• MİLYONLARCA ŞANS

Neden milyonlarca şans; Çünkü iyi şeyler arka arkaya gelir ve şans da artarak büyüyen bir enerjidir. Hayatınıza çekeceğiniz her şanslı olayın büyüyerek yeni şanslı olayları çekme potansiyeli çok güçlüdür. Eğer doğru zihin durumuna sahip olur ve enerjinizi doğru kullanırsanız milyonlarca şansı elde edebilirsiniz. Şans bir zihin durumu ve bu zihin durumunun oluşturduğu enerjidir. Bu enerjiye sahip olan bir insan giderek gelişen şanslı olaylar yaşar ve tabiri yerindeyse milyonlarca şansı hayatına çeker.

 

Milyonlarca şans çalışması hem inançlarınızı hem de enerjinizi olumlu bir hale getirerek hayatınızdaki şansı arttırmanız ve şans faktöründen en iyi şekilde yararlanmanız için tasarlanmıştır. Özellikle alacağınız aktivasyon ve enerji temizliği sizin için çol destekleyici olacaktır. Olumlama CD si ile bilinçaltınızdaki şansla ilgili olumsuz inançları değiştirerek, enerji çalışmaları ile şansı hayatınıza daha fazla çekeceksiniz.

 

Milyonlarca şans çalışması uzaktan verilecektir ve katılım için ön koşul yoktur. Daha önceden herhangi bir enerji çalışmasına katılmamış olsanız da bu çalışmaya katılabilirsiniz.

 

ŞANS YILDIZI AKTİVASYONU

 

Şans yıldızı aktivasyonu sizin şansınızı yükseltecek olan bir enerji aktivasyondur. Hayatınıza daha fazla şansı çekmeniz için enerjinizi değiştirecek ve yükseltecektir.Şans yıldızı aktivasyonu aynı zamanda, yıldızı düşük olarak tabir edilen ve doğuştan şans enerjisinden daha düşük faydalanan kişiler için çok yararlıdır. Şans yıldızı aktivasyonu şans enerjisini daha fazla hayatınıza çekmenize yardım edecek ve yıldızınızı yükseltecektir. Ayrıca auranızın enerjisini de etkileyecek ve daha güçlü, daha pozitif daha yüksek titreşimli bir auraya sahip olmanızı sağlayacaktır. Aktivasyonun çalışmaları kolay ancak etkilidir.

 

KÖTÜ ŞANSI TEMİZLEME ENERJİ TEMİZLİĞİ

 

Şans yıldızı aktivasyonu çok etkili olsa da auranızda uzun zamandır birikmiş ve hayatınıza şansız olayları çeken negatif enerjilerden daha kısa sürede kurtulmanız için aktivasyon ile birlikte size temizlik amaçlı bir enerji de gönderilecektir. Bu şekilde aktivasyonun olumlu etkilerini daha iyi deneyimlemeniz sağlanacaktır. Gönderilecek temizlik enerjisi kötü şans dediğimiz negatif olayları hayatınıza çeken, auranızdaki negatif enerjilerin temizlenmesi amacıyla aktivasyon esnasında gönderilecektir. Bu nedenle aktivasyonu alma süreniz biraz daha uzun sürecektir ( 20 dakika) ancak bu çalışma son derece önemli ve gereklidir.

 

ŞANSI HAYATINIZA ÇEKİN CD Sİ

 

Olumlamalar, pozitif ve herhangi bir mesaj içeren cümlelerin sürekli tekrarlanması ile yapılan çalışmalardır. Bu şekilde hem bilinçaltımıza istediğimiz mesajı gönderebilir hem de bilinç düzeyinde kendimizi motive edebiliriz. Olumlama yapmak istediğimiz bir sonucu elde ettiğimiz inancına sahip olmamızı sağlar ve bu şekilde gerçekten isteklerimizi elde etmemizi kolaylaştırır.

 

Olumlama yaparken doğru şekilde yapmanız çok önemlidir, aksi halde istenen sonuçları almak kolay olmayacaktır. Olumlamaları doğru kelimelerle hazırlamak ve en az 21 gün boyunca her gün aynı olumlamalarla çalışmak çok önemlidir. Bu nedenle olumlamaları dinleyerek tekrarlamak çok daha faydalı olacaktır. Ayrıca kulağın duyabileceğinden daha düşük bir sesle olumlamaları dinlemeniz bu olumlamaların bilinçaltınıza daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır.

 

CD mail ile mp3 formatında gönderilecektir. Kendi bilgisayar, tablet veya telefonunuzdan dinlenmeye uygundur.

 

CD nizdeki olumlamalar, özellikle şansı hayatınıza çekmeniz için hazırlanmıştır.

