• 9 FREKANS UYUMLANLANMASI VE ÖZEL YENİ YIL HEDİYELERİ

2018 SENESİNDE 9 SİHİRLİ FREKANSIN GÜCÜNE SAHİP OLUN

Evren yani İngilizce "Universe" kelimesi uni - bir olan ve verse - dönüşüm anlamına gelen iki kelimeden türemiştir. Bu şekliyle evren bir olana dönüşme gibi bir anlam ifade eder. Verse kelimesi aynı zamanda şiiri ve müziği de ifade eder. Yani evrenin bir diğer anlamı " Tek Ses" veya " Tek Söz" olarak kabul edilebilir. Dinlerdeki "Ol dedi ve Ol'du" tanımı da evrenin yaradalışında sesin, ilk enerji olduğunu göstermektedir. Ses ve titreşim aslında aynı şeyi ifade etmektedir. Bir sesi duyabilmemiz için titreşimin olması şarttır. Her canlı ve cansız varlığın veya her olayın, her durumun kendisine özel bir titreşimi vardır derken aslında o varlığın/durumun bir frekansı vardır diyoruz. Bu frekansı ise bir ses dalgası ile ifade etmek teorik olarak mümkündür. Bu nedenle de yüzyıllarca bir çok medeniyette tedavilerde ses kullanılmıştır. Bazı makamların bazı hastalıklara iyi geldiğini çok uzun zaman önce keşfeden insanlar müziği adeta bir şifa yöntemi olarak uzun zamandır kullanmışlardır ve günümüzde modern dünyada da hala müzik terapisi yapan uzmanlar vardır. Seslerin frekanslarının etkilerini bilmek ve doğru şekilde kullanmak bir çok konuda çok faydalıdır. Frekansların özünü enerjik biçimde kullanmak ise nispeten yeni bir enerji çalışmasıdır. Burada titreşimleri nasıl ses olarak ifade etmek mümkünse, sesleri de titreşim olarak yani saf enerji olarak kullanmak mümkündür düşüncesi hakimdir. İşte yeni yıl çalışmamız 9 farklı ses titreşiminin enerjik özüne uyumlanmanız olacaktır. Bu 9 frekansın her birisi bir ses dalgasının titreşimsel şifasını taşımaktadır. Aşağıda frekansların özelliklerini bulabilirsiniz. 


UYUMLANMASINI ALACAĞINIZ FREKANSLAR VE AÇIKLAMALARI 


DEĞİŞİM VE ARINMA FREKANSI 


Değişimi kolaylaştırmak ve geçmiş olayların yıkıcı etkilerinden arınmak için kullanılır. Kişinin yaşam hedeflerine ulaşmasını engelleyen blokajları temizler. Vücut hücrelerinize enerji verir ve yaratıcı potansiyelinizi kullanmanıza yardımcı olur. Hayatınıza bolluk ve bereketi çekmek için bu frekans çok faydalıdır. Bu frekansın enerjisi ile çalışarak hayatınızda arınmaları ve değişimleri daha kolay sağlayabilirsiniz. Ayrıca müzik olarak dinlemeniz de otomatik olarak arınmanızı sağlayacaktır. 2018 senesinde kendini için koyduğunuz hedeflere daha kolay ulaşmanıza yardım edecektir. Bu frekansın hem uyumlanmasını hem de CD içinde ses kaydını alacaksınız ve her ikisinin de nasıl kullanılacağını notlarınızda öğreneceksiniz. 


MUCİZE FREKANSI 


Çok güçlü ve yüksek titreşimli bir frekanstır. Bu frekansa mucize frekansı denilmesinin nedeni DNA üzerindeki güçlü etkisinden kaynaklanır. DNA kayıtlarınızı çok hızlı bir şekilde değiştirerek ve DNA aktivasyonunuzu sağlayarak enerjinizi çok hızlı değiştirir ve tezahür ettirme yeteneğinizi müthiş bir şekilde arttırır. Dönüşüm sağlayan ve mucizeleri hayatınıza çekmek için kullanacağınız bir frekanstır ve 9 frekans içinde etkisi en yüksek olandır. 2018 senesinde hayatınıza mucizeleri çekmek için bu frekansı kullanabilirsiniz. Bu frekansın hem uyumlanmasını hem de CD içinde ses kaydını alacaksınız ve her ikisinin de nasıl kullanılacağını notlarınızda öğreneceksiniz. 


MUTLULUK FREKANSI 


Bu frekans temelde korkularınızı ve suçluluk duygularınızı nazikçe temizleyen bir etkiye sahiptir. Bu temizlik sonucunda rahatlama, sevinç duyguları ile dolma, kendinizi güvende hissetme gibi duygular verir. Bu nedenle mutluluk frekansı olarak tanımlanabilir. Topraklanma için kullanılan frekans aynı zamanda ayağınızı yere sağlam basmanıza ve gelecekle ilgili kaygılarınızdan kurtularak, yaşama güvenmenize destek olacaktır. 2018 senesinde daha mutlu ve rahat olmak için bu frekansı sizi destekleyecektir. Bu frekansın hem uyumlanmasını hem de CD içinde ses kaydını alacaksınız ve her ikisinin de nasıl kullanılacağını notlarınızda öğreneceksiniz. 


