Reiki Masterlarımız

D. FEYZAN DEMİR

2000 Yılında, mühendislik öğrencisiyken, Reiki ile tanışıp ilk aşamalarını alan Feyzan Demir, o gün bugündür hem eğitimlerine hem de reiki çalışmalarına hiç aralıksız devam etmiştir. 

2004 Yılında Reiki Masterlığa uyumlanan Feyzan Demir bir çok reiki üstadından eğitimler almıştır. Berna Özcan Demir’den Usui Reiki Masterlık dahil bir çok uyumlama, aktivasyon, yetkilendirme, eğitim almıştır. Gönüllülük esasıyla; insanlara, doğayla ilgili konulara ve hayvanlara toplu şifa gönderimi amaçlı bazı facebook gruplarının kuruculuğunu ve yöneticiliğini yapmıştır. 2014 Yılından beri, ReikiTürk’te çalışmakta, Reiki 1, Reiki 2, Reiki Masterlık, İmera Reiki, Kundalini Reiki eğitimlerini vermekte ve kişiye özel enerji çalışmalarını, bilfiil, büyük bir mutlulukla sürdürmektedir.

 

ALEV SEÇİNÇ ÇAKER

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Uzun yıllar tekstil sektöründe tasarımcı olarak çalıştı. Şahika Tekand Stüdyo’da 2 yıl tiyatro eğitimi aldı. Sokak Çocukları Derneği Başkanı Yusuf Kulca ile birlikte Bağımlı Sokak Çocukları için 2 yıl gönüllü olarak çalıştım. Tiyatro ve Resim eğitimi verdi. 

2008 yılında katıldığı Kuantum Düşünce Tekniği seminerinde düşünce süreçleri, düşünce gücünün farkındalığı, evrensel yasalar, kuantum ve gerçeklik arasındaki ilişkiyi fark ederek, bu farkındalığı kendi hayatı için kullanabilme konusunda ilk adımı attı.

Usui Reiki Master Eğitimi, Yaşam Koçluğu Eğitimi,Bolluk Bereket Reikisi Eğitimi, Kundalini Reiki Master Eğitimi, NLP Master Eğitimi, Quantum Eğitimi, Uzman Koçluk, Quantum Aktivistliği, 5 Element Master Eğitimi gibi bir çok eğitim almıştır. 2011 senesinden beri yaşam koçluğu ve reiki masterlık yapmaktadır.