• KUANTUM MUCİZELER PAKETİ

Kuantum fiziğine göre foton kütlesiz bir enerjidir ve her kütlesiz enerji, kütlesi olan enerji formunu değiştirir. Her düşünceniz kütlesiz bir enerji formudur ve kütlesi olan enerji formunu yani maddeyi, hayatınızın gerçekliklerini değiştirir. Yine kuantum fiziği sizin gözleminizin, dış dünyayı ve maddeyi etkilediğini söyler. Siz gözlemlemediğiniz zaman her şey olasılıklar halinde vardır ve sonsuz sayıda olasılık mevcuttur. Siz gözlem yaptığınız zaman ise, gözlemlediğiniz şeyi parça durumuna dönüştürürsünüz ve artık tek bir olasılık gerçekleşmiştir. Kuantum fiziğine göre evrende her şey bütündür, hiçbir şey yerel değildir ve biz tüm olasılıklarla bağlantılıyız, hiç bir şey bizim dışımızda değildir. Peki bütün bu bilgiler ne işimize yarayacak? Bu soruya düşüncelerimizle maddeyi etkileyebileceğimizi ve düşüncelerimizi değiştirerek sonsuz sayıda olasılıktan seçtiklerimizi yaşayabileceğimizi bilerek bu konuda etkili çalışmalar yapmak tüm hayatımızı değiştirir şeklinde yanıt vermek yerinde olacaktır. O halde düşüncelerimizi, niyetlerimizi ve gözlemlerimizi değiştirerek tüm hayatımızı değiştirmek için doğru adımları atmanız için KUANTUM MUCİZELER PROGRAMINI hazırladık diyebiliriz. Bu program çok kapsamlı ve kişisel bir programdır. Faydalanmak için aşağıdaki bilgileri dikkatli okumanızı öneririz. 


KAUNTUM MUCİZELER PAKETİNDE NELER VAR? 


1- ARINMA ENERJİSİ UYUMLANMASI 


Herhangi bir konuda hayatınıza istediğiniz bir şeyi çekmeniz için öncelikle enerjiniz temiz olmalıdır. Titreşim yasası gereği bizim titreşimimize en uygun enerjileri hayatımıza çekeriz ve eğer enerjiniz herhangi bir boyutta negatif ise hayatınıza otomatik olarak negatif enerjileri çekersiniz bu nedenle ilk yapmanız gereken şey enerji temizliğidir. Bu amaçla kuantum paketinizde size ilk olarak bir arınma enerjisi uyumlanması vereceğiz. Bir enerjiye uyumlanmak o enerjiyi kullanma yeteneğine sahip olmak demektir. Arınma enerjisi uyumlanmasından sonra hayatınızın bir çok alanında enerji arınması yapmayı öğreneceksiniz. Aşağıda üzerinde çalışabileceğiniz konuları bulabilirsiniz. Bu uyumlanma için Usui Reiki veya başka bir sistem bilmenize gerek yoktur ve uyumlanmanız uzaktan yapılacaktır. 


Fiziksel Arınma - Bedeninizde biriken negatif enerjileri temizleyerek bedeninizi yenilemeyi öğreneceksiniz. 

Duygusal Arınma - Duygusal toksinleri arındırarak duygularınıza uyum ve huzur getirmeyi öğreneceksiniz.  

Zihinsel Arınma - Zihinsel toksinleri arındırarak düşüncelerinizi güzelleştirmeyi öğreneceksiniz. 

Chakra- Aura Arınması - Enerjinizi detaylı olarak arındırarak enerji temizliği yapacaksınız.  

Evinizi Arındırmak - Evinizin enerjisi tüm hayatınızı etkiler ve evinizin enerjisini güçlü bir teknikle arındırmayı öğreneceksiniz. 

Ofisinizi Arındırmak - Ofisinin enerjisini arındırmak iş hayatınız için önemlidir ve ofisinizin enerjisini güçlü bir teknikle arındırmayı öğreneceksiniz. 

Paranızı Arındırmak - Paranızı arındırmak daha fazla parayı hayatınıza çeker. Paranızın enerjisini arındırmayı öğreneceksiniz. 

Niyetlerinizi Arındırmak - Niyetlerinizi arındırmak daha kolay gerçekleşmelerine yardım eder. Niyet arındırma enerji tekniğini öğreneceksiniz. 

Yiyeceklerinizi ve Suyunuzu Arındırmak - Suyunuzu ve yiyeceklerinizi enerjik olarak arındırarak faydalarını arttıracaksınız.   

Gelecekteki bir zamanı arındırmak - Gelecekteki bir zamanda yaşayacağınız olaylarla ilgili enerji arınması ile gelecek zaman şifasını öğreneceksiniz. 

Başka bir insan için arındırma çalışmaları yapmak - Başka bir insan için tüm bu arınma çalışmalarını yapmayı öğreneceksiniz.


