Kapsamlı Danışmanlık

TAM GÜN DETAYLI ÇALIŞMA

Amaçlar:

Enerji alanınızdaki negatif enerjilerin temizlenmesi ve enerji titreşiminizi yükselterek hayatınıza harika şeyleri çekmenize yardım etmek.

Chakralarınızdaki enerji blokajlarını ve sorunlarını arındırarak hayatınızı olumsuz etkileyen enerji sorunlarınızı şifalandırmak.

Korkularınızdan arınmanızı ve olumsuz inançlarınızdan kurtulmanızı sağlayarak isteklerinizi hayatınıza daha kolay çekmenize yardım etmek.

Derin arınma çalışması ile kökleri derinlerde olan blokajlarınızdan ve sizi olumsuz etkileyen programlarınızdan tamamen kurtulmanızı sağlamak.

Kendinizle ve sorunlarınızla ilgili farkındalık ve içgörü kazanmanıza yardım etmek.

Maddi ve manevi gelişiminiz için büyük bir adım atmanıza ve hayatınızda istediğiniz şeyleri elde etmeniz için gerekli bilinç durumuna ulaşmanıza yardım etmek.

Size gerekli eğitimleri vererek bundan sonrası için kendi çalışmalarınızı yapmanızı desteklemek.

Çekim yasasını kullanarak hayatınıza isteklerinizi çekmenize yardım etmek.

Kullanılan Teknikler ve Araçlar

Reiki ve Diğer Enerji Sistemleri

EFT

Meditasyon

Kuantum Düşünce ve Çekim Yasası

Bio rezonans

Acmoss Anteni

Chakra – Aura Cihazı

Kinesiyoloji Cihazı

İçerik:

Chakra- Aura cihazi ile enerji alanınızdaki ve chakralarınızdaki sorunların tespiti

Kinesiyoloji cihazı ile bilinçaltınızdaki temel korkuların ve hatalı inançları tespiti

Enerji çalışması- Aura temizleme ve dengeleme, chakra temizleme ve dengeleme enerji seansı. Bu çalışma enerji alanınızdaki tüm sorunların giderilmesi için yapılır. Sorunlarınızın çözümü için en uygun enerjilerle çalışılır ve sonuçlar chakra- aura cihazı ile size gösterilir.

Bilinçaltı temizlik çalışması – Tespit edilen temel sorunların temizliği için birlikte çalışma. Temel sorunlar dışında kalan sorunlar için size temizlik çalışmasının öğretilmesi yani bu aşama hem seans hem de eğitim aşamasıdır.

Derin Arınma: Karmik bağ ve karmik sözleşme temizliği, eterik bağ temizliği, hücre kayıt temizliği, dna enerji temizliği için özel bir enerji çalışması

Bio-rezonans ile enerji dengeleme

En faydalı enerji sistemin uyumlanmasının yapılması

Son değerlendirme, öneriler ve bilgilendirmeler.

ORTALAMA ZAMAN

Bu çalışma sabah 09:30 ile 16:30 arasında sürmekte olup ortalama 7 saatlik kişisel bir çalışma programıdır.

KATILIM ŞARTLARI

Çalışmaya katılmak için sadece istekli olmanız yeterlidir. Kişisel danışmanlık çalışması her ne kadar çok detaylı bir çalışma olsa da bu kadar temizliğin tek bir günde yapılması mümkün olmadığı için aynı zamanda kullanılan teknikleri de öğrenecek ve tespit edilen sorunlarınızda sizde evde bazı çalışmalar yapacaksınız.

Danışmanlığınızdan sonraki ilk 21 gün evinizde günde 30-40 dakika ayırarak çalışma yapmayı kabul etmeniz gereklidir. Aksi halde danışmanlığınızdan beklenen verim alınamayacağı için bu çalışmayı almanız önerilmez.

ÖZEL DURUMLAR

Eğer danışmanlıktan beklentileriniz birlikte yapacağımız çalışmaya uygun değilse veya size yardım edebileceğimize inanmıyorsak bu çalışma için kabul edilmezsiniz.

Kişisel danışmanlık çalışması tıbbi bir tedavi, teşhis yada öneri içermez. Sağlık sorunlarınız için doktorunuza başvurmalısınız. Bu çalışma enerji, zihin, duygu ve ruhsal anlamda bir arınma çalışmasıdır. Temel olarak blokajların kalkması ile insanın kendi sisteminin mükemmel dengeyi bulacağı ve hayatınızdaki olumlu akışın başlayacağı bilgisi ile programlanmıştır.

KİŞİSEL DANIŞMANLIK ALMAK İÇİN

Öncelikle mail ile başvuru yapmanız gereklidir. Daha sonra size ön görüşme için randevu verilecektir. Ön görüşmede bu çalışma için uygun olup olmadığınızı tespit edeceğiz ve uygunsanız uygun zamanı belirleyip danışmanlık programımızı gerçekleştireceğiz.

Danışmanlığınız Berna Özcan Demir tarafından verilecek olup enerji temizliği gibi bazı aşamalarında farklı reiki masterların da katılımı söz konusu olabilecektir. Sorularınız ve bilgi almak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.