Bolluk Bereket Koçluğu

Golden key in keyhole

Bolluk – bereket bir zihin durumudur ve zihninizi değiştirerek hayatınızdaki bolluk – bereket sorunlarını çözebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Hangi düşüncelerinizi, inançlarınızı ve zihin kalıplarınızı değiştirmeniz gerekli? Bu değişimi yaparken hangi noktalara dikkat etmeli, hangi yeni inançları seçmeli ve hangi teknikleri kullanmalısınız? İşte bolluk – bereket koçluğu; bu soruların yanıtlarını birlikte belirleyeceğimiz ve yine birlikte yürüteceğimiz bir koçluk çalışmasıdır.

Koçluk programının içeriği;

Öncelikle 1 saat sorun tespiti için ayırıyoruz. Tespit aşamasında sohbet, chakra – aura cihazı, kinesiyoloji testi gibi farklı teknikleri kullanıyoruz.

Sonra size özel bolluk- bereket olumlamalarının olduğu ve isminize hazırlanmış bir CD’yi hazırlayarak 5 gün içinde size MP 3 kaydı şeklinde mail ile iletiyoruz. Kişisel olumlama CD nizle 21 gün çalışıyorsunuz ve 21 gün – 30 gün arası bir dönemde yeniden 1 saat yüz yüze danışmanlık için buluşuyoruz.

İkinci danışmanlığımızda farkındalıklarımız üzerinde konuşuyor, deneyimlerinizi dinliyoruz. Ayrıca bu danışmanlıkta birlikte reiki, eft, meditasyon gibi tekniklerle etkili bir çalışma yapıyor ve yeniden 21 gün programınızı veriyoruz. Bu programda size özel önerimiz oluyor.

21 gün sonra son danışmanlığımız için 1 saat buluşuyor ve gelişmelere göre size uygun programı seçiyor ve uyguluyoruz. Danışmanlık programı 3 saat olmakla birlikte bazı kişilerde bu süre daha da artabilmektedir. Sorunlarınızın yoğunluğu, değişime direnç gösterip göstermediğiniz ve diğer bazı inançlarınızın gücü gibi etkenler bu süreyi arttırabilir, ancak temel olarak çalışma için öngördüğümüz süre 3 saattir.

Bolluk bereket koçluğunun amacı; hayatınızdaki bolluk ve bereketi olumsuz etkileyen olumsuz inançlarınızı, olumsuz zihinsel kalıplarınızı, enerji sorunlarınızı veya diğer sorunları tespit ederek temizlemek ve yerlerine olumlu inançlar, kalıplar, enerjiler koymaktır.

Danışmanlıkta; Olumlama CD’si, enerji çalışması, EFT, Meditasyon gibi teknikler kullanılmaktadır. Koçluğu Berna Özcan Demir’den alacaksınız ve koçluk çalışmaları sadece hafta içi yapılmaktadır.

Sorularınız ve bilgi almak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.