Inner-Speak (İç Benlikle Konuşma Yöntemi) Eğitimi

Inner-Speak (İç Benlikle Konuşma Yöntemi) Nedir?

Inner-Speak, psikolog, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller tarafından sezgisel esinle geliştirilmiş bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir. Inner-Speak arzu etmediğimiz bir şekilde yaşamımızın bir alanında tıkalı kalmış olmamıza yol açan veya yaşamımızda çeşitli sorunlar olarak kendini gösteren ve dolayısıyla öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen etkilerin, Yüksek Benliğimizin (veya üst bilincimizin) rehberliğinde, 144 dosyadan oluşan bir dosya protokolü ve spiritüel kinesioloji kullanılarak, kolayca ve huzurlu bir şekilde arındırılmasını sağlar. Yaşamımızı olumsuz etkileyen blokajlar ve sorunlar, genellikle çeşitli yaşam süreçlerindeki yaşanmışlıklara verilen tepkilere ait, iç benliğimiz veya bilinç dışımızdaki eski, uygun olmayan, yanlış programlardır. Bu etkilerin kaynaklandığı yaşam süreçleri, bizim şu anki yaşamımız olabileceği gibi, sıklıkla ruhumuzun geçmiş yaşam süreçleri veya atalarımıza ait başka yaşam süreçleri, hatta bazen de ruh grubumuzun üyelerine ait yaşam süreçleri veya paralel boyutlardaki yaşam süreçlerimiz olabilmektedir. Bazen de yaşamımızdaki olumsuzluklar ve tıkanıklıklar enerji alanımızda eklenti şeklinde var olan parazit enerjilerden, psişik saldırılardan veya ışığa geçiş yapamamış ruhların etkilerinden kaynaklanabilmektedir. Inner-Speak şu anki yaşamımızı olumsuz etkileyen bu etkilerin kaynaklandığı kaynak yaşam sürecinin ve olgunun saptanmasına ve etkinin kaynağında arındırılmasına olanak sağlar; bu yapıldığında etki tüm zamanlar için arındırılmış olur ve etkinin üzerimizdeki döngüsü sonlanarak yaşamımızın bu etkiden özgürleşip şifalanması ve
gerçekliğimizin değişmesi sağlanır.

Inner-Speak Nerelerde Kullanılabilir?

• Yaşamımızın sorunlu olan veya istediğimiz gibi gitmeyen belirli bir alanındaki tıkanıklıklara yönelik,
• Yaşamımızda sürekli yinelenen olumsuz yaşam kalıplarına veya istemediğimiz bir kimliği üstlenip yaşamakta olmamız durumlarına yönelik,
• Fiziksel, duygusal veya zihinsel rahatsızlıklara yönelik (*),
• Yaşam enerjimizin düşük olması, yaşamımızda nedeni belirsiz bir sıkıntı yaşamamız veya yaşam amacımızı kaybetmiş gibi hissetmemiz şeklindeki durumlara yönelik,
• Çeşitli korkularımız/fobilerimize yönelik,
• Kişilerden veya mekanlardan parazit enerjileri ve eklentileri arındırmaya yönelik.

INNER-SPEAK (İÇ BENLİKLE KONUŞMA YÖNTEMİ) 1. AŞAMA GÜÇLENDİRME EĞİTİMİ:

Yaşamımızı olumsuz etkileyen ve kendilerini yaşam alanlarımızda tıkanıklıklar, rahatsızlıklar, hastalıklar, sorunlar vb. şeklinde ortaya koyan etkileri kolay ve huzurlu bir şekilde geride bırakabilmemizi sağlayan bir arınma ve şifa yöntemi. InnerSpeak (İç Benlikle Konuşma Yöntemi) çeşitli yaşam süreçlerinde oluşmuş travmatik olguların, karmik dengesizliklerin ve enerji alanımızdaki psişik faaliyetlerin enerjilerini kaynağında dönüştürerek yaşamımızın şifalanmasını ve enerji frekansımızın yükselmesini sağlar. Herkesin kolaylıkla kendine ve başkalarına yönelik uygulayabileceği pratik ve etkili bir yöntemdir.

InnerSpeak eğitimi gerçek anlamda bir Güçlendirme Eğitimi’dir; çünkü hem yaşam yolumuzu yönlendirmede içsel rehberimiz olan Yüksek Benliğimiz’le iletişim kurabilmenin basit ve kolay bir yolunu bize öğretir, hem de ihtiyaç duyduğumuz zaman başka birine gereksinme duymadan kendi arınmamızı kendimiz yapabilmemizi sağlar. Böylece her birimizin sahip olduğumuz gücümüze ulaşmamızı olanaklı kılar.

İçinde bulunduğumuz Yükseliş sürecinde başka yaşamlardan ve bu yaşamımızdan gelen yaraları şifalandırmamız hepimiz için çok önem taşıyor, çünkü Yükselişi gerçekleştirebilmemiz için öncelikle karmamızı arındırmış ve ondan özgürleşmiş olmamız gerekiyor. InnerSpeak yöntemi de buna hizmet eden ve yaşam misyonumuzun yolunda yürüyebilmemize olanak veren güçlü bir araç olarak bizlere sunuluyor.

Eğitimin sonrasında yöntemin geliştiricisi Jean Adrienne tarafından onaylı sertifika verilecektir.

Inner-Speak eğitimi nasıldır ve Inner-Speak eğitimini kimler alabilir?

