• ETERİK VORTEX UYUMLANMASI

ETHERIC VORTICES ENERGY - ETERİK GİRDAPLAR ENERJİSİ


Eterik Girdaplar çok etkili ve günlük hayatta pratik olarak kullanılabilen bir sistemdir. Etrehic Vortex'i bir girdap yada hortum gibi düşünebilirsiniz. Ancak bu girdap enerji girdabıdır ve Etheric Vortex inisiyasyonundan sonra hızlı bir şekilde oluşturulabilir. Enerji girdabı bir çok konuda etkili olarak kullanılabilir. 

 

Etheric Vortex'in kullanım alanları;

 

1- Mekanlarda bulunan negatif enerjileri enerji girdabı ile kolaylıkla temizleme 

2- Mekanlarda bulunan psişik artıkları kolaylıkla temizleme

3- Eterik vortex auranın 4 katmanın da temizliğinde kullanılır. Bu diğer sistemlerden en önemli faklarından biridir. Auranın eterik, duygusal, zihinsel ve ruhsal katmaları bu sistemle kolaylıkla temizlenebilir. Ayrıca başkalarının auralarında da bu sistemle derin bir temizlik yapabilirsiniz.

4- Eterik vortex içsel olarak da kullanılabilir. Negatif duyguları ve düşünceleri kolaylıkla emme ve kişiden uzaklaştırma özelliği vardır.

5- Eterik vortex, mekanlarda yada kişinin aurasında aktif hale getirildiğinde 24 saatlik korunma alanı sağlar ve dışarıdan bir negatif enerjinin girmesine engel olur. 24 saat sonra yeniden aktif hale getirilmesi gerekir. Aktif hale getirilmesi çok kolaydır. 

6- Herhangi bir şekilde kişi ile ilgili psişik bilgileri başkasının almasına engel olma özelliği vardır. Medyum, psişik okuma özelliği olan insanlar, eterik vortex kullanan kişilerle ilgili bilgileri alamazlar.  

7- Kişinin üzerindeki tüm negatif etkileri, bilinçli yada bilinçsiz yönlendirilmiş negatif enerjileri, yakın ilişki bağlarında oluşmuş eterik ipleri, psişik vampirlik bağlarını kısa zamanda temizleme ve bitirme özelliği vardır. 

8- Chakralardaki negatif enerjileri, etherik vortex ile emebilir ve yok edebilirsiniz. 

9- Hayatınızdaki her hangi bir sorunun enerjisini vortex ile emebilir ve kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

10- Özellikle zor ve baskılayıcı insanların enerjilerinden kurtulmak için çok etkili bir tekniktir. 

 

 

ETHERIC VORTEX EĞİTİMİNİN FAYDALARI

 

1-Auranızın 4 katmanında çalışmak enerji alanınız derin temizlik yapmanızı sağlayacak. Bu sistemin bu özelliği başka bir sistemde yoktur. Daha temiz bir aura, daha fazla pozitif enerjiyi hayatınıza çekmenizi ve kendinizi çok daha pozitif hissetmenizi sağlayacaktır.

2- Mekanların negatif enerjilerini ve ortamdaki psişik artıkları temizlemek bu sistemle çok kolaydır. Günde bir kaç dakikanızı ayırarak evinizdeki yada iş ortamınızdaki bütün negatif enerjilerini temizleyebileceksiniz.

3- Özellikle bir sorunun enerjisini vortex ile emme ve uzaklaştırma özelliği çok güçlü olan bir sistemdir. Başarısızlığın enerjisini, hastalığın enerjisini, kötü şansın enerjisini, parasal sorunların enerjisini, kendinizden uzakştırmak için bu sistemi kolay bir şekilde kullanabileceksiniz.

4- Eterik vortex'in korumma alanı oluşturma özelliği 24 saattir ama diğer sistemlere göre 10 kat daha güçlüdür.Bu 24 saat içinde vortex'in enerji alanının bir negatif enerji tarafından aşılma ihtimali çok düşüktür.

5- Eterik vortex çok kolay hissedilir bir sistemdir. Çalışırken enerjisini kolaylıkla deneyimleyebileceksiniz.

6- Özellikle kişinin aurasından bilgi alınmasını büyük ölçüde engeller. Herhangi bir medyumun, psişik okuma özelliği olan bir kişinin yada bir durugörürün sizinle ilgili bilgileri alması, vortex'iniz çalışırken hemen hemen imkansızdır.

7- Enerjisi çok güçlü olduğu için auranızdaki sizi olumsuz etkileyen bir eterik bağı yada psişik vampirlik yani sizin enerjinizi emen insanların bunu yapmaya devam etmelerini sağlayan enerji bağını hemen kopartır.