 

 

ŞANS ENERJİSİNİ NESNELERE YÜKLEME TEKNİĞİ

 

Şans enerjisini bir nesneye yükleme tekniğidir. Bu tekniği kullanmak için şans yıldızı aktivasyonu almak gereklidir. Aktivasyondan sonra kendiniz veya sevdikleriniz için şans enerjisi yüklenmiş takılar, objeler hazırlayabileceksiniz. Bu özel teknik ile hazırlanan şans nesnelerini üzerinizde bulundurarak şans enerjisini auranıza yükleyecek ve benzer enerjiler birbirini çeker yasası gereği şans enerjisinden daha fazla faydalanacaksınız.

 

ASTROLOJİ HARİTANIZA GÖRE ŞANS KONUSUNDA OLUMSUZ ETKİLER ALMIŞSANIZ BUNU DÜZELTMEK İÇİN TAŞIMANIZ GEREKEN DOĞAL TAŞIN İSMİNİN TESPİT EDİLİP SİZE BİLDİRİLMESİ


Bu çalışmada astrolojik olarak incelemeler yapılacak ve refahı hayatınıza çekmeniz için size en uygun olan doğal taş önerilecektir. Çalışma sonunda size astrolojik bir yorum verilmeyecektir. Sadece haritanıza bakarak en uygun doğal taş tespit edilecek ve taşın ismi ile kullanım şekliniz verilecektir. Özellikle astrolojik olarak şansı çekmenize engel bir blokaj varsa bu çalışma çok faydalı olacaktır.

 


HEDİYE


ŞANS ELEMENTİ ANALİZİ

 

Kadim Çin kültürüne göre, her birimizin hayatını 5 elementin farklı birleşimleri oluşturur ve etkiler. Doğum tarihiniz, saati ve yerine göre yapılan analizlerde ateş, toprak, ağaç, metal ve su elementlerinin hayatınızın hangi alanlarını nasıl etkilediklerini tespit etmek mümkündür. Element analizinizi yaparak sağlık, kişilik, yetenekler, başarı ve şans gibi bir çok konuda bilgi sahibi olmak mümkündür. Ayrıca bir kişinin hayatındaki şansı simgeleyen alanda hangi elementin olduğunu ve bu elementin gücünü de özel bir analizle tespit etmek mümkündür. Örneğin eğer zenginlik elementiniz ateş ise ve yüzdesi de % 20 ise bu son derece düşük bir oran olduğu için hayatınızda şans enerjisinden yeterince faydalanmanız kolay olmayacaktır. Bu durumda yapmak gereken şey ağaç elementinizi yükseltmek ve bu elementin enerjisini güçlendirmektir. Bu güçlendirme aktivasyonla olabileceği gibi günlük hayatınızdaki bazı değişimlerle de mümkün olmaktadır. Ateş örneğinden hareket edersek, şans elementi ateş olan bir insanın kırmızı renkte giysiler giymesi, lal taşı takması, evinde özel bir noktada kırmızı mum bulundurması ve önereceğimiz kolay meditasyonu yapması şans elementinin enerjisini yükseltecektir.

 

Şans elementi analizinizi almanız için mutlaka tam doğum tarihinizi ve yerini bilmeniz gereklidir. Saati de biliyorsaniz daha iyi olacaktır ancak bilmiyorsanız bir yüz fotoğrafınız mail ile göndermeniz gereklidir.

 


ÇALIŞMAYA KATILARAK NELER ALACAKSINIZ?

 

1- Şans Yıldızı Aktivasyonu

2- Kötü şans enerji temizliği

3- Şans olumlamaları CD si

4- Şans enerjisi yükleme tekniği bilgilendirmesi

5- Kişisel şans taşı analizi

6- Hediye olarak şans elementi analizi

 

 

ÇALIŞMAYA KATILMA ŞARTLARI


Satın alma işleminden sonra info@reikiturk.com a mail ile başvuruda bulunmanız gereklidir. Daha sonra size aktivasyon için zaman verilecektir.

 

Çalışmayı satın aldığınızı teyit ettiğinizi mailinize lütfen;

 

Tam isminizi ve soyadınızı

Doğum tarihinizi

Doğum yerinizi

Biliyorsanız doğum saatinizi

Aktivasyon günü hangi ilde ve ilçede olacağınızı

Eğer doğum saatinizi bilmiyorsanız 1 adet yüz fotoğrafınızı ekleyiniz.

