• BOLLUK VE BEREKETİ HAYATINIZA ÇEKİN

Bolluk ve bereket içinde yaşamanız hayatınızdaki herşeyin yeterli olması demektir. Bolluk ve  bereket öncelikle kendi içininizde oluşturacağınız sonra da dış dünyanızda deneyimleyeceğiniz bir yaşam şeklidir. İnançlarınız, korkularınız, parayla aranızdaki ilişkinin mahiyeti ve kişisel enerjiniz hayatınızdaki bolluk ve bereketi önemli ölçüde etkiler. Eğer hayatınızı refah içinde yaşamak istiyorsanız önce iç dünyanızda refahı oluşturmanız ve bu konuda olumlu inançlara sahip olmanız gereklidir. Bolluk ve bereketi hayatınıza çekin çalışması hem inançlarınızı hem de enerjinizi olumlu bir hale getirerek hayatınızdaki refahı arttırmanız için tasarlanmıştır. 

 

Çalışmanın içeriği aşağıdaki maddelerde sıralanmıştır. 

 

1- BOLLUK VE BEREKETİ HAYATINIZA ÇEKİN OLUMLAMA CD'Sİ 

 

Olumlamalar, pozitif ve herhangi bir mesaj içeren cümlelerin sürekli tekrarlanması ile yapılan   çalışmalardır. Bu şekilde hem bilinçaltımıza istediğimiz mesajı gönderebilir  hem de bilinç   düzeyinde kendimizi motive edebiliriz. Olumlama yapmak istediğimiz bir  sonucu elde ettiğimiz   inancına sahip olmamızı sağlar ve bu şekilde gerçekten isteklerimizi elde etmemizi kolaylaştırır. 

 

Olumlama yaparken doğru şekilde yapmanız çok önemlidir, aksi halde istenen sonuçları almak kolay   olmayacaktır. Olumlamaları doğru kelimelerle hazırlamak ve en az 21 gün boyunca her gün aynı   olumlamalarla çalışmak çok önemlidir. Bu nedenle olumlamaları dinleyerek tekrarlamak çok daha   faydalı olacaktır. Ayrıca kulağın duyabileceğinden daha düşük bir sesle olumlamaları dinlemeniz bu   olumlamaların bilinçaltınıza daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır.

 

CD mail ile mp3 formatında  gönderilecektir. Kendi bilgisayar, tablet veya telefonunuzdan dinlenmeye  uygundur. 

 

CD nizdeki olumlamalar, özellikle parayı ve refahı hayatınıza çekmeniz için hazırlanmıştır. 

 

 

2- BEREKET AURASI AKTİVASYONU - UZAKTAN AKTİVASYON

 

Bu aktivasyon auranızın yani enerji alanınızın bolluk ve bereketi otomatik olarak çekecek bir  titreşime gelmesine yardım eden güçlü bir aktivasyondur. Auranız bolluk ve bereketin titreşimine  uygun bir hale gelince daha fazla refahı hayatınıza çekmeniz kolaylaşır. Ayrıca aktivasyonun auranızdaki  etkileri bulunduğunuz ortamlara da bolluk- bereket getirmenize de yardım edecektir. Bereket aurası  auranızı temizleyecek ve pozitif enerjilerle dolmasına yardım edecek bir çalışmadır. Bu aynı zamanda  hayatınıza başka iyi şeyleri de çekmenize de yardım edecektir.  

 

Çalışmayı satın alınca sizden istenen bilgileri gönderdiğiniz zaman size aktivasyon için uygun zaman  alternatifleri sunulacaktır. Aktivasyonunuz uzaktan yapılacak bir enerji çalışmasıdır. Almak için   intenet bağlantısına ihtiyacınız yoktur sadece rahat bir odada sessizce uzanmanız ve size   söylenenleri yapmanız gereklidir. Aktivasyon için gece 22:00 ile 24:00 arasında 15 dakikalık bir   süre seçilecektir ve aktivasyon sonrası çalışma notlarınız mail ile gönderilecektir. 

 

 

3- BOLLUK VE BEREKETİ YÜKSELTME SEMBOLÜ 

 

 

Bolluk ve bereketi çekmek için kullanılan ve aktif hale getirmiş bir özel bir sembol çalışmada size gönderilecektir. Bu sembolü feng shui'ye göre evinizdeki bereket köşesine yerleştireceksiniz ve bu şekilde bu köşeyi  aktif hale getireceksiniz. Bereket köşenizin aktif hale gelmesi ise evinizdeki bolluk ve bereketi  arttıracaktır. 

