Enerji Çalışmaları

Aşağıda uzaktan yaptığımız 2 farklı enerji çalışmasını bulabilir ve altındaki linklerden satın alabilirsiniz.

enerji-girisi-aura1UZAKTAN ENERJİ TEMİZLİĞİ

Kişisel enerjinizin gücü ve niteliği tüm hayatınızı önemli ölçüde etkiler. Eğer enerjiniz yüksek ve olumluysa, benzer enerjiler birbirini çeker kuralı gereği hayatınıza iyi ve güzel şeyleri otomatik olarak çekersiniz. Şans, bereket, keyif, mutluluk gibi olumlu titreşimler yaşamınıza kolaylıkla akar. Ancak enerjiniz düşükse ve olumsuz vibrasyonlarla yüklenmişseniz bu durumda tam tersi deneyimler yaşamaya başlarsınız. Negatif enerjiler hayatınıza çeşitli sorunları ve sıkıntıları otomatik olarak çekerler. Ayrıca bu durumda yaptığınız bir çok çalışmadan sonuç almakta da zorlanırsınız.

Enerji alanınızın negatif enerjilerle yüklenmesinin nedenleri nelerdir?

1- Başka insanlardan gelen nazar, kıskançlık, kötü niyet enerjisi gibi olumsuz enerjilere maruz kalmanız kişisel enerji alanınızın kirlenmesine yol açar. Özellikle auranızı temizlemeyi bilmiyorsanız zaman içinde biriken negatif enerjiler çok daha ciddi sorunlar ortaya çıkartabilir.

2- Üzerinde negatif enerjiler yoğunlaşmış insanlarla aynı ortamda uzun süre bulunmanız sizin de enerji alanınızı olumsuz olarak etkiler. Örneğin eşiniz sürekli gergin bir ortamda çalışıyor ve gününü negatif düşünceli insanlarla birlikte geçiriyorsa, sizde bu olumsuz enerjilerden etkilenirsiniz.

3- Negatif enerjiler olan bir evde yaşamanız yada ofiste sürekli olarak bulunmanız sizin enerjinizin etkilenmesine yol açar.

4- Bir kişinin bilinçli olarak size negatif enerjiler göndermesi enerjinizi düşürür ve negatif bir duruma gelmesine yol açar. Bilinçli gönderilen negatif enerjiler bilinçsiz olanlardan çok daha etkilidir.

5- Aranızda eterik bağ olan insanlardan gelen olumsuz enerjiler sizin kişisel enerjinizi olumsuz etkiler. Bazen bu insanlar çok yakınlarınız olduğu için korunmakta da zorlanabilirsiniz.

6- Kendi ürettiğiniz korkularınız veya olumsuz inançlarınız enerjinizi düşürür ve olumsuz enerjilerle yüklenmenize yol açar. Özellikle korkularınız auranıza ciddi zararlar verebilir.

7- Son olarak içinde bulunduğunuz dönemde yaşadığınız üzücü olaylar varsa bunlarda enerjinizi düşürerek negatif enerjilerle çevrelenmenizi sağlayabilir.

Negatif enerjilerden korunma ile ilgili sistemlerde kişi kendisi çalışarak kısa zamanda korunma sağlasa da tam bir temizlik için bazen dışarıdan bir enerji desteğine ihtiyaç olabilmektedir. Bu hafta tam anlamıyla enerji temizliğinizi yapmak için çok özel bir çalışma verilecektir.

Bu çalışmada öncelikle size uzaktan enerji gönderimi yapılacak ve enerji alanınız negatif enerjilerden temizlenecektir. Yapılacak enerji çalışması son derece güçlü ve arındırıcı olacaktır.

Enerji temizliği enerjisi gönderiminde enerji alanınızdaki tüm negatif enerjilerin temizlenmesi ve arındırılması sağlanacaktır.

ENERJİ TEMİZLİĞİNİN FAYDALARI

Auranızın temizlenmesini sağlar.

Yaşam enerjinizi yükseltir.

Üzerinizde herhangi bir negatif enerji varsa bundan tamamen arınmanızı sağlar.

Geçmişten gelen ve uzun zamandır sizinle olan negatif enerjileri dahi sizden uzaklaştırır.

Negatif enerjilerden temizlenerek yeniden doğal olumlu enerjinize dönebilir ve kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

NE ZAMAN ALINMALI?

Özellikle yaşam enerjinizin yüksek olması gereken bir döneme giriyorsanız

Hayatınızdaki önemli bir olaydan önce ( evlilik, yeni işe başlama, taşınma gibi) enerji temizliği yaptırmanız çok faydalı olacaktır.

