Astrolojik Danışmanlık

Astroloji; gezegenlerin ve yıldızların, dünya, toplumlar ve insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen binlerce yıllık geçmişi olan bir ilimdir. Astrolojinin tarihi oldukça eskidir, bir çok eski uygarlığın astroloji ile ilgilendiğine dair elimizde bir çok kanıt vardır. Mısır, Babil, Hint, Çin, Maya, Roma, Arap uygarlıkları astroloji ile en fazla ilgilenen uygarlıklardır.Astroloji, fal ya da kehanet yöntemi değildir. Kozmik enerjilerin sizin üzerinizdeki etkilerini inceler ve istatistiki olarak bunun hangi sonuçlara yol açabileceği ile ilgili tahminlerde bulunur. Astrolojik incelemelerle bir insanın kişiliği, durumlar karşısında tepkileri, muhtemel seçimleri, zihninin çalışma şekli ve yaşam yolu ilgili doğruluk payı çok yüksek analizler yapılabilir. Ayrıca astrolojik incelemelerle kişinin doğduğu anı inceleyerek bu yaşamdaki bazı deneyimleri, alması gereken dersler, doğuştan getirdiği şansı, karmik sorunları, sahip olabileceği bolluk – bereket gibi çok önemli konularda da bilgi sahibi olunabilir. Hatta ne zaman hangi konularda sorunların veya fırsatların karşısına çıkabileceğini öngörmek ve bu konuda uyarılar yapmak da mümkündür. Buraya kadar verilebilecek her bilgi iyi bir astrolog tarafından en iyi şekilde verilecektir. Ancak bu süreçte astrolojinin konusunda olmayıp iyi bir enerji uzmanı/yaşam koçu veya kişisel gelişim uzmanın yapabileceği bazı önemli çalışmalar vardır. Astrolojik olarak yapılacak yorumlara çözümler sunmak, danışanın bu sorunları çözmesi için farkındalık kazanmasını sağlamak, danışanına bu konularda kişisel çalışmalar hazırlamak veya yaptırmak astrolojik danışmanlık programımızın bir parçasıdır. Bunu daha iyi anlatmak için bir bolluk – bereket çalışmasını örnekleyelim. Diyelim ki astrolojik danışmanlık alıyorsunuz ve yıldız haritanızı incelediğimiz zaman doğuştan getirdiğiniz bolluk – bereket enerjinizin düşük olduğunu veya bolluk – bereket konusunda sorunlar yaşamanıza yol açacak bir haritanız olduğunu tespit ettik. Bu tespitten sonra bu soruları şifalandırmak için neler yapabileceğimize bakacağız. Bir doğal taş ile sorunlu gezegenin enerjisini nötrlemek, doğru mantra veya Esma’yı önermek, doğru yantra önerilmesi, buna uygun olumlama hazırlamak, doğru sembol seçimi, Reiki, EFT, Ho’oponopono gibi tekniklerle size özel çalışmayı öğrenmeniz, şifalandırıcı kelimeleriniz ve bunları kullanımını öğrenmeniz gibi durumunuza özel bir program alacaksınız. Burada öneriler tamamen size uygun olacaktır bu nedenle genel geçer bilgiler vermek doğru değildir. Bu program sonucunda doğuştan getirdiğiniz sorunlu alanları şifalandıracak ve kişisel kodlamanızı değiştireceksiniz. Bu değişim ise bolluk- bereket konusundaki yaşam deneyimlerinizi tamamen değiştirecek.

Yine hayatınıza çekmek istediğiniz şeylerle ilgili engelleri ve fırsat noktalarını kişisel astrolojik haritanıza göre değerlendirecek ve size özel çalışmalar hazırlayacağız. Eğer hayatınıza aşkı çekmek istiyorsanız en uygun zamanlar, en uygun yerler, en uygun olumlamalar, en uygun renk, en uygun doğal taş gibi bir çok bilgiyi alacaksınız. Bu bilgiler sizin kişisel açılımınıza göre verileceği için sonuçları çok daha etkileyici olacaktır. Yani programımızda sadece astrolojik değerlendirmeler değil sizin isteklerinize göre astrolojik çözümler de verilecektir.

Sağlık
Aşk
Bolluk-bereket
Kariyer
Evlilik
Aile- çocuk
Fiziksel görünüm – kilo
Arkadaşıklar, sosyal ortamlar
Eğitim
Kişisel Gelişim/ Psişik Gelişim gibi konularda yıldız haritanızdaki sorunları incelememiz ve bunların çözümüne yönelik öneriler almanız mümkündür. Ayrıca yine fırsat ve şans alanlarınızı görerek bunlardan daha iyi faydalanmanız için da bir çok bilgi alacaksınız.

Bu programda kendinizi keşfedecek, kör noktalarınızı fark edecek ve bu keşif yolculuğunda öğrendiklerinizle hayatınızı yeniden oluşturacaksınız. Astrolojik danışmanlık programı 2-2.5 saat süren bir programdır şimdilik sadece yüz yüze verilmektedir. Bu danışmanlıktan faydalanmak için tam doğum tarihinizi, yerini ve saatinizi bilmelisiniz. Bu bilgileri danışmanlık öncesi mail ile ileteceksiniz ve randevularımız yoğunluk durumuna göre 10-30 gün içinde bir zamanda verilmektedir. Astrolojik Danışmanlık Berna Özcan Demir tarafından verilmektedir. Detaylı bilgi veya randevu için info@reikiturk.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.