 

 

4- ASTROLOJİ HARİTANIZA GÖRE PARA KONUSUNDA OLUMSUZ ETKİLER ALMIŞSANIZ BUNU DÜZELTMEK İÇİN TAŞIMANIZ  GEREKEN DOĞAL TAŞIN İSMİNİN TESPİT EDİLİP SİZE BİLDİRİLMESİ 

 

Bu çalışmada astrolojik olarak incelemeler yapılacak ve refahı hayatınıza çekmeniz için size en  uygun  olan doğal taş önerilecektir. Çalışma sonunda size astrolojik bir yorum verilmeyecektir.  Sadece  haritanıza bakarak en uygun doğal taş tespit edilecek ve taşın ismi ile kullanım şekliniz   verilecektir. Özellikle astrolojik olarak parayı çekmenize engel bir blokaj varsa bu çalışma çok   faydalı olacaktır. 

 

 

5- PARAYI MIKNATISI MEDİTASYONU

 

Bu meditasyon para ile aranızda güçlü bir bağ kurmanıza yardım eden özel bir meditasyondur.  Meditasyonu bir kaç kere bile yapmanızın olumlu etkileri olacaktır. Meditasyon son derece kolaydır  ve özel bir yetenek gerektirmez. Size bilgileri yazılı olarak gönderilecektir ve kolaylıkla  öğrenerek uygulayabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. ( Meditasyon CD değildir, yazılı bilgi olarak  verilecektir.) 

 

 

 

HEDİYE 

 

Bu çalışma için belirlediğimiz 3 hediyeden birisini seçeceksiniz. Hediyelerle ilgili bilgi aşağıdadır. Lütfen size en uygun olan bir tanesini seçiniz. 

 

 

1. HEDİYE SEÇENEĞİ

 

 

Olumlama Hazırlama: Hayatınıza bolluk ve bereketi çekmeniz için size en uygun olumlamanın tespiti ve  hazırlanması çalışmasıdır. Bu çalışmada astrolojik değerlendirmeler de yapılacağı için böyle bir  olumlama size özel olarak hazırlanabilecektir. Bu olumlama ile günlük hayatta çalışmamızın çok  faydası olacaktır. Çalışmada olumlamanın ne olduğu ve kullanım bilgisi yer alacaktır.

 

 

2. HEDİYE SEÇENEĞİ 

 

 

Melek Analizi: Size en yakın çalışan Başmeleğin isminin tespit edilmesidir. Bu tespit yapılırken  sizin astroloji haritanızdan ve isminizin numerolojik değerlerinden faydalanılacaktır. Özellikle melek çalışmaları yapanlar için bu hediye çok faydalıdır. Tüm melek çalışmalarınızda bu melekle  çalışmanız çok daha etkili sonuçlar almanıza yardım edecektir. Hediyede meleğin ismi tespit edilerek  verilecektir ayrıca melek bereket niyetide yazılı olarak size verilecektir. Bunun dışında melek  çalışmaları ile ilgili herhangi bir bilgi olmayacaktır. 

 

 

 

3. HEDİYE SEÇENEĞİ 

 

 

Chakra Analizi: Çalışmada astrolojik, numerolojik bilgilerinizle ve yüz fotoğrafınızla yapılacak  enerji enalizi sonrasında size 7 ana chakralarınızın her birisinin yüzde kaç enerji ile çalıştığı ve  temel sorunları ile ilgili bilgiler verilecektir. Bu detaylı bir analiz olmayıp chakraların  hangisinin iyi çalıştığını, hangisinin sorunlu olduğunu, sorunlarının ne olduğunu ve sizi nasıl  etkilediğini kısaca öğrenmiş olacaksınız. Analizde chakralarınızdaki sorunları nasıl gidereceğinizin  bilgileri verilmeyecektir, sadece sorunların analizi olacaktır. Ancak enerjilerle çalışıyorsanız  hangi chakralarınızla daha fazla çalışmanız gerektiğini öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca meditasyon gibi  tekniklerle çalışanlar için de bu bilgiler çok faydalı olacaktır. 

 

 

LÜTFEN TEK BİR HEDİYE SEÇİNİZ. BU ÇALIŞMAYA KATILANLARA SADECE BİR TANESİ ÜCRETSİZ OLARAK HEDİYE  EDİLECEKTİR. İKİNCİSİNİ ALMAK İSTERSENİZ ÜCRETE TABİDİR. 

 

Aşağıdaki bağlantıda yüz yüze ve uzaktan çalışmalara katılanların geri bildirimlerinden bir kaçını bulabilirsiniz;


http://www.reikiturk.com/sizden-gelenlerNot: Bu program, uzaktan uyumlanmayı ve sistemin çalışma notlarını içeren uygulayıcılık programıdır ve katılımcı belgesi içermemektedir.


Sistemin masterliği (başkalarını uyumlama hakkı) için info@reikiturk.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

 


ÇALIŞMAYA KATILMA ŞARTLARI

 

 

Bu çalışmanın bir ön şartı yoktur ve reiki bilmeniz gerekmez. Satın alma işleminden sonra info@reikiturk.com a mail ile başvuruda bulunmanız gereklidir. Daha sonra size aktivasyon için zaman  verilecektir. 