Eğer ciddi yaşamsal sorunlar yaşıyorsanız ve hayat sizin için bir yük olmuşsa enerji temizliği sizi olumlu olarak destekleyecektir.

Enerjiniz temiz olunca hayatınıza şansı, olumlu olayları ve güzel gelişmeleri daha rahat çekeceğiniz için hayatınızda iyi başlangıçlar için bu çalışmaya katılabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİ: Enerji temizliği o anda enerjinizin temiz ve güçlü olmasını sağlar. Enerjinizin ne kadar süre temiz kalacağı ise sizin yaşam şeklinizle ilgilidir. Örneğin olumsuz düşünen, negatif ortamlarda bulunan veya başka insanların negatif enerjilerine maruz kalan insanlarda bir süre sonra yeniden enerji sorunları başlamaktadır. Bu nedenle bu temizlikle birlikte bir korunma sistemine uyumlanarak temizlik sonrası enerjinizi korumayı öğrenmeniz çok faydalı olacaktır. Bunun için sitemizden korunma reikisi veya psişik korunma kalkanı uyumlanmalarını incelemenizi öneririz.

severing-psychic-cords9İLİŞKİ KORDON ŞİFASI

İnsanlar arasındaki ilişkiler her zaman enerji bağlarının kurulması ile sonuçlanır. İki insan arasındaki ilişki ne kadar yakınsa veya ilişkinin süresi ne kadar uzun ise enerji aralarındaki enerji bağı da o kadar güçlü olacaktır. Anne, baba ve kardeş ile kurulan enerji bağları genelde en güçlü olanlardır ve bunların kopartılması yerine şifalandırılması çok daha uygun olacaktır. Eşler arasındaki enerji bağları da son derece güçlüdür ve iki kişi ayrılsa bile aralarında 7 sene boyunca hala bir eneri bağı yani ilişki kordonu olacaktır. Artık eski eşinizle görüşmeseniz bile, eğer aranızdaki enerji bağı kopmamışsa, bu kişinin enerji alanı, olumsuz duygu ve düşünceleri sizi etkileyecektir. Burada eski eşinizin size karşı olumsuz düşünme şartı yoktur. Ama eğer aranızdaki enerji bağı kopmamışsa, eski eşinizin korkuları, endişeleri, olumsuz duyguları sizi etkileyecektir. Bu duruma maruz kalan kişilerde kendine ait olmayan sorunlarla uğraşma, nedensiz sıkıntılar, bedenin bazı bölgelerinde nedensiz ağrı yada sorunlar, hayatla ilgili genel aksilikler olabilir. Bu sadece eski eşler için geçerli değildir, yakın ilişkide olduğunuz herkes için aynı durumlar söz konusudur. Yani insanlarla aranızdaki enerji bağlarının eğer bu insan hayatınızdan gitmişse kopartılması veya hayatınızda olmasını istediğiniz bir insan ise şifalandırılması/iyi bir hale getirilmesi gerekmektedir.

İlişki kordon şifası kolaylıkla uzaktan yapılabilen bir enerji çalışmasıdır. Ortalama 30 dakika sürer ve sizden bu sürede sessiz, rahat bir ortamda uzanmanız istenir. Bu sürede sizi olumsuz etkileyen olumsuz enerji bağlarının kopartılması ve gerekli olanların ise şifalandırılması çalışması yapılır. Bu şifa uygulamasından sonra enerjiniz tazelenir, ilişkilerinizde değişimler başlar, bazı insanlar hayatınızdan gidebilir veya bazı sorunlar kendiliğinden bitebilir. Her durumda ilişki kordon şifası bir çok insanın ihtiyacı olan bir uygulamadır.

İlişki kordon şifası alanlara bundan sonra ihtiyaç duydukları zaman kullanmaları için kısa bir “İlişki kordon şifası” meditasyonu ses kaydı verilecektir. Bu son derece etkili bir meditasyondur ve ilişki kordon şifalandırmanızı birlikte yaptıktan sonra yeniden olumsuz enerji bağlarının oluşmasını engellemek için ayda 1-2 kere bu meditasyonu yapmanız önerilecektir. Meditasyon yonlendirmeli bir meditasyondur ve herkes tarafından kolaylıkla yapılabilir.

Bu programı satın aldıktan sonra mutlaka ilk maili sizin atmanız ve mailinizde tam isminizi, doğum tarihinizi, doğum yerinizi ve çalışma günü hanil/ilçede olacağınızı yazmanız gereklidir. Size mail ile 3-6 gün içinde bir akşam saati önerilecektir ve birlikte en uygun zamana karar vereceğiz.