Berna Özcan Demir tarafından verilen, Reikiturk.com sunumuyla

SORUNLARINIZLA VEDALAŞMAYA HAZIR MISINIZ? – UYGULAMALI ON-LİNE SEMİNER ÇALIŞMASI

Bu Online Seminerde Ne Öğreneceksiniz?

Herhangi bir konuda herhangi bir sorun yaşadığınız zaman, ilk anda ne hissettiğiniz ne düşüneceğinizi, ne düşündüğünüz ne yapacağınızı ve ne yapacağınız da sorunun nereye gideceğini belirler. Yaşadığınız soruna ilk vereceğiniz tepki genelde otomatik bir tepkidir ve hem kişiliğinizle hem de yaşam deneyimlerinizle bağlantılıdır. Sorunların çözümü için duygusal kontrol, kendinize doğru soruları sormanız, sorunu yeniden çerçevelemeniz ve bu soruna yol açan zihin/enerji durumunuzu değiştirmeniz çok önemlidir. Bunları ne kadar kısa bir zamanda başarırsanız o sorunu da o kadar kısa bir zamanda çözebilirsiniz.

Bu hafta 18 kasım cuma gecesi 22:00 ile 23:45 arasında SORUNLARINIZLA VEDALAŞIN isimli on-line uygulamalı bir seminer yapacağız. Seminerde;

Bir sorun başladığı ilk anda duygusal kontrolünüzü nasıl sağlayacaksınız?

  • İlk andaki doğru stratejiniz ne olmalı?
  • Doğru sorular ne demektir ve çözümü nasıl etkiler?
  • Sorunu yeniden çerçevelemek ne demektir ve nasıl yapılır?
  • Soruna yol açan zihin ve enerji durumunuzu nasıl değiştireceksiniz?
  • Eğer sorununuz uzun zamandan beri devam ediyorsa çözümü için nasıl bir strateji izlemelisiniz?
  • Sorunlarınızın çözümünde sezgilerinizi veya ruhsal yeteneklerinizi nasıl kullanabilirsiniz?
  • Bir sorunun şifalandırmak için bütünsel olarak neler yapmalısınız?

Sorun şifalandırma tekniğini öğrendikten sonra hep birlikte istediğiniz bir sorunu şifalandırmak için kolay ama çok etkili bir değişim çalışması yapacağız. Çalışma EFT + Enerji + Nefes tekniği ile hazırlanmıştır ve her konuda kullanabileceğiniz bir çalışmadır. Uygulamayı webiner seminerinde birlikte yapacağız ve öğreneceğiniz teknik hayatınızı her konuda kolaylaştıracak çok etkili bir tekniktir.

Seminere katılmak için bir ön koşul yoktur, yani daha önceden bu konularda bir eğitim almış olmanız gerekli değildir. Webiner seminerinin ücreti 40’dir. Seminer programını satın aldığınız zaman katılım bilgileri mailinize ulaşacaktır. Seminer sonrasında seminerin içeriği ile ilgili sorularınız olursa e-mail ile sorma şansınız olacaktır.

Hemen Yerinizi Ayırtın...

Kasım
18
Cuma
Cuma
Akşam Saat 10:00 ' da

Bu webineri kaçırmayın...

Order Webinar Now