• ARKETİP AKTİVASYONLARI

Arketip kavramını ilk olarak Platon ortaya koymuştur ancak Carl Jung'un bu konuda çok değerli çalışmaları olmuştur ve modern psikoloji dünyasına bu kavramı sokmuştur. Çoğu arketip, yaşamdaki tarihsel rollerden ortaya çıkmıştır ve kolektif bilinçaltının öğeleridir. Bu öğeler her insana miras kalır yani her insan arketiplerden bir şekilde etkilenir. Arketipler evrensel ve tarihsel olmalarına rağmen, bizim kendi bilinçaltımızın bir parçası olarak yer aldıklarında kişiselleşirler. Bizler doğuştan 12 arketipe sahibiz ancak bunun dışında da istediğiniz arketip enerjilerini kullanabilmeniz özel enerji çalışmaları ile mümkündür. Yapılacak arketip aktivasyonları ile istediğiniz bir arketipin enerjisi ile bağlantı kurabilir ve enerjisinden olumlu bir şekilde faydalanabilirsiniz. Arketip enerjileri çok güçlü enerjilerdir ve doğru bir şekilde almak, sorumlulukla kullanmak önemlidir. Bunu yapan kişilerin hayatlarında nazik bir şekilde, önemli değişimlerin olmasını destekleyecektir. Doğuştan dilenci arketipi güçlü olan, yani insanların sevgilerini ve ilgilerini sürekli bilinçsizce dilenen bir insanın, imparatoriçe arketipi ile çalışmaya başlaması ile özgüveni artacak ve artık dilendiği sevgiyi hak ettiği duygusu ortaya çıkacaktır. Yani doğru seçilen arketip enerji çalışmaları temel sorunlarla ilgili önemli şifalanmalar/değişimler oluşturacaktır. Her bir arketipin bir de gölgesi vardır ancak alacağınız aktivasyonlar, arketiplerin sadece olumlu tarafları için çalışmanız içindir. 


Bu hafta bazı önemli arketiplerin aktivasyonlarını sizin için seçtik ancak hepsinin aynı anda aktivasyonunu almanın bazı zorlayıcı tarafları olabileceği için aşağıdaki listeden sizin için en uygun olan 3 tane arketip aktivasyonunu seçmeniz gereklidir. Arketip enerjileri ile çalışmak son derece güçlüdür ve dikkatle yapılması gereken çalışmalardır. Bu nedenle seçimlerinizi dikkatli yapmanız ve en fazla 3 arketip ile aynı anda çalışmanız çok önemlidir. 


ARKETİP AKTİVASYON LİSTESİ 


Aşağıdaki listeden 3 tane arketip enerjisi seçip satın almadan sonra göndereceğiniz e-mail de mutlaka belirtmeniz gereklidir. 


Kraliçe Arketipi 


Kraliçe arketip aktivasyonu, bu arketiple bağlantı kurmanıza ve enerjisini kullanmanıza yardım eder. Bu aktivasyon kadınlar içindir, dişil enerjiyi arttırma, toprak elementi ile bağlantı, verimlilik, cazibe enerjisini arttırma etkileri vardır. Aynı zamanda kendinize değer verme, onaylanma ihtiyacından kurtulma ve kendinizi güvende hissetme özellikleri kazanmanıza da yardım eder. Kraliçe aktivasyonu, kadının kendisini daha güçlü hissetmesine ve kendi gerçek gücünün farkına varmasına yardım eder. Kraliçe aynı zamanda maddi güçle ve zenginlikle de bağlantılı olduğu için bu aktivasyonla çalışan kişilerin maddi imkanlarını da olumlu olarak etkileyecektir. 


Kral Arketipi 


Kral arketipi aktivasyonu, bu arketipin sizde aktif hale geçmesine yardım eder. Bu aktivasyon erkekler içindir ve eril enerjiyi arttırma, kişisel gücü yükseltme, kişiye otorite, irade, güçlü bir imaj verme konusunda etkileri vardır. Kendi düşüncelerinizi ve isteklerinizi açıkça ortaya koymanıza, amaçlarınıza ulaşmak için gereken gücü içinizde bulmanıza, daha cesur ve dışa dönük olmanıza yardım eder. Eril enerjinizin ortaya çıkması ve gücünüzün uyanması için çok etkili bir aktivasyondur. Kral arketipi yöneticilik ve liderlik gibi işlerde çok faydalı olacaktır, yöneticilerin daha başarılı olmasını sağlayacak bir etkisi vardır. Ayrıca eril otorite ve eril güç de kazandıracaktır.  


