içeren cümlelerin sürekli tekrarlanması ile yapılan çalışmalardır. Bu şekilde hem bilinçaltımıza istediğimiz mesajı gönderebilir hem de bilinç düzeyinde kendimizi motive edebiliriz. Olumlama yapmak istediğimiz bir sonucu elde ettiğimiz inancına sahip olmamızı sağlar ve bu şekilde gerçekten isteklerimizi elde etmemizi kolaylaştırır. Bu konuda dünyada yapılan az sayıda bilimsel çalışmadan birisi Türkiye’de Haliç üniversitesi hemşirelik yüksek okulunda yapılmıştır. Araştırmada olumlamaların, kemoterapi gören kanserli hastalar üzerindeki etkileri incelenmiş ve hem kemoterapi sırasında hem de sonrasında olumlama CD’leri dinletilen hastalarda uykusuzluk, yorgunluk, ağrı, ellerde uyuşma gibi belirtileri, olumlama dinlemeyenlere göre çok daha düşük seviyede yaşadıkları tespit edilmiştir.

Olumlama yaparken doğru şekilde yapmanız çok önemlidir, aksi halde istenen sonuçları almak kolay olmayacaktır. Olumlamaları doğru kelimelerle hazırlamak ve en az 21 gün boyunca her gün aynı olumlamalarla çalışmak çok önemlidir. Bu nedenle olumlamaları dinleyerek tekrarlamak çok daha faydalı olacaktır. Ayrıca kulağın duyabileceğinden daha düşük bir sesle olumlamaları dinlemeniz bu olumlamaların bilinçaltınıza daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır.

Ayrıca olumlama CD’sinin isminize hazırlanması da etkisini arttıran bir diğer faktördür. Bir olumlamayı önce genel olarak dinlemek sonrasında size hitap edilen bir formatta dinlemek etki düzeyini arttıracaktır. Bu nedenle aşağıdaki CD’ler genel olumlamalar ve bunların sizin isminize seslendirilmesi ile hazırlanmıştır. Teknik olarak ise, öncelikle normal olumlama şeklinde çalışmanız ikinci kısımda ise subliminal, yani kulağınızın duyabileceğinden kısık sesle olumlamaların verilerek bilinçaltınızın kayıt etmesine yönelik etkili bir yol izlenmiştir.

 

Bolluk – bereket olumlama CD’si : Bolluk ve bereket olumlamaları ile hayatınıza daha fazla bolluk – bereketi çekmeniz için hazırlanmıştır. Bilinçaltınıza bolluk ve bereket içinde bir hayat sürdürmenizle ilgili olumlu inançlar kayıt ederek hayatınızda genel olarak para, zaman, sevgi, bilgi, paylaşım, dostluk gibi alanlarda bolluk – bereketi deneyimlemenizi hedefleyen etkili olumlamalarla hazırlanmıştır.

Sınavlarda Başarı Olumlama CD’si: Sınava etkili hazırlanma, potansiyelini iyi kullanma, zamanı iyi değerlendirme, sınav kaygısından uzaklaşma, sınav esnasında kendine güven ve rahatlık ve sınavdan en iyi sonuçları almanız için etkili olumlamalarla hazırlanmış bir CD’dir. Kendiniz için veya çocuğunuz için hazırlatabilirsiniz.

İş Hayatında Başarı CD’si: İş hayatında doğru kararları verme, iyi ilişkiler kurma, potansiyelinizi en iyi şekilde kullanma, verimli çalışma ve başarılı olmak gibi temel noktalar baz alınarak hazırlanmış bir olumlama CD’sidir.

Öfke ve Duygu kontrolü olumlama CD’si: Özellikle öfke kontrolü sorunu yaşayan insanlar için çok faydalı olacak bir CD çalışmasıdır. Duygularınızı anlamak, kabul etmek, olumlu bir şekilde ifade etmek ve duygusal baskıdan kurtulmak gibi temel noktalar baz alınarak hazırlanmıştır. Daha kontrollü ve daha sakin olmanıza en önemlisi bunun doğal bir şekilde olmasını sağlayacak olan etkili bir olumlama CD’sidir.

