Chakra – Aura Analizi

aura-1079746_1280CHAKRA – AURA ENERJİ ANALİZİ

İnsanların vücudunu çevreleyen elektromanyetik alana aura denir. İnsan aurası evrensel enerjiden beslenir ve süreli olarak evrensel enerjiyle iletişimdedir. Aurada 7 tane ana enerji merkezi bulunur bu enerji merkezlerine CHAKRA (okunuşu şakra) denir. Chakra Sanskritçe’de tekerlek anlamına gelmektedir. İnsanda bulunan bu enerji merkezleri girdap şeklinde dönen enerji alanından oluştuğu için onlara bu isim verilmiştir. Chakralar tarafından emilen yaşam enerjisi tüm vücuda dağılır ve bedenin yaşamını devam ettirmesini sağlar.Chakralarda oluşan sorunlar kişinin tüm hayatını olumsuz olarak etkileyecektir.

7 temel chakranın dışında ayak altımızdaki 8.chakranın ve başımızın yaklaşık bir karış üzerindeki 9. chakranın sağlıklı çalışması da çok önemlidir. Bu iki chakranın enerjisi hem bolluk bereket hem de manevi açılımlar için çok önemlidir. Bu nedenle chakra analizi çalışmasına dahil edilmiştir.

Eğer hangi chakranızda nasıl bir sorun olduğunu bilirseniz bu sorunların çözümü daha kolay olacaktır. Chakra analizi çalışmasında astrolojik, numerolojik bilgilerinizle ve yüz fotoğrafınızla yapılacak enerji analizi sonrasında size 9 ana chakralarınızın her birisinin yüzde kaç enerji ile çalıştığı ve temel sorunları ile ilgili bilgiler verilecektir. Bu çalışmada chakralarınızın;

Enerji yüzdeleri

Detaylı olarak sorunları

Hayatınıza muhtemel etkileri

Sorunların çözümü için öneriler detaylı olarak verilecektir.

Chakra analizi çalışmasından sonra hem hayatınızdaki bazı sorunların nedenlerini daha iyi anlayacak hem de blokajlarınızın çözümü için rehber bilgiler elde etmiş olacaksınız. Örneğin sakral chakranızdaki enerji düşüklüğünün etkisi ile enerji düşüklüğüne eşlik eden renk değişiminin etkisi çok farklı olacaktır. Sadece enerji düşüklüğü hayattan tat almanızı olumsuz etkilerken buna eşlik eden renk değişimi kendinizi hayatın güzelliklerine de kapattığınızı gösterebilir. Eğer sakral chakranın rengi siyaha dönmüşse bu hayatınızdaki akışı ve refahı da çok olumsuz etkileyecek tabiri caizse ciddi kısmetsizliklere yol açacaktır. Detaylı chakra analizinize sahip olmak hayatınızda neyi neden değiştirmeniz gerektiğini de anlamanıza yardım edecektir.

Bu çalışmayı alanlara ayrıca Aura Analizi Hediye edilecektir. Aura Analizinde;

Auranızın genişliği ne kadar ve auranızdaki sorunlar nelerdir?

Auranızın genişiliği ne kadar, auranızda hangi renkler var, auranızda enerji kaçağı, yırtık, enerji blokajı, soğuk nokta, enerji çıkıntısı gibi sorunlar var mı? Auranızda başka bir insanın enerji işgali veya psişik artıklar var mı? Auranızın rengi nedir ve bunun anlamı nedir bilgileri olacaktır.

Bu bilgiler;

Kişisel yıldız haritanız

Numerolojik yorumlar

Element haritanız

I Ching Okuması

Yüksek Benlik Teknikleri gibi teknikler kullanılacaktır.

Bu çalışma için mutlaka tam doğum tarihiniz ( saatinin olması iyi olur ama olmazsa da tam doğum tarihi yeterlidir. Doğum yeriniz ve bir de yüz fotoğrafınız gereklidir. Daha sonrasında astroloji, numeroloji, kinesiyoloji ve enerji analizi teknikleri ile chakra analiziniz yapılacaktır.

Analiziniz başvurunuzdan ortalama 7-9 gün önce tamamlanarak mail adresinize gönderilecektir. Katılım için bir ön şart yoktur. Ancak katılımcı sayısı sınırlı olacaktır ve kontenjan tamamlanınca bu çalışma kaldırılacaktır.

Lütfen analizi aldıktan sonra info@reikiturk.com mail adresine

Tam adınızı ve soyadınızı

Tam doğum tarihinizi

Doğum yerinizi

Bir yüz fotoğrafınızı gönderiniz.

Çalışmayı satın aldığınızı teyit etmek ve bilgilerinizi göndermek için ilk maili sizin atmanız gereklidir. Başvuru mailiniz bize ulaştıktan sonra 7-9 gün içinde analiziniz hazırlanarak mail adresimize gönderilecektir.

BU ANALİZİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ALABİLİRSİNİZ. 

https://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&path=66&product_id=109

Bilgi: Bu analiz tıbbi bir tedavi, teşhis yada öneri içermez. Sağlık sorunlarınızda doktorunuza başvurunuz.