 

Mailiniz üzerine size geri dönülecek ve aktivasyon için zaman verilecektir. Tüm çalışmalarınıza aynı anda başlamanız önemlidir. Bu nedenle CD kaydınız, şans yıldızı aktivasyonu kullanım notlarınız, şans elementi analiziniz, şans enerjisini nesnelere yükleme tekniği bilgisi ve doğal taşanaliziniz aktivasyon sonrası birlikte e-mail adresinize gönderilecektir. Şans elementi analizi ve doğal taş analizi zaman alan çalışmalar olduğuiçin size aktivasyon için 5-7 gün arasında bir süreye zaman verilecektir. Daha sonrasında aktivasyonunuzu yapılacak ve aktivasyon sonrası diğer bilgileriniz mailinize gönderilecektir. Yani çalışmanız 5-7 gün içinde tamamlanacaktır.

 

 

ÖNEMLİ BİLGİ

 

LÜTFEN ÇALIŞMAYI SATIN ALINCA ÖNCELİKLE SİZİN info@reikiturk.com a İSTENEN BİLGİLERİ İLETMENİZ GEREKLİDİR.

 

TÜM BİLGİLER AKTİVASYON SONRASINDA AKTİVASYON NOTLARI İLE BİRLİKTE GÖNDERİLECEKTİR. AKTİVASYON İÇİN 5-7 GÜN SONRASINA ZAMAN VERİLECEK VEBU ARADA ANALİZLERİNİZ TAMAMLANACAKTIR.

 

 -----------------------

 

Aşağıdaki bağlantıda yüz yüze ve uzaktan çalışmalara katılanların geri bildirimlerinden bir kaçını bulabilirsiniz;


https://www.reikiturk.com/sizden-gelenler


-----------------------

 

TEMEL BİLGİLER

 

AKTİVASYON NEDİR ?

 

 

Dünyada enerji çalışmalarında daha fazla uyumlamalı enerji çalışmaları ağırlıklı olarak yapılmaktadır. Uyumlama yada inisiyasyon, el vermek yani bir yeteneğin bir üstatdan bir öğrenciye nakledilmesi demektir. Uyumlama alan kişi bir enerji frekansına inisiye olarak artık bu sistemi kullanma yeteneğine sahip olmuştur.

 

Ancak bir de aktivasyon dediğimiz enerji çalışma şekli vardır. Burada kişiye dışardan bir el verme söz konusu değildir, kişinin kendi sahip olduğu, kendi özünde olan bir yetenek, bir frekans yada bir güç aktif hale getirilmektedir. Aktivasyon ile bir yeteneğin, bir gücün bir durumun bir enerjinin uyandırılması söz konusudur. Bir çok enerji sisteminin içinde de aktivasyonlar vardır. Bunlardan bazıları bir sisteme bağlıdır, bazıları ise başlı başına bir çalışmadır. Bunlardan bazıları bilinmekte,bazılarının ise tanıtımı yapılmamakta, ancak üstatları tarafından, hazır olan kişilere verilmektedir. Aktivasyonlara katılmak için reiki bilmeye yada başka bir sistemle çalışıyor olmaya gerek yoktur.

 

 

UZAKTAN AKTİVASYON VERİMLİ OLUR MU?

 

Tüm aktivasyonlar uzaktan çalışmak için son derece uygun ve verimlidir. Hatta bazıaktivasyonlarda uzaktan çalışmak yüz yüze çalışmaktan daha etkilidir bile denilebilir.

 

 

 

AKTİVASYONU NASIL ALACAĞIM VE SONRASINDA NE YAPACAĞIM?

 

Aktivasyonu satın aldıktan sonra mail ile bize ulaşacaksınız ve aktivasyon işleminiz için uygun zamanı birlikte belirleyeceğiz. Zaman olarak akşam - gece saatlerini tercih edeceğiz ve ortalama 15-20 dakikalık bir zaman dilimi belirleyeceğiz. Bu sürede evinizde yada sessiz bir ortamda bulunmanız ve size söylendiği şekilde aktivasyon kabul etmeniz gerekecek. Aktivasyon esnasında bilgisayar yada telefona ihtiyacınız olmayacak. Sadece rahat ve sessiz bir ortamda 15-20 dakika kadar uzanacaksınız. Aktivasyonunuz tamamlanınca mail ile çalışma notlarınızı alacaksınız. Notlarınız aldığınız aktivasyonun kullanımını içeren bilgilerdir.

 

 

 

 

 

 

 

Yasal Uyarı: Uyumlama, aktivasyon yada yetkilendirmelerimiz herhangi bir tıbbi öneri, teşhis yada tedavi içermez. Sağlık sorunlarınızda doktorunuza başvurunuz.


Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL

MİLYONLARCA ŞANS

  • Ürün Kodu: 136
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 300.00TL

  • KDV Hariç: 254.24TL