Büyücü Arketipi 


Büyücü arketipi aktivasyonu yersel ve göksel enerjileri dengeli bir şekilde kullanma, yaratıcı enerjiyi yükseltme, olaylara hükmedebilme, mantığını kullanma, risk alabilme ve yaşamda yeni dönemler başlatabilme gücü verir. Özellikle şifa çalışmalarında enerjileri direk hedefe yönlendirebilme ve evrensel enerjileri etkileyebilme gücünü de veren bir arketiptir. Bu özellikleri içinde uyandırmak isteyen kişiler bu aktivasyonu alabilir. Büyücü arketipi aynı zamanda insanları etkileme gücü, karizma, ikna edicilik ve yüksek manyetik enerji gibi özellikle kazamanıza da yardım edecektir. Hem kadınlar hem erkekler için güçlü bir aktivasyondur. 


Şifacı Arketipi 


Şifacı arketipi başkalarını iyileştirme yeteneğini arttıran ve kişinin içindeki şifacıyı uyandıran bir arketiptir. Eğer çocukluğunuzdan beri kendinizi şifacı olarak hissediyorsanız, başka insanların acılarına duyarlıysanız, empatik bir yapınız varsa bu aktivasyonu alabilirsiniz. Şifacılık yeteneğini geliştirmek, insanların sorunlarını kolaylıkla anlayabilmek ve çözmeleri konusunda yardımcı olmak yeteneğinizi bu aktivasyon ile geliştirebilirsiniz. Ayrıca kendi içinizdeki sorunlarınızı şifalandırmanız ve kendi hayatınıza ışık olmanız için de bu arketip enerjisi ile çalışmanız çok faydalı olacaktır. Şifacı arketipi de hem kadınlar hem erkekler için uygundur. 


Bilge Arketipi 


Bilge arketipi aktivasyonu yüksek benliğinizle iletişim kurmanıza yardım edecek ve içinizdeki bilge ile bağlantınızı güçlendirecek bir aktivasyondur. Aktivasyon sonrasında yüksek benliğinizden daha net ve açık mesajlar alabilir ve daha etkili yüksek benlik çalışmaları yapabilirsiniz. Bilge arketipi, bilgilerinizi bilgeliğe dönüştürmenize yardım edecektir. Bir bilgenin enerjisine sahip olmak farkındalığınızı arttıracak ve an'da kalma yeteneğinizin gelişimine katkıda bulunacaktır. Bilge arketipi içsel olarak yalnızlık hissine yol açabilir veya kendi ile başbaşa kalma isteğine yol açabilir bu nedenle gençler için çok uygun olmayabilir. Bunun dışında kadın- erkek herkes için uygundur. 


Anne Arketipi 


Anne arketipi, hem çocuk sahibi olma, hem çocuklarınıza en iyi şekilde bakma hem de çevreye, herhangi bir yaşama faydalı olmak için faydalıdır. Bir kitap yazarak, fikirlerinizi paylaşarak başkalarını zihinsel olarak beslemek de annelik arketipi ile ilgilidir. Hamile kalmak, çocuklarınız için daha iyi anne olmak veya dünyaya faydalı olmak için bu arketipin enerjisi ile çalışabilirsiniz. Bu arketip sadece kadınlar içindir ancak fazla verici ve zaten annelik yönü çok güçlü olan kadınlara uygun değildir. Sadece hamile kalmak isteyen ve bu konuda enerji desteğine ihtiyacı olanlar varsa her durumda bu arketipin enerjisinden faydalanabilirler. 


Sanatçı Arketipi 


Sanatçı arketipi, 5 duyunun ötesindeki duyuları ifade etme yeteneğini geliştirir. Sanatla ilgilenen herkeste bu arketip az veya çok etkilidir ancak enerjisi ile çalışmak etkisini daha da arttıracaktır. Eğer sanatın herhangi bir dalıyla ilgileniyorsanız veya ilgilenmek istiyorsanız sanatçı arketipi sizin için çok faydalı olacaktır. Sanatla ilgilenmek isteyenlerin yeteneklerini geliştirecek ve bu konuda yükselmelerinde destekleyecek bir arketip enerjisidir. Bu aktivasyonu kadınlar da erkekler de alabilir. 