Aşkınızı canlandırın CD: Eğer evliliğinizde veya ilişkinizde aşk ve tutku bittiyse bu CD duygularınızı yeniden canlandırmanız için çok faydalı olacaktır. İlişkilerde bir tarafın değişimi diğer tarafı ciddi olarak etkilediği için sizin inançlarınızın ve enerjinizin değişimi eşinizi de olumlu olarak etkileyecektir. Hayatınıza yeniden canlılık ve güzel duygular getirmek için bu CD ile çalışmanızı öneririz.

Aşkı hayatınıza çekin CD: Eğer yalnızsanız ve hayatınızda sizi mutlu edecek bir aşka ihtiyaç duyuyorsanız bu CD tam sizin için. Aşkı hayatınıza çekmenizi sağlayacak bir çok olumlu inanç kalıbı ile hazırlanan CD’niz aynı zamanda cazibenizi, kendinize olan güveninizi ve harika bir aşkı hak ettiğinize dair inançlarınızı da arttıracak olumlamalar içerir. Aşkı hayatınıza çekin CD’si bilinçaltınızda inançlarınızı değiştererek tüm aşk hayatınızı değiştirecek formatta bir çalışmadır.

Manyetik Kişiliğe sahip olmak – Karizma – Olumlama CD’si: Manyetik kişilik ve karizma bir insanın hayatta sahip olabileceği en güçlü özelliklerden birisidir. İnsanları etkileyebilen, güçlü enerjisi olan, doğal olarak insanların beğenisini hatta hayranlığını kazanan insanlar hem iş hayatlarında hem de özel yaşamlarında daha tatminkardırlar.Karizma ve manyetik kişilik ise büyük oranda özgüven ve enerjinizle ilgilidir. Bilinçaltınızda özgüveninizi, özdeğerinizi arttırarak ve enerjinizi değiştirerek siz da daha karizmatik olabilir. Manyetik yani çekici bir kişiliğe sahip olmak ve karizmanızı arttırmak için bu CD ile çalışabilirsiniz.

Satışta Başarı – Olumlama CD’si: Eğer işiniz satışla ilgili ise, bu olumlama CD’si ile mutlaka tanışmanızı öneririz. Satışta başarı CD’sinde kendine güven, satış esnasında rahatlık, telefonda rahat iletişim kurma, potansiyel müşterinizin isteklerini anlama, müşterinizle sempati bağı kurma, iletişim yeteneğinizi arttırma, ikna etme yeteneğinizi arttırma, satışı başarıyla sonuçlandırma gibi bir çok önemli konuda olumlamalar vardır. Bu olumlamalarla bilinçaltınızda iyi bir satıcı olduğunuza inanmanızı sağlayarak bu hedefe ulaşacağız. Bu CD tüm satış departmanlarında çalışanlar için çok önemli bir başarı aracı olacaktır.

İyi ebeveyn olun Olumlama CD’si: Eğer çocuğunuz küçük ise veya yeni anne- baba olacaksanız bu CD sizin çocuk büyütmeyle ilgili olumlu inançlara sahip olmanız için hazırlanmıştır. Çocuğunuza karşı daha anlayışlı, daha sabırlı davranma, çocuğunuzu anlama, çocuğunuzla iyi iletişim kurma, çocuğunuzu iyi eğitme gibi konularda etkili olumlamalar içeren CD’yi tüm ebeveynlere öneririz.

Sağlığı geliştirme Olumlama CD’si: Sağlığınızı geliştirmeniz, yaşam kalitenizi arttırmanız, yaşam enerjinizi yükseltmeniz ve stresten arınmanız için hazırlanan CD’miz sağlığınız için çok destekleyici olacaktır. CD’nin amacı sizi tedavi etmek değil bedeninizin kendisini iyileştirme yeteneğini uyandırmak, yaşam enerjinizi arttırmak ve sağlıkla ilgili olumlu inançlara sahip olmanızı sağlamaktır. Sağlık CD’si sağlıklı ve genç kalmanızı da destekleyecek olumlamalarla hazırlanmıştır ve herkes için uygundur.