SEVGİ VE HUZUR FREKANSI 


Bu frekans kalp chakrası temelli çalışır. İlişkilerde uyum, huzur ve mutluluk için kullanılır. İletişim, anlayış, hoşgörü ve sevgiyi geliştirmenizi destekler. Hayatınıza aşkı çekmek için, var olan ilişkinizi güzelleştirmek için, hayatınızdaki anlayışın artması için ve kendinizi daha huzurlu hissetmek için bu frekansı kullanabilirsiniz. 2018 senesinde ilişkilerinizi iyileştirmek ve hayatınıza aşkı çekmek için bu frekansı kullanabilirsiniz. Bu frekansın hem uyumlanmasını hem de CD içinde ses kaydını alacaksınız ve her ikisinin de nasıl kullanılacağını notlarınızda öğreneceksiniz. 


KORUMA VE ÇÖZÜM FREKANSI 


Bu frekans tüm negatif enerjilerden, elektromanyetik radyasyondan ve zararlı dış şartlardan sizi koruyan bir etkiye sahiptir. Toksinlerden arındırır ve bedeninizin daha temiz olmasına yardım eder. Genel olarak tüm sorunların çözümü için kullanılabilir. 2018 senesinde korunma ve sorunlarınıza çözümler bulmak için kullanabileceğiniz etkili bir frekanstır. Bu frekansın hem uyumlanmasını hem de CD içinde ses kaydını alacaksınız ve her ikisinin de nasıl kullanılacağını notlarınızda öğreneceksiniz. 


SEZGİ VE PSİŞİK YETENEK FREKANSI 


Bu frekans 3. göz ile mükemmel çalışan bir etkiye sahiptir. Farkındalığın artması, sezgilerin güçlenmesi, imgeleme yeteneğinin ve telepati yeteneklerin artması için etkili olarak kullanılır. Rüyaları netleştirir, daha fazla psişik bilgi almanızı destekler. 2018 senesinde sezgilerinizi olabilecek en iyi duruma getirmek ve psişik yeteneklerinizi arttırmak için bu frekansın çok faydası olacaktır. 


MANEVİ GÜÇ FREKANSI 


Manevi yükseliş ve ruhsal olarak güçlenmek için kullanılır. Birlik bilincini deneyimlemekte faydalıdır ve tepe chakranın tam aktivasyonunu sağlar. Meditasyon yapanlar veya yapmak isteyenler için çok yardımcı bir frekanstır. 2018 senesinde manevi gücünüzü arttırmak için bu frekansın gücünden faydalanabilirsiniz. 


RAHATLAMA FREKANSI 


Rahatlama, gevşeme, stresten arınma etkisi vardır. Kullanan kişiye güvende olma ve sevgi hissi verir. İçinizdeki en iyinin ortaya çıkmasına yardım eder. Ağrıyı fiziksel ve enerjik olarak giderme konusunda faydalı olabilir. 2018 senesinde stresten uzak, rahat ve keyifli olmak için bu frekansı kullanabilirsiniz. 


DESTEKLENME VE POZİTİF ENERJİ FREKANSI 


Fiziksel sorunlarda faydalıdır, dokuların daha hızlı iyileşmesi için bedeninizin kendi kendisini iyileştirme yeteneğini güçlendirir ve enerji alanlarını olumlu etkiler. Enerji temizliği yapan güçlü bir frekanstır. Pozitif enerjinizi yükseltir. 2018 senesinde daha pozitif, daha olumlu enerji alanlarında ve daha temiz bir enerjiye sahip olmanız için bu frekans sizi destekleyecektir. YENİ YIL HEDİYELERİ


HEDİYE 1 - 9 FREKANS CD'LERİ - PROGRAMI SATIN ALAN HERKESE VERİLECEK 


9 FREKANS CD SETİ


Uyumlanmasını aldığınız 9 frekansla hazırlanmış 9 tane müzik CD'si alacaksınız. Bu CD'lerle birlikte frekansların açıklamaları, ses frekanslarını nasıl kullanacağınızla ilgili bilgiler de yer alacak. Bu CD'leri tek başına dinleyerek enerjilerinden faydalanabilir veya enerji çalışmalarınız esnasında destekleyici olarak çalabilirsiniz. Bu CD'ler olumlama veya niyet CD'si değildir, müzik CD'sidir ancak bu müzikler 9 farklı frekansla hazırlanmıştır. Örneğin rahatlama frekansı ile hazırlanan müzik CD'sini dinlemek bile tek başına rahatlamanızı, gevşemenizi sağlayacaktır. Frekansların tam Hertz'i ve özellikleri notlarınızla gönderilecektir. 


HEDİYE 2 - PROGRAMI SATIN ALAN İLK 40 KİŞİYE ÖZEL BİR ANALİZ HEDİYESİ 


2018 MANTRA, SEMBOL VE RENK ANALİZİ 


2018 Kişiye Özel Sembol, Mantra ve 2018 Şanslı Renk bilgisi numerolojik ve astrolojik verilerinize göre verilecektir. Bu analiz bu programı alan ilk 40 kişiye hediye olarak verilecektir. 