8- Eğer hayatınızda enerjisi ile sizi baskılayan, bir şekilde zorlayan ve üzerinizde hakimiyet kuran bir insan varsa bu vortex aktif hale getirildiğinde bu insanın enerjisini sizden uzak tutacaktır. 

9- Sizi olumsuz etkileyen duygu ve düşüncelerinizi vortex ile kendinizden uzaklaştırabilirsiniz ancak bu tam bir temizlik olmayacaktır. Bu negatif duygu ve düşüncelerin kaynağı siz olduğunuz için o anda uzaklaştırmak geçici bir rahatlama sağlayacaktır. Siz bu duygu ve düşünceleri üretmeye devam ettikçe yine aynı etkileri yaşarsınız. Ancak hızlı bir şekilde rahatlama ve ruh hali değişimi için bu özelliği kullanılabilir. Sizi olumsuz etkileyen duygu ve düşüncelerinizden tam anlamıyla kurtulmak için bilinçaltı temizlik teknikleri ile çalışmak daha doğrudur. Bu temizlik esnasında eterik vortex i kullanırsanız, daha az etkilenme ve daha hızlı sonuç almak söz konusu olacaktır. 

10- Eterik vortexi başkaları üzerinde de kullanabilirsiniz. Yukarıdaki tüm maddeleri başka bir insanın üzerinde de uygulama şansınız olacaktır. Aura temizliği, korunma, sorunların enerjisini uzaklaştırma, ruh hali değişimi gibi tüm alanlarda başkalarında kullanılabilir. 

 

 

Sistemin kullanılabilecek diğer alanları;

 

- Geceleri rüyalarda korunmak için etkili olarak kullanılabilir. Eterik enerji vortexi kabuslar görme, rüyalarda sıkıntı gibi konularda etkilidir. 

- Ani ortaya çıkan sorunlarda, çözüm bulmak için zaman kazanmak için kullanılabilir. Ani ortaya çıkan bir tartışmanın, gerilimin, öfkenin uzaklaştırılmasında etkilidir. 

- Reiki, diğer enerji sistemleri, bilinçaltı temizliği gibi konularda çalışmalar yapanların çalışmalardan önce ve sonra kendilerini, auralarını ve çevrelerini temizlemelerinde önemli faydaları olacaktır.

- Sevdiğiniz insanların korunması için 24 saatlik güçlü enerji vortexleri oluşturabilirsiniz. 

- Enerji meridyenlerinin temizliğinde kullanılabilir. 

- Seyahatlerde korunma için etkili olarak kullanılabilir.

- Herhangi bir insanın enerjisini çevrenizden uzaklaştırmak için etkili olarak kullanabilirsiniz. 

- Evinizde yada iş yerinizde güvenli ve pozitif enerji alanları oluşturmak için kullanabilirsiniz. 

- Çok kolay kullanılan bir sistem olduğu için istediğini her yerde ve durumda kullanabilirsiniz. Not: Bu program, uzaktan uyumlanmayı ve sistemin çalışma notlarını içeren uygulayıcılık programıdır.


Sistemin masterliği (başkalarını uyumlama hakkı) için info@reikiturk.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.


Aşağıdaki bağlantıda yüz yüze ve uzaktan çalışmalara katılanların geri bildirimlerinden bir kaçını bulabilirsiniz;


http://www.reikiturk.com/sizden-gelenler 

 

UYUMLAMAYI SATIN ALMA VE UYUMLAMA PROSEDÜRÜ 

 

Uyumlamayı satın aldıktan sonra info@reikiturk.com mail adresine mutlaka mail atarak bilgi veriniz. Mailinize tam adınızı ve soyadınızı ve uyumlama günü hangi ilde ve ilçede olduğunuzu da yazınız. Bu bilgiler uyumlama için gereklidir. 

 

Mailiniz üzerine 24 saat içinde size geri dönülecek ve uyumlama için uygun zaman alternatifleri önerilecektir. 


 

TEMEL BİLGİLER 

 

Uyumlama nedir?  