2- KUANTUM MUCİZE OLUMLAMA CD'Sİ 


Olumlamalar, pozitif ve herhangi bir mesaj içeren cümlelerin sürekli tekrarlanması ile yapılan çalışmalardır. Bu şekilde hem bilinçaltımıza istediğimiz mesajı gönderebilir hem de bilinç düzeyinde kendimizi motive edebiliriz. Olumlama yapmak istediğimiz bir sonucu elde ettiğimiz inancına sahip olmamızı sağlar ve bu şekilde gerçekten isteklerimizi elde etmemizi kolaylaştırır. Doğru olumlamalardan oluşan ve doğru tekniklerle hazırlanmış bir CD, bilinçaltınızın gücünü en kolay ve en etkili şekilde kullanmanıza imkan verir. 


Kuantum Olumlama CD'si enerjinizi yükseltecek, kuantum düşünme yeteneğinizi geliştirecek, çekim yasasını etkili olarak kullanmanız için enerji titreşimizinizi yükseltecek ve kuantum bilince sahip olmanızı sağlayacak olumlamalarla hazırlanmıştır. CD'nin amacı herşeyin mümkün olduğuna, düşüncelerinizle hayatınızı değiştirebileceğinize ve sonsuz sayıda olasılıktan istediğinizi seçebileceğinize bilinçaltı düzeyde inanmanızı sağlamaktır. Bu inanca sahip olmak istediğiniz değişimleri yapmanın en önemli adımıdır, eğer düşüncelerinizin hayatınızı değiştireceğine bütünüyle inanır ve düşüncelerinizi istediğiniz şeylere odaklama yeteneğine sahip olursanız sonsuz olasılıkların kapıları sizin için açılacaktır. CD'niz istediğiniz şeyleri kolaylıkla hayatınıza çekme yeteneğine sahip olmanızı geliştirecek olumlamalarla desteklenmiştir. 


CD'mizdeki olumlamalar subliminal olarak hazırlanmış ve izotronik ses kaydı içeren rahatlatıcı bir müzik ile birlikte bilinçaltınızın gücünü açığa çıkartacak etkiye sahiptir. Olumlamalar herkes için aynı olmasına karşın isminizin geçtiği alanlar sizin için etkisinin çok daha yüksek olmasını sağlayacaktır. Yani Kuantum Olumlama CD'si isminize göre hazırlanacaktır. 


3- 13 TANE MANDALA 


Mandala Doğu kültürlerinde kullanılan desenlerdir ve Türkçe'si enerji tutan kap anlamına gelir. Mandalalar farkındalık, konsantrasyonu arttırma, rahatlamak, enerjinizi tazelemek gibi bir çok amaçla kullanılırlar. Dileklerinizi gerçekleştirmek için de mandalaların enerjisinden faydalanabilirsiniz. Özellikle belli amaçlar için hazırlanan mandalalar çok daha etkilidir çünkü özel sembolizmaları taşırlar. Size isteklerinizin enerjisini yükseltmeniz ve hayatınıza daha kolay çekmeniz için 13 tane mandala gönderilecektir. Mandalaları nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgileri e-mail ile alacaksınız. Program dahilinde alacağınız mandalalar; 


SEZGİ MANDALASI

KENDİNE GÜVEN MANDALASI 

KORUNMA MANDALASI

GÜÇ MANDALASI

İLHAM MANDALASI

MOTİVASYON MANDALASI

ŞİFA MANDALASI

SEVGİ MANDALASI

AFFETME MANDALASI

DEĞİŞİM MANDALASI 

İMAJİNASYON MANDALASI 

OLASILIKLAR MANDALASI 

TEZAHÜR MANDALASI


Programa satın aldıktan sonra mutlaka info@reikiturk.com adresine e-mail atarak programı satın aldığınızı belirtin. Sonrasında CD'nizi isminize hazırlayacağımız için ortalama 4-6 gün içinde CD'niz hazır olacaktır. Bu nedenle arınma uyumlanmanız için 4-6 gün sonrasında zaman verilecektir. Uyumlanmayı almanızın üzerinden 4-6 gün geçince uyumlanmanızı alacaksınız ve uyumlanma sonunda size e-mail ile; 


Kuantum Mucizlere CD'niz 

Arınma Enerjisi Çalışma Notlarınız 

13 tane mandalanın çizimi ( pdf dosyası olarak) 

Mandalaların kullanım bilgileri gelecektir. 


Bu programda posta ile bir gönderim olmayacaktır, CD'ler MP3 dosyası şeklinde e-mail ile gönderilecektir. CD ve uyumlanma bilgilerine aynı anda çalışmaya başlamanız için ve programın düzenli işlemesi için uyumlanma sonrası hepsi birlikte gönderilecektir ve CD'nin hazırlanması bir kaç gün sürecesi için satın almadan sonraki 4-6 gün sonrasına zaman verilecektir. 


-----------------------

 

Aşağıdaki bağlantıda yüz yüze ve uzaktan çalışmalara katılanların geri bildirimlerinden bir kaçını bulabilirsiniz;


https://www.reikiturk.com/sizden-gelenler


-----------------------


TEMEL BİLGİLER 

 

Uyumlama nedir?  

