Uzaktan Seminer Programları

SORUNLARINIZLA VEDALAŞMAYA HAZIR MISINIZ? – UYGULAMALI ON-LİNE SEMİNER ÇALIŞMASI

Herhangi bir konuda herhangi bir sorun yaşadığınız zaman, ilk anda ne hissettiğiniz ne düşüneceğinizi, ne düşündüğünüz ne yapacağınızı ve ne yapacağınız da sorunun nereye gideceğini belirler. Yaşadığınız soruna ilk vereceğiniz tepki genelde otomatik bir tepkidir ve hem kişiliğinizle hem de yaşam deneyimlerinizle bağlantılıdır. Sorunların çözümü için duygusal kontrol, kendinize doğru soruları sormanız, sorunu yeniden çerçevelemeniz ve bu soruna yol açan zihin/enerji durumunuzu değiştirmeniz çok önemlidir. Bunları ne kadar kısa bir zamanda başarırsanız o sorunu da o kadar kısa bir zamanda çözebilirsiniz.

Bu hafta 18 kasım cuma gecesi 22:00 ile 23:45 arasında SORUNLARINIZLA VEDALAŞIN isimli on-line uygulamalı bir seminer yapacağız. Seminerde;

Bir sorun başladığı ilk anda duygusal kontrolünüzü nasıl sağlayacaksınız?
İlk andaki doğru stratejiniz ne olmalı?
Doğru sorular ne demektir ve çözümü nasıl etkiler?
Sorunu yeniden çerçevelemek ne demektir ve nasıl yapılır?
Soruna yol açan zihin ve enerji durumunuzu nasıl değiştireceksiniz?
Eğer sorununuz uzun zamandan beri devam ediyorsa çözümü için nasıl bir strateji izlemelisiniz?
Sorunlarınızın çözümünde sezgilerinizi veya ruhsal yeteneklerinizi nasıl kullanabilirsiniz?
Bir sorunun şifalandırmak için bütünsel olarak neler yapmalısınız?

Sorun şifalandırma tekniğini öğrendikten sonra hep birlikte istediğiniz bir sorunu şifalandırmak için kolay ama çok etkili bir değişim çalışması yapacağız. Çalışma EFT + Enerji + Nefes tekniği ile hazırlanmıştır ve her konuda kullanabileceğiniz bir çalışmadır. Uygulamayı webiner seminerinde birlikte yapacağız ve öğreneceğiniz teknik hayatınızı her konuda kolaylaştıracak çok etkili bir tekniktir.

Seminere katılmak için bir ön koşul yoktur, yani daha önceden bu konularda bir eğitim almış olmanız gerekli değildir. Webiner seminerinin ücreti 40’dir. Seminer programını satın aldığınız zaman katılım bilgileri mailinize ulaşacaktır. Seminer sonrasında seminerin içeriği ile ilgili sorularınız olursa e-mail ile sorma şansınız olacaktır.

Online seminer programına kayıt olmak için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın;

http://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&path=66&product_id=121

SIK SORULAN SORULAR 

18 kasım cuma gecesi 22:00 ile 23:45 arasında yapacağımız on-line seminerimizle ilgili bize gelen soruları ve yanıtlarımızı aşağıda bulabilirsiniz.

1- Seminer nasıl olacak?

Seminere katılım için sitemizden semimer programını satın alacaksınız ve sonrasında size e-mail ile seminere katılımınız için bir link göndereceğiz. Seminer günü bu linki tıkladığınızda semineri canlı olarak izleyeceksiniz.

2- Semineri izlemek için özel bir programa ihtiyacım var mı?

Hayır yok, sadece internet bağlantınız, bir bilgisayar veya cep telefonunuz olmalı. Bilgisayar veya telefondan linke tıklayarak semineri izleyebileceksiniz.

3- Seminerin içeriği nasıl olacak?

Seminerin konusu “Sorunlarınızla Vedalaşın” ve içeriğinde hayatınızda yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda çözümleri daha hızlı ve kolay bulmanız için ilk andan itibaren doğru zihin, enerji ve bilinç durumunu sağlayacağınız önemli bilgiler alacaksınız. Sorunlarınızı şifalandırmak için nasıl düşünmeli, neler yapmalı, hangi teknikleri kullanmalısnız bilgileri sizinle net bir şekilde paylaşılacaktır. Ayrıca seminerin sonunda EFT+ Enerji+ Nefes çalışmasından oluşan bir sorun şifalandırma tekniğini de uygulamalı olarak öğreneceksiniz.

4- Seminerle ilgili sorularımı sorabilecekmiyim?

Elbette ancak seminer esnasında soru – yanıt uygulaması yapmamız bir çok insanın sorularını sorması ile seminerin verimli yapılmasını engelleyecektir. Bu nedenle seminer bitince e-mail ile sorularınızı sorabileceksiniz ve 48 saat içinde yanıt alacaksınız. Ancak sorunlarınız seminerin içeriği ile ilgili olmalı ve kişisel danışmanlık gerektiren özel sorunlarınızla ilgili olmamalıdır. Yani seminerin içeriği ile ilgili anlamadığınız herşeyi sorma şansınız olacaktır.

5- Semineri yeniden dinlemem mümkün olacak mı?

Seminerin bir video kaydını vermeyeceğiz ancak isteyen kişilere e-mail ile anlatılan konuların bir özeti yazılı olarak gönderilecektir.

6- Seminer canlı mı olacak?

Evet seminer canlı olacak ancak öngöremediğimiz bazı aksiliklerin bu durumu etkileme ihtimalini düşünerek ( O anda oluşabilecek bir internet kesintisi, kontrolümüz dışındaki mücbir nedenler gibi) semineri gerekirse banttan verecek şekilde de programımızı yaptık.

7- Semineri birden fazla kişi ile paylaşabilir miyim?

Aynı evde yaşadığınız aileniz sizinle birlikte dinleyebilir ancak size göndereceğimiz davetiye linki tek kişiliktir ve başka birisiyle paylaşımınız mümkün değildir.

8- Seminerde hangi sorunlarımı şifalandırmayı öğreneceğim?

Genel olarak tüm sorunlarınızla çalışmayı öğreneceksiniz. Sağlık sorunları, bolluk bereket sorunları, iş sorunları, duygusal hayatla ilgili sorunlar gibi daha spesifik sorunlarla ilgili de örnekler dinleyeceksiniz. Yani seminerde her konuda sorunları şifalandırma bilgileri alacaksınız.

9- Seminerin başka bir gün tekrarı olacak mı?

Semineri 18 kasım cuma 22:00 da başlayacak şekilde programladık ancak kaçıranlar için 20 kasım pazar gecesi 22:00 ile 23:45 arasında bant yayını şeklinde tekrarını planlıyoruz. Bu nedenle 18 kasım cuma katılamayacak olanlar seminer programını satın alarak 2.ci seminere katılabilirler.

10- Bu seminerde herhangi bir uyumlanma alacakmıyım?

Hayır seminerde herhangi bir uyumlanma olmayacak.

11- Seminerin tekrarı olacak mı ve semineri kim verecek?

Seminer 2 kere yayınlanacak ve tekrarı en azından yakın dönemde olmayacak ve seminer Berna Özcan Demir tarafından verilecektir.

http://www.reikiturk.com/online/index.php?route=product/product&product_id=121&search=sorun linkinden seminerin detaylarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.