Reikinin Resimleri

Reikinin Resimleri
Reiki uygulamasından önce aura resmi

Gene’s Aura Before Reiki

Reiki uygulamasından sonra aura resmi

Yukarıdaki resimler Kirlian makinasıyla çekilmiş olup www.jamesacker.com sitesinden alınmıştır. Reiki’nin kişinin elektromanyetik alanını ne kadar geliştirdiği ilk bakışta dikkat çekiyor.

———————————————————————
REİKİ ESNASINDA AURA

Reiki Esnasında Aura

Yukarıdaki fotoğraf reiki seansı sırasında Kirlian tekniği ile çekilmiştir. Auradaki mor-menekşe tonlarının artmasının nedeni ruhsal şifa yapılmasıdır. Resim www.ronsorg.nl sitesinden alınmıştır.

———————————————————————-
Reiki Uygulamaya başlamadan önce Celeste’nin Aurası yıl 2000

2001 yılında Celeste’nin Aurası

2006 yılında Celeste’nin Aurası

Yukarıdaki resimler Kirlian makinası ile çekilmiştir ve www.reikijoy.net sitesinden alınmıştır. Reiki ile auratik alanda sağlanan gelişme çok dikkat çekicidir.

———————————————————————

UZAKTAN UYUMLAMA’NIN ETKİSİNİ GÖSTEREN FOTOĞRAFLAR
Aşağıda çok çarpıcı 2 tane Kirlian resmi göreceksiniz. Bir tanesi masterın öğrencisini uzaktan uyumlamadan önceki, öğrencisinin parmaklarının enerjisini gösteren fotoğraf,diğeri ise uzaktan uyumlamadan sonra öğrencinin çektirdiği parmak aurasının Kirlian fotoğrafı.
öNCE


Fotoğrafta kişisel enerji iyi durumda olmasına karşın auratik alanda enerji dengesizliği görülmektedir.

SONRA

Uyumlamadan sonra enerjinin yayılımı ve dengesi sağlanmıştır ve ortada görülen parmak ucundan çıkan enerjinin büyüklüğü ilk fotoğrafa göre dikkat çekicidir. İk fotoğrafta parmak ucu olduğu gibi görülürken,ikincide parmak ucunda büyük bir enerji yoğunlaşması olmuştur. Ayrıca mor tonlara doğru dönen auratik alan şifacılığın bir başka göstergesidir.

Yukarıdaki fotoğraflar www.threshold.ca sitesinden alınmıştır.
——————————————————————
KİRLİAN TEKNİĞİ İLE ÇEKİLMİŞ BİR CHAKRA FOTOĞRAFI

Yukarıdaki fotoğraf phenix-institute.com sitesinden alınmıştır.
——————————————————————————————

Aşağıdaki fotoğrafta tepe chakrasından reiki enerjisinin girişini görüyorsunuz. Kendisine reiki verilen kişinin tepe chakrasında huni şeklindeki enerji girişini görebilirsiniz.