Kolay doğum yapma Olumlama CD’si: Doğal yolla doğum yapmak isteyen bir çok anne adayı aynı zamanda bu konuda büyük korkulara sahiptir. Normal doğum konusunda korkuları olan bir insanın, bilinçaltının onaylanma yasası gereği ise bu korkuları hayatına çekme yani deneyimleme şansı ne yazik ki yüksektir. İşte kolay doğum yapma CD’si anne adayının doğumla ilgili olumlu inançlara sahip olması, kendisini bu konuda rahat hissetmesi ve hamilelik sürecini keyifli yaşaması için hazırlanmıştır. Doğumun kolay ve çok rahat olacağına inanan annenin bunu gerçekten deneyimlemesi amacıyla hazırladığımız CD’yi tüm anne adaylarına öneririz.

Erteleme huyundan kurtulmak Olumlama CD’si: Eğer sürekli olarak bir şeyleri erteleme huyuna sahipseniz, hayatınızın her alanında başarısızlıkları daha fazla yaşama ihtimaline de sahipsiniz demektir. Erteleme huyu, bir kişinin kendisini sabote etmesine, isteklerini gerçekleştirememesine, sürekli baskı altında olmasına, bir konuya odaklanmakta zorlanmasına, özgüveninin düşük olmasına ve hayattan tat alamamasına yol açar. Hayatını kontrol eden, düşüncelerini uygulayabilen ,zamanlama yeteneği yüksek olan bir insan olmak için bu konuda olumlu inançlara sahip olmalısınız. İşte CD’miz size bu vasıfları kazandırmak için hazırlanmıştır. CD ile düzenli olarak çalışarak erteleme huyunuzdan kurtulabilir ve hayatınızı kontrol altına alarak, isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi İşini Kurma Olumlama CD’si: Eğer kendi işinizi kurmak istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız bu CD’deki olumlamalar bu konuda sizin için çok destekleyici olacaktır. İş kurmak konusunda doğru kararı vermek, doğru zamanı seçmek, prosedürleri kolaylıkla tamamlamak, en iyi şartlarda en iyi ofisi bulmak gibi teknik konuların dışında kendinize güven, rahatlık ve eminlik gibi konularda da olumlamalar olan CD’niz bilinçaltınızda kendi işinizde başarılı olacağınız inançlarının gelişmesini sağlayacaktır. Bilinçaltının onaylanma yasası gereği bu inançlar size kendi işinizde başarı ve bereket getirecektir. Bu CD’yi kendi işini kurmak isteyen veya kurma aşamasında olan herkese öneririz.

Bilgi: CD’lerimizde olumlamalar pozitif ve doğru inançlar oluşturmak amaçlıdır ve geneldir. Olumsuz bir inancın silinmesi için hazırlanan CD’lerde mutlaka kişisel çalışma, danışanın sorunlarını tespit etme ve bunları değiştirecek olumlamaları hazırlamak esastır. Ancak bir konuda olumlu sonuçlar almak için herkesin sahip olması gereken inançlarla yani yeni inançlar edinmekle çalışıyorsak buna gerek yoktur. Ancak CD’ler isminize özel seslendirilerek etkisi büyük oradan arttırılacaktır. Ayrıca subliminal teknik de eklenerek daha kısa zamanda daha etkili sonuçlar alınması hedeflenmiştir.

CD HAZIRLANMA ŞARTLARI VE ÜCRETLENDİRME 

Aynı anda bir tane CD veya birden fazla CD alabilirsiniz. Satın almadan önce info@reikiturk.com mail adresine mail atarak hangisini istediğinizi yazmanız gereklidir. CD hazırlığı kişisel olduğu için yoğunluk durumumuza göre sipariş kabul edebiliyoruz. Eğer programlamamız uygunsa size banka hesap numarası veya kredi kartıyla ödeme seçeneklerini sunuyoruz. CD’niz 7-8 gün içinde e-mailinize MP3 dosyası olarak gönderiliyor, kargo ile CD gönderimimiz yoktur. Her bir CD’nin ücreti 250 TL’dir.