Dedektif Arketipi 


Dedektif arketipi günlük hayatta çok faydalı olabilecek enerjilerden birisidir. Bu arketiple çalışan kişi gelişmiş bir sezgiye ve büyük bir gözlem yeteneğine sahiptir. Gerçeğe ulaşmak için derin bir gözlem gücü ve analiz yeteneği verir. Dedektif arketipi güçlü olan bir insan gizli saklı şeyleri çok kolay fark eder ve gözünden bir şey kaçmaz. Bu arketip yoğun bir enerjiye sahiptir ve zihinsel olarak güç vermenin yanı sıra zaman zaman yorucu da olabilir. Ancak vereceği yetenekler çok önemlidir ve özellikle iş hayatında çok faydalıdır. Bu aktivasyonu kadınlar da erkekler de alabilir. 


Prenses Arketipi 


Bu arketip gençlik, güzellik, aşkı bulma ve rahatlık gibi enerjileri barındırır. İnsanlığın ortak bilinçaltındaki prenses enerjisi genç, güzel, iyi kalpli, beyaz atlı prensini bulan ve mutlu olan bir anlama sahiptir. Bu nedenle bir prensesin enerjisi ile çalışmak bu özelliklerle uyumlu olmanıza yardım edecektir. Ancak prenses arketipi mücadeleci, herşeyi kendisi yapmak isteyen ve bu yaşam tarzından mutlu olan insanlara uygun değildir. Yaşı kaç olursa olsun bir kadın için uygundur ancak yalnız olması yani bekar olması ve hayatında bir ilişkisi olmaması önemlidir. 


Gezgin Arketipi 


Gezgin arketipi size keşfetmek için büyük bir güç ve yetenek verecektir. Bu dünyayı gezmek anlamına gelebileceği gibi hayatla ilgili, kendinizle veya başkalarıyla ilgili keşiflerde yapabilirsiniz. Ayrıca bu arketip kendi yolunuzu bulma ve bu yolu takip etme gücü de verecektir. Bir anlamda yaşam yolunuzu bulmanızı ve bu yolda yürümenizi destekleyecektir. Ancak bu arketiple yoğun bir şekilde çalışmak bir yerde kök salmanızı zorlaştırabilir yani sürekli bir keşif durumu verebilir. Bu nedenle gezme konusunda istekli olanlar için çok faydalı olacaktır. Bu aktivasyonu kadınlar da erkekler de alabilir. 


Kahin Arketipi 


Kahin arketipi son derece güçlü bir arketiptir ve sezgileri, durugörü yeteneği, kehanette bulunma yeteneğini arttırır. Özellikle gelecekteki olasılıkları sezme yeteneğini ciddi olarak arttırır. Ancak bu olasılıklar bazen can sıkıcı olabileceği için eğer enerjilerle veya farklı şifa teknikleri ile çalışıyorsanız bu arketipin enerjisi sizin için faydalı olacaktır. Bu şekilde farklı olasılıkları hissedebilir ve bunları önceden şifalandırabilir yani olabilecekleri en iyi duruma getirebilirsiniz. Bu aktivasyonda hem kadınlar hem erkekler için uygundur ancak enerjilerle veya farklı şifa teknikleri ile çalışanlara önerilir. 


--------------------------


Aşağıdaki bağlantıda yüz yüze veya uzaktan çalışmalara katılanların geri bildirimlerinden birkaçını bulabilirsiniz;


https://www.reikiturk.com/sizden-gelenler


--------------------------


AKTİVASYONU SATIN ALMA VE AKTİVASYON PROSEDÜRÜ 


Programı satın aldıktan sonra, yukarıdaki listeden size en uygun olduğunu düşündüğünüz 3 tane arketip aktivasyonunu seçip info@reikiturk.com adresine mutlaka;


Tam isminizi

Uyumlanma günü hangi il/ilçede olacağınızı 

Seçtiğiniz 3 arketipin isminiz yazmanız gereklidir. 3 taneden fazla arketip aktivasyonunu aynı anda almak çok zorlayıcı olacağı için doğru değildir. Daha fazla arketip ile çalışmak isteyenler 3 ay sonra yeniden 3 tane daha alabilirler. 


Satın alma sonunda ilk önce sizin e-mail atmanız ve istenilen bilgileri göndermeniz gereklidir. E-mailiniz bize ulaşınca 24 saat içinde size aktivasyonlarınız için zaman önerilecektir. Aktivasyonlarınızı aynı anda alacaksınız ve 20 dakika sürecek. Aktivasyon sonunda çalışma notlarınız e-mail ile gönderilecektir. Aktivasyonlarınız Berna Özcan Demir tarafından yapılacaktır. 