 

Çalışmayı satın aldığınızı teyit ettiğinizi mailinize lütfen;

 

Tam isminizi ve soyadınızı 

Doğum tarihinizi 

Doğum yerinizi 

Biliyorsanız doğum saatinizi 

Aktivasyon günü hangi ilde ve ilçede olacağınızı

Mümkünse 1 adet yüz fotoğrafınızı ekleyiniz.

Ayrıca hangi hediyeyi seçtiğinizi de mailinize yazınız. 

 

Mailiniz üzerine size geri dönülecek ve aktivasyon ile ilgili bilgiler verilecektir. Tüm çalışmalarınıza aynı anda başlamanız önemlidir. Bu nedenle CD kaydınız, bereketin aurası aktivasyonu  kullanım notlarınız, aktive edilmiş bereket sembolünüz, para mıknatısı meditasyon bilginiz, doğal taş analiziniz ve hediye analinizin hepsi aktivasyon  sonrası e-mail ile gönderilecektir. 

 

 

 

ÖNEMLİ BİLGİ 

 

LÜTFEN ÇALIŞMAYI SATIN ALINCA ÖNCELİKLE SİZİN info@reikiturk.com a İSTENEN BİLGİLERİ İLETMENİZ  GEREKLİDİR. 

 

CD KAYDI, SEMBOL VE DOĞAL TAŞ ANALİZİ AKTİVASYON SONRASINDA AKTİVASYON NOTLARI İLE BİRLİKTE  GÖNDERİLECEKTİR. 

 

 

 

TEMEL BİLGİLER 

 

 

AKTİVASYON NEDİR ? 

 

Dünyada enerji çalışmalarında daha fazla uyumlamalı enerji çalışmaları ağırlıklı olarak yapılmaktadır. Uyumlama yada inisiyasyon, el vermek yani bir yeteneğin bir üstatdan bir öğrenciye  nakledilmesi demektir. Uyumlama alan kişi bir enerji frekansına inisiye olarak artık bu sistemi  kullanma yeteneğine sahip olmuştur. 

 

Ancak bir de aktivasyon dediğimiz enerji çalışma şekli vardır. Burada kişiye dışardan bir el verme  söz konusu değildir, kişinin kendi sahip olduğu, kendi özünde olan bir yetenek, bir frekans yada bir  güç aktif hale getirilmektedir. Aktivasyon ile bir yeteneğin, bir gücün bir durumun bir enerjinin  uyandırılması söz konusudur. Bir çok enerji sisteminin içinde de aktivasyonlar vardır. Bunlardan  bazıları bir sisteme bağlıdır, bazıları ise başlı başına bir çalışmadır. Bunlardan bazıları  bilinmekte, bazılarının ise tanıtımı yapılmamakta, ancak üstatları tarafından, hazır olan kişilere  verilmektedir. Aktivasyonlara katılmak için reiki bilmeye yada başka bir sistemle çalışıyor olmaya  gerek yoktur. 

 

 

 

UZAKTAN AKTİVASYON VERİMLİ OLUR MU? 

 

Tüm aktivasyonlar uzaktan çalışmak için son derece uygun ve verimlidir. Hatta bazı aktivasyonlarda  uzaktan çalışmak yüz yüze çalışmaktan daha etkilidir bile denilebilir. 

 

 

 

AKTİVASYONU NASIL ALACAĞIM VE SONRASINDA NE YAPACAĞIM? 

 

Aktivasyonu satın aldıktan sonra mail ile bize ulaşacaksınız ve aktivasyon işleminiz için uygun  zamanı birlikte belirleyeceğiz. Zaman olarak akşam - gece saatlerini tercih edeceğiz ve ortalama 15 -20 dakikalık bir zaman dilimi belirleyeceğiz. Bu sürede evinizde yada sessiz bir ortamda bulunmanız  ve size söylendiği şekilde aktivasyon kabul etmeniz gerekecek. Aktivasyon esnasında bilgisayar yada  telefona ihtiyacınız olmayacak. Sadece rahat ve sessiz bir ortamda 15-20 dakika kadar uzanacaksınız.  Aktivasyonunuz tamamlanınca mail ile çalışma notlarınızı alacaksınız. Notlarınız aldığınız  aktivasyonun kullanımını içeren bilgilerdir. 


2243563624435672

Yasal Uyarı: Uyumlama, aktivasyon yada yetkilendirmelerimiz herhangi bir tıbbi öneri, teşhis yada tedavi içermez. Sağlık sorunlarınızda doktorunuza başvurunuz.

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2161.25322.50 TL
3109.54328.62 TL
483.75334.98 TL
567.65338.25 TL
657.41344.46 TL
1037.33373.26 TL
1232.38388.59 TL

BOLLUK VE BEREKETİ HAYATINIZA ÇEKİN

  • Ürün Kodu: 1179
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 300.00TL

  • KDV Hariç: 254.24TL