İlişki Koçluğu

marriage-451596_1920

Özellikle duygusal ilişkilerinde sürekli benzer sorunları yaşayan, nerede hata yaptığını bilmeyen veya bir türlü istediği mutluluğu yakalayamayanlar için bu koçluk programı tasarlanmıştır. Programımızda hangi hatalı inançlarım hayatıma bu sorunları çekiyor? Neden mutlu olamıyorum? Neden doğru insanı hayatıma çekemiyorum? Neden hep benzer sorunlarla uğraşıyorum? Neden ilişkimde mutlu değilim? gibi soruların yanıtlarını içinizde arayacağız. Birlikte ilişkilerinizde sorunlar yaşamanıza yol açan hatalı inançlarınızı, zihinsel paternlerinizi ve enerji sorunlarınızı tespit edecek ve bunların çözümleri için çalışacağız. Hayatınıza mutluluğu, aşkı ve doğru insanı çekmeniz veya mevcut ilişkinizi şifalandırmanız için bu koçluk programı son derece destekleyici olacaktır.

Koçluk programının içeriği;

Öncelikle 1 saat sorun tespiti için ayırıyoruz. Tespit aşamasında sohbet, chakra – aura cihazı, kinesiyoloji testi gibi farklı teknikleri kullanıyoruz.

Sonra size özel bolluk- bereket olumlamalarının olduğu ve isminize hazırlanmış bir CD’yi hazırlayarak 5 gün içinde size MP 3 kaydı şeklinde mail ile iletiyoruz. Kişisel olumlama CD nizle 21 gün çalışıyorsunuz ve 21 gün – 30 gün arası bir dönemde yeniden 1 saat yüz yüze danışmanlık için buluşuyoruz.

İkinci danışmanlığımızda farkındalıklarımız üzerinde konuşuyor, deneyimlerinizi dinliyoruz. Ayrıca bu danışmanlıkta birlikte reiki, eft, meditasyon gibi tekniklerle etkili bir çalışma yapıyor ve yeniden 21 gün programınızı veriyoruz. Bu programda size özel önerimiz oluyor.

21 gün sonra son danışmanlığımız için 1 saat buluşuyor ve gelişmelere göre size uygun programı seçiyor ve uyguluyoruz. Danışmanlık programı 3 saat olmakla birlikte bazı kişilerde bu süre daha da artabilmektedir. Sorunlarınızın yoğunluğu, değişime direnç gösterip göstermediğiniz ve diğer bazı inançlarınızın gücü gibi etkenler bu süreyi arttırabilir, ancak temel olarak çalışma için öngördüğümüz süre 3 saattir.

İlişki koçluğunun amacı; Duygusal hayatınızı olumsuz etkileyen inançlarınızı, olumsuz zihinsel kalıplarınızı, enerji sorunlarınızı veya diğer sorunları tespit ederek temizlemek ve yerlerine olumlu inançlar, kalıplar, enerjiler koymaktır. Bu şekilde duygusal hayatınızda sizi mutlu edecek olumlu değişimlerin olması temel amacımızdır.

Danışmanlıkta; Olumlama CD’si, enerji çalışması, EFT, Meditasyon gibi teknikler kullanılmaktadır. Koçluğu Berna Özcan Demir’den alacaksınız ve koçluk çalışmaları sadece hafta içi yapılmaktadır.

Sorularınız ve bilgi almak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.