Inner-Speak eğitimi 2 aşamalıdır. İlk aşaması Inner-Speak Güçlendirme (Empowerment) dir. InnerSpeak Güçlendirme, Inner-Speak eğitiminin 2. ve son aşaması olan Inner-Speak Uygulayıcı/Öğretici (Practitioner/Teacher) eğitimi için ön gerekliliktir.

Inner-Speak Güçlendirme eğitimi şunları içerir:

• Inner-Speak ve gücümüzü uyandırmaya yönelik bilgiler,
• Evrensel yasaları ve etkilerini anlamak,
• Epifiz ve hipofiz bezlerinin aktivasyonu,
• Inner-Speak protokolü – temel kinesioloji,
• Inner-Speak dosyaları, Inner-Speak Güçlendirme el kitabı,
• Bir seansın nasıl gerçekleştirileceği.

Inner-Speak eğitimi almak için herhangi bir şart yoktur, şifacılık alanında çalışan veya çalışmayan dileyen herkes bu uygulaması kolay ve basit olan arınma yönteminin eğitimini alabilir. Inner-Speak Güçlendirme eğitiminden sonra kendiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve başkaları için arındırıcı ve şifalandırıcı Inner-Speak seansları yapabilir hale gelirsiniz. Inner-Speak eğitimi, her şeyden önce, içsel gücünüzü elinize almak ve yaşam misyonunuzun yolunda yürümenizi kolaylaştırmak adına kendinize yapabileceğiniz önemli bir yatırımdır.

İnner Speak Eğitimi Hülya Erbilgin Mcdough tarafından verilecektir.

HULYA ERBILGIN MCDONOUGH

İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra yine aynı üniversitenin İşletme Fakültesinde Pazarlama alanında master yapmıştır. İlk 10 yılı İstanbul’da, son 11 yılı Hollanda/Amsterdam’da olmak üzere 21 yıl kurumsal hayatta perakende ve finans sektörlerinde bilgi sistemleri ve ürün geliştirme/iyileştirme projelerinde yönetici olarak çalışmıştır.

Gençlik yıllarından itibaren felsefeye ve psikolojiye ilgisi sebebiyle çeşitli eğitimlere ve seminerlere katılmıştır. 2002 yılında yaşadığı özel bir aydınlanma deneyimi ile enerjilerle tanıştı. Bu özel deneyim onun yaşam amacına uyanışı olmuştur. Uzun yıllardan beri kurumsal hayatın yanında hobi olarak hem Türkiye hem de Hollanda’da enerji terapisti, şifacı, kuantum düşünce tekniği koçu, innerspeak uygulayıcısı ve eğitmeni olarak çalışmaktadır. Halen Amsterdam’da yaşamakta olup, Hollanda’nın saygın enstitülerinden biri olan Tasso Institute’de ‘RegresyonTerapisi ve Transpersonal Koçluk’ lisans programı ile ‘Alternatif ve Tamamlayıcı Terapist’ lisansını almak üzere eğitimine devam etmektedir.

Reiki Master Berna Ozcan Demir’den 2006 yılından itibaren Usui Reiki 2.seviye, Kundalini Reiki 1,2,3 Master, Violet Flame Reiki Master, Angelic Light Enerjisi Master, Takyon Sifa Enerjisi Master, Donusum Reikisi, Çekim Yasası Reikisi, Şans Reikisi, Psişik Reiki eğitimleri almış olup bununla beraber birçok enerji ve çakra aktivasyonları ile enerji ve karma temizliği calışmaları yapmıştır.

Aldığı diğer eğitimler ve çalışmalardan bazıları ise aşagıda yer almaktadır:

2006-2019 Aile Dizimi Calışmaları
2008 Baş Melek Enerjileri Masterlik – İpek Cihan Bilgin
2008 – The Art Of Living Nefes, Sudarshan Kriya Teknigi ve Yoga Seminerleri (İstanbul)
2010 – The Art Of Living Sessizlik İnzivası (Almanya-Kara Ormanlar)
2011 – InnerSpeak (İç Benlikle Konuşma Yöntemi) 1. Seviye Güçlendirme Eğitimi (Lamia Onurhan)
2018 – InnerSpeak (İç Benlikle Konuşma Yöntemi) Uygulayıcısı ve 1. Seviye Eğitmenliği (Jean Adrienne-Lamia Onurhan)
2013 Temel Psikoloji Sertifikası – Psikologlar ve Psikiyatristler Dernegi
2013-2014 Astroloji Temel Seviye Sertifikası – Oner Doser
2014 Access The Bars Terapisi Uygulayıcısı – Amsterdam/Hollanda
2015-2016 Kuantum Düşünce Tekniği Koçu ve Uygulayıcısı – R. Sanal
2018 Gurdjieff Hareketler ve Osho Dinamik Meditasyon programı- Plavan N. Go, Cirali/Turkiye
2019-…Tasso Institute – Regresyon Terapisi ve Transpersonal Koçluk Lisans Programı – Hollanda,

(*) InnerSpeak fiziksel, duygusal ve zihinsel hastalıklarda teşhis ve tedavi yapmaz; ancak bu olguyu yaratan enerji dengesizlikleri ve tıkanıklıklarının ortadan kalkmasına bütünsel olarak yardımcı olur; zihinsel ve bedensel rahatsızlıklarda bütünsel şifa geleneksel tıp ile desteklenmelidir.