ÜCRETSİZ 21 GÜN WHATSAPP GRUP PROGRAMI

Reikiturk.com üyelerine Whatsapp grubumuz üzerinden sürdürülecek ve 21 gün boyunca devam edecek, ücretsiz yeni bir programa başlıyoruz. Programımız dahilinde her gün 2-5 kere arasında özel bilgilendirme mesajları, niyetler, olumlamalar ve farklı formatta çalışmalar alacaksınız. Programımız bu zor dönemde enerji titreşimimizi yükseltmek, arınmak, düşük titreşimli deneyimlerden korunmak, canlanmak, tazelenmek, olumlu zihin yapımızı korumak ve daha rahat, daha keyifli bir şekilde bu günleri değerlendirmek amacıyla hazırlanmıştır ve katılmak isteyen herkese açıktır.

Aşağıda programla ilgili bilgileri ve nasıl katılacağınızı bulabilirsiniz. 6 Mayıs tarihine kadar haftalık bülten gönderilmeyecek olup, sadece bu çalışma yapılacaktır.

UYANIŞIN MEVSİMİ İLKBAHAR

“Görebildiğimiz kadarıyla, insan varlığının tek amacı, varlığın karanlığında bir ışığı yakmaktır.” – Carl Jung

İnsan Ruhundaki En İyiyi Uyandırmak İçin Uyandık!

İlkbahar mevsimi uyanışın ve canlanmanın mevsimidir. Bu mevsimde içimizdeki en iyiyi uyandırmak için hazırladığımız özel programımızda bize katılarak bahara keyifle, mutlulukla, bereketle ve aşk’la uyanmaya ne dersiniz?

Çalışma Berna Özcan Demir tarafından oluşturulmuş olan Zihin ve Ruh boyutunda şifalanma, arınma, değişim ve dönüşüm gerçekleştirmeyi amaçlayan bir çalışmadır. “UYANIŞIN MEVSİMİ İLKBAHAR” tüm üyelerimize açık olarak REİKİTURK WHATSAPP grubumuzdan yapılacak olup ve 21 gün sürecektir.

16 nisan perşembe günü başlayacak olan program 6 mayıs çarşamba akşamı tamamlanacaktır. Programın amacı tüm katılımcıların farkındalıklarının artmasına, yaşam enerjilerinin yükselmesine, daha keyifli, daha rahat ve daha mutlu hissetmelerine destek olmaktır. İlkbahar mevsimi nasıl doğada canlanma, yenilenme, tazelenme ve yeniden başlama etkisi yapıyorsa bu programında, hayatınızda harika bir başlangıç ve tazelenme fırsatı olmasını seçerek yola çıktık. Bu amacımıza ulaşmak içinse size uygulanması kolay ve zevkli, günlük, harika uygulamalar hazırladık. Size düşen tek şey ise programa katılarak size göndereceğimiz günlük kısa çalışmaları tam olarak uygulamak olacak.

Programın İçeriği; Günde 2-5 kere arasında Whatsapp Grubumuzdan mesajlar alacaksınız. Bu mesajlar bilgilendirici mesajlar olacak ve istediğiniz zaman programdan ayrılmakta serbest olacaksınız. Mesajlarda; Olumlama, Niyet, Mantra, Beyan, Farkındalık Mesajı, Meditasyon gibi farklı bilgiler olacak. Bunların ne olduğunu ve amaçlarını program içinde öğreneceksiniz. Ayrıca bu çalışmayı takip ederek bazı konularda daha detaylı çalışmalar yapmak ve daha hızlı sonuç almak isteyenler için kişisel uyumlanma, cd veya analiz gibi önerilerimiz olursa bunları da kısa süreli size özel indirimlerle alma şansınız da olacak. Program tamamen ücretsiz olup, sadece bazı konularda detaylı ve özel çalışmalara ihtiyacı olanlar için indirimli olarak kişisel programlar önerilebilecektir.

Programa Nasıl Katılacaksınız?

Öncelikle her bir whatsapp grubu en fazla 256 tane üye kabul ettiği için isteyen herkesin faydalanması için fazla sayıda grup kurmak zorunda kaldık. Bunlardan bir tanesine üye olmanız yeterlidir, hepsine her gün aynı mesajlar gelecek. Bu nedenle aşağıda verilen linkleri sırayla tıklayarak hangi grupta katılımcı sayısı uygun ise ona katılmanız yeterlidir. Bir gruba katıldıktan sonra başka linki tıklamayın lütfen, bu gereksiz yere aynı içerikteki 2 gruba da üye olmanız anlamına gelir. Bir kere katılım sonrası 16 nisan perşembe günü ilk mesajınızı alacaksınız. Gruplarda katılımcılarına mesaj atmasına izin verilmemektedir. Sadece programla ilgili bilgileri alacaksınız.

Eğer başkalarının da gruba katılmasını isterseniz site üyesi olmasa dahi davet linklerini vererek katılmalarını sağlayabilirsiniz. Çalışma grubumuzu herkese açık tutarak bütünün en yüksek faydasına olmasını amaçlıyoruz. Özellikle 2. haftamızda özel bir çalışma yapacağız ve bundan sadece whatsapp grubu üyeleri faydalanabilecek. Bu çalışma konunun bütünü için önemli olduğundan bu programı takip etmek isteyebilecek kişiler varsa sizin iletileri yönlendirmeniz yerine gruba katılımları daha uygun olacaktır. Aksi halde sonradan üye olarak önemli bir çalışmadan faydalanma şansları olmayacaktır ve programları eksik kalacaktır.

WHATSAPP GRUPLARI DAVET LİNKLERİ;

Grup 17

https://chat.whatsapp.com/KOd3t5fYS5n6zSy9H0vTgF

Grup 18

https://chat.whatsapp.com/DL58A509UrkFuYZSFPWcAP

Grup 19

https://chat.whatsapp.com/LmUBkjnLHqb9nPR1z5pCih

Grup 20

https://chat.whatsapp.com/LtVmQ48qien9BHLDo5Xt1p

 

Çalışmaya katılan herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını seçiyoruz. 16 nisan perşembe sabahı birlikte güzel bir güne uyanana kadar hoşçakalın.

 

 

 

 

 

 

Yasal Uyarı: Bu program reikiturk.com üyeleri için hazırlanmış olup tamamen ücretsizdir. Herhangi bir tedavi, teşhis veya sağlık konusunda öneri amacı taşımaz. Sağlık sorunlarınızda doktorunuza başvurunuz. Program 18 yaşından büyük, psikolojik olarak sağlıklı ve kendi inisiyatifi ile bu programı uygulayabilecek kişiler için tasarlanmıştır. Programı uygulamak, katılmak tamamen kişisel sorumluluğunuzda olup sonuçları ile ilgili bir garanti verilmemektedir ve kullanım sonuçlarının sorumluluğu tamamen katılanlara aittir. Programda verilen bilgilerin ticari olarak kullanılması veya satışı yasaktır. Paylaşımlarınızda kaynak belirterek bilgiye ve emeğe saygı göstermeniz için rica edilir.