 

Uyumlanma bizim kültürümüzde el vermek denilen şeydir. Bu bir yeteneğin bir üstattan (master) bir öğrenciye nakledilmesi demektir. Burada nakledilen yetenek belli bir enerji frekansı ile çalışmak yeteneğidir. Uyumlanmak yani bir konuda yetenek kazanmak için, üstat özel bir ritüel uygular ve daha sonra siz de bu enerji ile çalışabilirsiniz. Örneğin arınma enerjisi uyumlaması aldıysanız artık bu enerji ile çalışma yeteneğine sahip olursunuz. Uyumlanma sonrası size sistemi nasıl kullanacağınız öğretilir yada kullanım bilgileri gönderilir. Uyumlanma teorik bilgilendirmeyi de içerir yani sistemi nasıl kullanacağınızı öğrenirsiniz. Reiki uyumlama almadan kullanılamaz. Hangi reiki çeşidi olursa olsun, kullanmanız için mutlaka bir masterdan uyumlama almanız gereklidir, bu en temel şarttır. İsteyen herkes uyumlama alabilir, uyumlama almak için özel bir yetenek gerekmez. Gerekli olan tek şart sizin istemeniz, uyumlama yapacak bir master ve masterınızın söylediği zamanda ve şekilde uyumlamayı kabul etmenizdir. 

 

 

Uzaktan uyumlama verimli sonuçlar verir mi? 

 

Enerji için zaman yada mekan yoktur. Uzaktan birisine enerji göndermek nasıl mümkünse, uyumlama yapmak da aynı şekilde mümkündür. Uyumlamanın kalitesi yakından yada uzaktan değişmez. Ancak bazı sistemlerde teorik bilgilendirmeyi bire bir masterınızdan almanız çok önemlidir. Özelllikle temel sistem olan Usui Reiki kesinlikle yüz yüze alınmalıdır. Ayrıca uzaktan uyumlamanın deneyimli ve güvendiğiniz bir masterdan alınması da önemlidir. Marketimizde verdiğimiz uzaktan uyumlamalar teorik kısmı kolay olan ve uzaktan da verilmesi uygun olan sistemlerdir. Markette olmayan sistemler ise mutlaka yüz yüze alınmasını önerdiğimiz sistemlerdir. Uzaktan verdiğimiz sistemleri güvenle satın alabilir ve enerjilere uyumlanabilirsiniz. 

 

Uyumlamayı nasıl alacağım ve sonrasında neler olacak? 

 

Uyumlamayı satın aldıktan sonra mail ile bize ulaşacaksınız ve uyumlamanız için uygun bir zamanı birlikte belirleyeceğiz. Zaman olarak akşam - gece saatlerini tercih edeceğiz ve ortalama 15-20 dakikalık bir zaman dilimi belirleyeceğiz. Bu sürede evinizde yada sessiz bir ortamda bulunmanız ve size söylendiği şekilde uyumlamayı kabul etmeniz gerekecek. Uyumlama esnasında bilgisayar yada telefona ihtiyacınız olmayacak. Sadece rahat ve sessiz bir ortamda 15-20 dakika kadar uzanacaksınız. Uyumlamanız tamamlanınca mail ile çalışma notlarınızı alacaksınız. Notlarınız aldığınız sistemin kullanımını içeren bilgilerdir.


917 498 814316

Yasal Uyarı: Uyumlama, aktivasyon yada yetkilendirmelerimiz herhangi bir tıbbi öneri, teşhis yada tedavi içermez. Sağlık sorunlarınızda doktorunuza başvurunuz.

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim350.00 TL
2188.13376.25 TL
3127.80383.39 TL
497.70390.81 TL
578.93394.63 TL
666.98401.87 TL
1043.55435.47 TL
1237.78453.36 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim350.00 TL
2188.13376.25 TL
3127.80383.39 TL
497.70390.81 TL
578.93394.63 TL
666.98401.87 TL
1043.55435.47 TL
1237.78453.36 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim350.00 TL
2188.13376.25 TL
3127.80383.39 TL
497.70390.81 TL
578.93394.63 TL
666.98401.87 TL
1043.55435.47 TL
1237.78453.36 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim350.00 TL
2188.13376.25 TL
3127.80383.39 TL
497.70390.81 TL
578.93394.63 TL
666.98401.87 TL
1043.55435.47 TL
1237.78453.36 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim350.00 TL
2188.13376.25 TL
3127.80383.39 TL
497.70390.81 TL
578.93394.63 TL
666.98401.87 TL
1043.55435.47 TL
1237.78453.36 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim350.00 TL
2188.13376.25 TL
3127.80383.39 TL
497.70390.81 TL
578.93394.63 TL
666.98401.87 TL
1043.55435.47 TL
1237.78453.36 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim350.00 TL
2188.13376.25 TL
3127.80383.39 TL
497.70390.81 TL
578.93394.63 TL
666.98401.87 TL
1043.55435.47 TL
1237.78453.36 TL

KUANTUM MUCİZELER PAKETİ

  • Ürün Kodu: 64986
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 350.00TL

  • KDV Hariç: 296.61TL