Enerji Koçluğu

wellness-285590_1920 (1)Enerji Koçluğu

Evrende herşey enerjidir ve sahip olduğunuz enerjinin kalitesi tüm hayatınızı o ya da bu şekilde etkiler. Eğer yaşam enerjiniz yüksek, olumlu ve güçlü ise hayatınızda olumlu akış, iyi şans ve güzel olaylar daha fazla ortaya çıkacaktır. Yine yaşamın doğası gereği her birimizin yaşadığı zorlu dönemleri daha kolay atlatmanız da olumlu enerjiye sahip olmanızla mümkün olacaktır. Yaşam enerjinizin yüksek ve olumlu olması, auranızın yani kişisel enerjinizin temiz ve yüksek titreşime sahip olması ve chakralarınızın olumlu çalışması hayatınıza otomatik olarak iyi şeyleri çekmenizi sağlayacaktır. İşte enerji koçluğundaki temel amacımız sizi bu noktaya getirmek ve sonrasında bu durumunuzu korumanız için gerekli eğitime/donanıma sahip olmanızı sağlamaktır.

Enerji koçluğunda öncelikle chakra- aura cihazı ile chakra – aura sorunlarınızı tespit ediyoruz. Sonra bu sorunları gidermek için ilk çalışmamızı birlikte yapıyoruz. İlk çalışmamız ortalama 1.5 saat sürüyor. Bu sürenin 50 dakikası enerji temizliği uygulaması 40 dakikası ise sorunlarınızla ilgili temel bazı tekniklerin eğitimine ayırıyoruz. Enerji sorunlarının çözümü genelde kolaydır ancak bu sorunların temellerini değiştirmek daha zordur ve zaman ister. Yani çözülen bir enerji sorunu bir kaç gün sonra yeniden oluşabilir bu nedenle chakra temizliği, aura temizliği ve enerji yükseltme konusunda bazı temel bilgileri edinmeniz için bu eğitim önemli olacaktır. İlk gün size kolay bir 21 gün çalışması da veriliyor ve sonrasında 21-30 gün arasında bir sürede yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Bir sonraki randevumuzda yeniden chakra-aura cihazı ile durumunuza bakıyor ve buna göre 2. çalışmamızı yapıyoruz. Bu sefer çalışmanız 40 dakika sürüyor ve arkasından 20 dakika da yine enerji temizliği konusunda bazı teknikler öğreniyorsunuz.

Danışmanlık programı toplam 2 saat olmakla birlikte bazı kişilerde bu süre daha da artabilmektedir. Sorunlarınızın yoğunluğu, değişime direnç gösterip göstermediğiniz ve bilinçaltınızdaki sorunlar gibi nedenler süreyi arttırabilir, ancak temel olarak çalışma için öngördüğümüz süre 2 saattir.

Ayrıca isteyen danışanlarımız 21 günde bir kere enerji kontrolü ve temizliği programına kişisel istekleri ile devam edebilirler. Enerjinizin temiz, güçlü, parlak ve yüksek olmasının hayatınızdaki etkilerini deneyimlemek isterseniz bir kere için 40 dakika sürecek enerji temizliği programı da alabilirsiniz. Bu programda eğitim aşaması yerine sadece enerji temizliği ve güçlendirmek çalışması alacaksınız. Sorularınız ve bilgi almak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.