Spiritüel Analiz

rehberlik2SPİRİTÜEL KİŞİSEL ANALİZ

ANALİZ İÇERİĞİ;

1- Hayatınıza iyi şeyleri çekmeniz için size en uygun olumlama hangisidir?

Bu olumlamayı öğrenerek hayatınıza iyi ve güzel şeyleri çekmek için daha etkili çalışmalar yapabileceksiniz. Ayrıca olumlama nasıl yapılmalı bilgileri de analizde olacaktır.

2- Kişisel koruyucu meleğinizin adı nedir?

Kişisel koruyucu meleğinizin ismini bilmeniz, onunla bağlantıya geçmenize ve daha net rehberlikler almanıza yardım edecektir. Bu çok özel bir çalışmadır ve konuyla ilgilenenlerin koruyucu meleklerinin ismini öğrenmeleri çok faydalı olacaktır.

3- Sizinle yakından çalışan başmeleğin adı nedir?

Sizinle yakından çalışan başmeleğin ismini bilirseniz melek çalışmalarınızdan çok daha verimli sonuçlar alırsınız.

4- Şans ve bereket için takmanız gereken doğal taş nedir?

Taşınız yıldız haritanıza göre tespit edilecektir. Doğal taşınızı üzerinizde bulundurarak hayatınıza şansı ve bereketi daha fazla çekebilirsiniz. Taşınız size özel olarak tespit edileceği için sizin üzerinizdeki en etkili taş olacaktır.

5- Şaman rehber hayvanınız hangisi?

Özellikle şamanik çalışmalar yapanlar için rehberlerini bilmek, rehberleri ile daha etkin bağlantıya geçmelerine ve çalışmalar yapmalarına yardım edecektir.

6- Size ne uygun şans sembolü nedir?

Şans sembolünüzde astrolojik olarak tespit edilecektir. Bu sembolü hem takı olarak hem de eterik olarak kullanarak şansınızı yükseltebilirsiniz. Bu konuda gerekli bilgileri analizinizde yer alacaktır.

7- Aşk hayatınızı etkileyen element hangisidir ve bu elementin gücünü nasıl kullanabilirsiniz?

Aşk- sevgi alanınızı etkileyen elementi bilir ve enerjisini doğru bir şekilde kullanırsanız hayatınızın bu alanını canlandırabilir ve daha olumlu bir hale getirebilirsiniz.

8- Başarınızı etkileyen element hangisidir ve bu elementin gücünü nasıl kullanabilirsiniz?

Başarı – kariyer alanınızı etkileyen elementi bilir ve enerjisini doğru bir şekilde kullanırsanız hayatınızın bu alanını canlandırabilir ve daha olumlu bir hale getirebilirsiniz.

9- Size en uygun mudra hangisidir ve nasıl kullanacaksınız?

Mudra özellikle yaşam enerjinizi yükseltmek ve sağlığınızı korunma amaçlı olarak verilecektir. Mudranızın resmi ve nasıl kullanacağınız analizinizde yer alacaktır.

10- Şifa renginiz nedir ve bu rengin enerjisini nasıl kullanaksınız?

Şifa renginizi giysilerinizde kullanabilir veya bu renk ile meditasyon yapabilirsiniz. Renk meditasyonu da analizinizde gönderilecektir.

11- Enerjinizi yükseltecek doğal yağ hangisidir ve nasıl kullanacaksınız?

Doğal yağınızın enerjisi yaşam enerjinizi yükseltirken hayatınıza iyi şeyleri çekmenize de yardım edecektir. Ancak size uygun doğal yağı seçmek çok önemlidir, bu nedenle analize bu çalışma da eklenmiştir.

12- Size en uygun mantra veya tercihinize göre esma hangisidir?

Astrolojik olarak yıldız haritanızdaki en ciddi sorunu tespit ettikten sonra bunu nötrleyecek mantra verilecektir. Mantra ile çalışmayı sevmeyenler içinse Esma önerisinde bulunulacaktır.

13- Melek topları nasıl hazırlanır ve size özel melek enerji topunu nasıl hazırlayacaksınız?

Bu kişisel analiz olmamakla birlikte harika sonuçlar veren özel bir çalışma olduğu için raporunuza eklenmiştir.

Çalışmayı almak için bir ön koşul yoktur ancak çalışmada sadece maddelerdeki bilgiler verilecektir. Örneğin şaman hayvanınız ve hayatınıza hangi mesajları getirdiği yazılacaktır ancak şaman çalışmaları ile ilgili teknikler verilmeyecektir. Bu bilgi şaman çalışmaları yapanlar için faydalıdır. Aynı şekilde melek çalışmaları ile ilgili kısa bilgilendirme olacaktır. Ancak melek isimleri verilecektir.

Analize katılım için mutlaka;

Tam doğum tarihinizi bilmeniz gereklidir.

Eğer doğum saatinizi tam olarak biliyorsanız çok faydalı olacaktır. Ancak bilmiyorsanız bir yüz fotoğrafını gönderebilirsiniz.

Ayrıca tam adınızı ve doğum yerinizi de yazmanız gereklidir.

Analizler zaman alan bir çalışma olduğu için 7-10 gün içinde mail ile gönderilecektir. Katılım için mutlaka sizden istenen bilgileri tam olarak info@reikiturk.com adresine mail ile göndermeniz gereklidir. Lütfen çalışmayı aldıktan sonra sizden istenen bilgilerle birlikte ilk maili siz atınız. Mailiniz üzerine size onay maili atılacak ve 7-10 gün içerisinden kişisel analiziniz mail ile gönderilecektir.

ANALİZİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ALABİLİRSİNİZ. 

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&path=66&product_id=105

Uyarı: Uyumlama, aktivasyon, yetkilendirme veya analiz çalışmalarımız tıbbi bir tedavi veya öneri içermez. Ruhsal veya fiziksel sağlık sorunlarınızda doktorunuza başvurunuz.