TEMEL BİLGİLER AKTİVASYON NEDİR ? 


Dünyada enerji çalışmalarında daha fazla uyumlamalı enerji çalışmaları ağırlıklı olarak yapılmaktadır. Uyumlama yada inisiyasyon, el vermek yani bir yeteneğin bir üstatdan bir öğrenciye nakledilmesi demektir. Uyumlama alan kişi bir enerji frekansına inisiye olarak artık bu sistemi kullanma yeteneğine sahip olmuştur. 


Ancak bir de aktivasyon dediğimiz enerji çalışma şekli vardır. Burada kişiye dışardan bir el verme söz konusu değildir, kişinin kendi sahip olduğu, kendi özünde olan bir yetenek, bir frekans yada bir güç aktif hale getirilmektedir. Aktivasyon ile bir yeteneğin, bir gücün bir durumun bir enerjinin uyandırılması söz konusudur. Bir çok enerji sisteminin içinde de aktivasyonlar vardır. Bunlardan bazıları bir sisteme bağlıdır, bazıları ise başlı başına bir çalışmadır. Bunlardan bazıları bilinmekte, bazılarının ise tanıtımı yapılmamakta, ancak üstatları tarafından, hazır olan kişilere verilmektedir. Aktivasyonlara katılmak için reiki bilmeye yada başka bir sistemle çalışıyor olmaya gerek yoktur. 


UZAKTAN AKTİVASYON VERİMLİ OLUR MU? 


Tüm aktivasyonlar uzaktan çalışmak için son derece uygun ve verimlidir. Hatta bazı aktivasyonlarda uzaktan çalışmak yüz yüze çalışmaktan daha etkilidir bile denilebilir. 


AKTİVASYONU NASIL ALACAĞIM VE SONRASINDA NE YAPACAĞIM? 


Aktivasyonu satın aldıktan sonra mail ile bize ulaşacaksınız ve aktivasyon işleminiz için uygun zamanı birlikte belirleyeceğiz. Zaman olarak akşam - gece saatlerini tercih edeceğiz ve ortalama 15-20 dakikalık bir zaman dilimi belirleyeceğiz. Bu sürede evinizde yada sessiz bir ortamda bulunmanız ve size söylendiği şekilde aktivasyon kabul etmeniz gerekecek. Aktivasyon esnasında bilgisayar yada telefona ihtiyacınız olmayacak. Sadece rahat ve sessiz bir ortamda 15-20 dakika kadar uzanacaksınız. Aktivasyonunuz tamamlanınca mail ile çalışma notlarınızı alacaksınız. Notlarınız aldığınız aktivasyonun kullanımını içeren bilgilerdir. 
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim240.00 TL
2129.00258.00 TL
387.63262.90 TL
467.00267.98 TL
554.12270.60 TL
645.93275.57 TL
1029.86298.61 TL
1225.91310.87 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim240.00 TL
2129.00258.00 TL
387.63262.90 TL
467.00267.98 TL
554.12270.60 TL
645.93275.57 TL
1029.86298.61 TL
1225.91310.87 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim240.00 TL
2129.00258.00 TL
387.63262.90 TL
467.00267.98 TL
554.12270.60 TL
645.93275.57 TL
1029.86298.61 TL
1225.91310.87 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim240.00 TL
2129.00258.00 TL
387.63262.90 TL
467.00267.98 TL
554.12270.60 TL
645.93275.57 TL
1029.86298.61 TL
1225.91310.87 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim240.00 TL
2129.00258.00 TL
387.63262.90 TL
467.00267.98 TL
554.12270.60 TL
645.93275.57 TL
1029.86298.61 TL
1225.91310.87 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim240.00 TL
2129.00258.00 TL
387.63262.90 TL
467.00267.98 TL
554.12270.60 TL
645.93275.57 TL
1029.86298.61 TL
1225.91310.87 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim240.00 TL
2129.00258.00 TL
387.63262.90 TL
467.00267.98 TL
554.12270.60 TL
645.93275.57 TL
1029.86298.61 TL
1225.91310.87 TL

ARKETİP AKTİVASYONLARI

  • Ürün Kodu: 188
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 240.00TL

  • KDV Hariç: 203.39TL