Chakra – Aura Cihazlı Danışmanlık

aura-machineAURA – CHAKRA GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ

Canlı aura görüntüleme ve chakra görüntülü analiz sistemi ile çalışmalar başlamıştır.Sistem alanında dünyadaki en son teknolojidir.

SİSTEM NEDİR?

Sistemin temel anahtarı kişinin duygusal enerji durumu ile biofeedback verilerinin arasındaki korelasyondur.Biofeedback bilinçsiz fizyolojik parametreleri ölçmek ve görüntülemenin bilimidir.Teknoloji hazırlanırken bazı uzmanların öncülük ettiği çalışmalar temel alınmıştır. Bunlar Dr. Valerie Hunt, Dr. Schwartz’dir. Ayrıca bilimsel genel biofeedback çalışmaları da ciddiyetle takip edilmiştir ve bilimin bu alanından dikkatle faydalanılmıştır.Sistemin oluşturulması için Dr. Richard Johnson, Ph.D, Jerry Burton, Johannes R. Fisslinger gibi bilim adamları çalışmışlardır. Ayrıca sistemin araştırılmasında Kuzey Carolina Üniversitesininde önemli katkıları olmuştur.Sistem biofeedback verilerini herkesin anlayabileceği sadelikte ve basitlikte yorumlamayı ve karışık bilimsel verileri anlaşılabilir hale getirmeyi hedefleyerek oluşturulmuştır. Sistem her bir parametre için renkler, görsel resimler ve imajlar kullanmaktadır. Sistemde sol elin ayasındaki bir kaç farklı noktadan electro-dermal aktivite ve ısı ölçümü yapılmaktadır. Daha sonra elde edilen karmaşık veriler bilgisayar programı ile analiz edilmektedir.Sistem bu analiz sonunda elde ettiği verileri renkler ve imajlar ile açıklamaktadır ancak veriler ve bu verilerin işlenmesinden elde edilen sonuçlar bilimseldir.Sistem Dr.Valerie Hunt ve Thelma Moss’un e 1970’lerde California üniversitesinde yaptıkları bilimsel çalışmaları temel alır. 

SİSTEMİMİZDEN FAYDALANARAK NELERİ ÖĞRENECEKSİNİZ?

Auranızı canlı olarak bilgisayar ekranından görebileceksiniz.
Chakralarınızın genel sağlıklarını ve durumlarını öğreneceksiniz.
Chakralarınızın o anda % kaç enerji ile çalıştığını öğreneceksiniz.
Auranızın genişliğini ve bunun sağlıklı olup olmadığını öğreneceksiniz.
Stres durumunuzu bilimsel olarak öğreneceksiniz.
Yaşam enerjinizin odağını öğreneceksiniz. ( yaşam enerjinizi % kaç bedensel,% kaç zihinsel ve % kaç ruhsal alanlarda kullandığınızı öğreneceksiniz.
Yin-Yang dengenizin durumunu öğreneceksiniz.

Cihazdan faydalanmak uzaktan mümkün değildir. Cihazdan faydalanmak ücretlidir. Sistemden faydalanmak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cihazımıza girdikten sonra 21 sayfalık Türkçe Analiz raporunuza da alacaksınız.