 

Uyumlanma bizim kültürümüzde el vermek denilen şeydir. Bu bir yeteneğin bir üstattan (master) bir öğrenciye nakledilmesi demektir. Burada nakledilen yetenek belli bir enerji frekansı ile çalışmak yeteneğidir. Uyumlanmak yani bir konuda yetenek kazanmak için, üstat özel bir ritüel uygular ve daha sonra siz de bu enerji ile çalışabilirsiniz. Örneğin eterik vortex uyumlaması aldıysanız artık bu enerji ile çalışma yeteneğine sahip olursunuz. Uyumlanma sonrası size sistemi nasıl kullanacağınız öğretilir yada kullanım bilgileri gönderilir. Uyumlanma teorik bilgilendirmeyi de içerir yani sistemi nasıl kullanacağınızı öğrenirsiniz. Reiki uyumlama almadan kullanılamaz. Hangi reiki çeşidi olursa olsun, kullanmanız için mutlaka bir masterdan uyumlama almanız gereklidir, bu en temel şarttır. İsteyen herkes uyumlama alabilir, uyumlama almak için özel bir yetenek gerekmez. Gerekli olan tek şart sizin istemeniz, uyumlama yapacak bir master ve masterınızın söylediği zamanda ve şekilde uyumlamayı kabul etmenizdir. 

 

 

Uzaktan uyumlama verimli sonuçlar verir mi? 

 

Enerji için zaman yada mekan yoktur. Uzaktan birisine enerji göndermek nasıl mümkünse, uyumlama yapmak da aynı şekilde mümkündür. Uyumlamanın kalitesi yakından yada uzaktan değişmez. Ancak bazı sistemlerde teorik bilgilendirmeyi bire bir masterınızdan almanız çok önemlidir. Özelllikle temel sistem olan Usui Reiki kesinlikle yüz yüze alınmalıdır. Ayrıca uzaktan uyumlamanın deneyimli ve güvendiğiniz bir masterdan alınması da önemlidir. Marketimizde verdiğimiz uzaktan uyumlamalar teorik kısmı kolay olan ve uzaktan da verilmesi uygun olan sistemlerdir. Markette olmayan sistemler ise mutlaka yüz yüze alınmasını önerdiğimiz sistemlerdir. Uzaktan verdiğimiz sistemleri güvenle satın alabilir ve enerjilere uyumlanabilirsiniz. 

 

Uyumlamayı nasıl alacağım ve sonrasında neler olacak? 

 

Uyumlamayı satın aldıktan sonra mail ile bize ulaşacaksınız ve uyumlamanız için uygun bir zamanı birlikte belirleyeceğiz. Zaman olarak akşam - gece saatlerini tercih edeceğiz ve ortalama 15-20 dakikalık bir zaman dilimi belirleyeceğiz. Bu sürede evinizde yada sessiz bir ortamda bulunmanız ve size söylendiği şekilde uyumlamayı kabul etmeniz gerekecek. Uyumlama esnasında bilgisayar yada telefona ihtiyacınız olmayacak. Sadece rahat ve sessiz bir ortamda 15-20 dakika kadar uzanacaksınız. Uyumlamanız tamamlanınca mail ile çalışma notlarınızı alacaksınız. Notlarınız aldığınız sistemin kullanımını içeren bilgilerdir. 

 

 

 

 

Yasal Uyarı: Uyumlama, aktivasyon yada yetkilendirmelerimiz herhangi bir tıbbi öneri, teşhis yada tedavi içermez. Sağlık sorunlarınızda doktorunuza başvurunuz. 

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim250.00 TL
2134.38268.75 TL
391.28273.85 TL
469.79279.15 TL
556.38281.88 TL
647.84287.05 TL
1031.11311.05 TL
1226.99323.83 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim250.00 TL
2134.38268.75 TL
391.28273.85 TL
469.79279.15 TL
556.38281.88 TL
647.84287.05 TL
1031.11311.05 TL
1226.99323.83 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim250.00 TL
2134.38268.75 TL
391.28273.85 TL
469.79279.15 TL
556.38281.88 TL
647.84287.05 TL
1031.11311.05 TL
1226.99323.83 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim250.00 TL
2134.38268.75 TL
391.28273.85 TL
469.79279.15 TL
556.38281.88 TL
647.84287.05 TL
1031.11311.05 TL
1226.99323.83 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim250.00 TL
2134.38268.75 TL
391.28273.85 TL
469.79279.15 TL
556.38281.88 TL
647.84287.05 TL
1031.11311.05 TL
1226.99323.83 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim250.00 TL
2134.38268.75 TL
391.28273.85 TL
469.79279.15 TL
556.38281.88 TL
647.84287.05 TL
1031.11311.05 TL
1226.99323.83 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim250.00 TL
2134.38268.75 TL
391.28273.85 TL
469.79279.15 TL
556.38281.88 TL
647.84287.05 TL
1031.11311.05 TL
1226.99323.83 TL

ETERİK VORTEX UYUMLANMASI

  • Ürün Kodu: 122
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 250.00TL

  • KDV Hariç: 211.86TL