Aşağıda örnek olması için size kendim için hazırladığım kısa bir analizi örnek olarak veriyorum. 


Bu sene ben numerolojik olarak 5 sayısının etkisinde olacağım. Bu hayatımda bazı değişimlerin gerçekleşeceğini ve özgürleşme motivasyonunum artacağını gösteriyor. Bu durumda değişime direnmek yerine kendimi açmak ve zihnimi olumlu değişimlere odaklamak en iyisi olacaktır. Satürn gezegeni sağlık ve günlük rutin işlerim evimde olacak bu nedenle bu konularda almam gereken dersleri almam benim için çok önemli. Sağlık kontrollerimi yaptırmam, sorumluluklarımı tam olarak yerine getirmem, çok yoğun çalışmaya hazır olmam ve bütüne hizmet etmeye odaklanmam durumumda satürn enerjisi benim için ödüllendirici olacaktır. Jüpiter 4. evimde olacak yani ailem ve evim konusunda bana şanslar verecektir. Demek ki bu konularda yapacağım olumlamalardan veya enerji çalışmalarından daha kısa zamanda sonuç alabilirim veya bu konularda sorumlarım varsa daha kolay çözebilirim. Kendim için sağlık konusunda bir mantra seçtim ve sembol olarak ise bu sene kendim için 2 sembol seçtim. Değişime olan uyumu, farkındalığı ve odaklanmayı simgeleyen bukalemun ile evi ve yuvayı simgeleyen kırlangıç sembolleri benim için iyi birer sembol olacak. Bu sembollerde bir takı kullanmak veya en azından fotoğraflarını evimde görebileceğim bir yerde bulundurmak bile çok olumlu etki yapacaktır. 2018 senesinde Çin astrolojisine göre beyaz, gri ve mavi renklerin enerjisi beni destekleyecek. Kırmızı ve yeşil ise enerjimi düşürecek renkler olduğu için daha dikkatli kullanmalıyım.


Bu programı satın alan ilk 40 kişiye bu şekilde hediye olarak 2018 mantra, sembol ve renk bilgileri verilecektir. Bu analiz zaman alan bir çalışma olduğu için 40 kişi ile sınırlı tutulmuştur ve kazananlara şimdiden hayırlı olmasını seçiyoruz. Hediye analizi almak için doğum tarihinizi bilmeniz şarttır. Eğer bilmiyorsanız uyumlanmaları alabilirsiniz ancak hediye analizi almanız mümkün olmayacaktır.  


ÖNEMLİ BİLGİ; 


Bu analizi almanız için mutlaka tam doğum tarihinizi bilmeniz gereklidir. Eğer saatini bilmiyorsanız astrolojik olarak sembol belirlemek mümkün olmayacaktır ancak numerolojik olarak ve Çin astrolojisine göre belirlemek mümkündür yani doğum saatini biliyor olmanız daha iyidir ancak bilmiyorsanız da sembol ve mantra seçimi yapılabilir. 


PROGRAMA KATILMA ŞARTLARI 


Programı satın aldıktan sonra info@reikiturk.com mail adresine e-mail atarak; 


Tam isminizi 

Doğum Tarihinizi 

Biliyorsanız mutlaka doğum saatinizi

Doğum yerinizi 

Uyumlanma günü hangi il/ilçede olacağınızın bilgilerini yazın. Bu bilgiler uyumlanma/analiz için gereklidir.  


Satın aldıktan sonra ilk e-maili sizin atmanız ve bu bilgileri göndermeniz gereklidir. Bilgileriniz bize ulaşınca 24 saat içinde size yanıt verecek ve uyumlanma için uygun zaman önereceğiz. Uyumlanmalar uzaktan yapılacak olup akşam 22:00 ile 00:00 arasında yapılmaktadır. Uyumlanmanızı Berna Özcan Demir yapacaktır. Uyumlanma sonunda ise frekansları kullanım notlarınızi 9 tane frekans müzik CD'si e-mail ile gönderilecektir. 


9 CD kaydı MP3 dosyası şeklinde e-mail ile gönderilecektir. Posta ile gönderimi yoktur. 


Eğer programı satın alan ilk 40 kişiden birisi olduysanız size mail ile bilgi verilecektir. Analiz biraz daha zaman alan bir çalışma olduğu için gönderilmesi 7-10 gün bir süre alabilir. Bu nedenle uyumlanma sonrası notlarınızı ve CD'lerinizi alacaksınız. Ancak analiz için bir süre daha beklemeniz gerekebilir. Ancak elimizden geldiği kadar hızlı hazırlamaya ve göndermeye çalışacağız hediyenizi. 


FREKANSLARIN UYUMLANMALARI AYNI SİSTEMİN PARÇALARI OLDUĞU İÇİN BİRLİKTE VERİLECEKTİR. UYUMLANMA UZAKTAN VERİLECEKTİR VE 20 DAKİKA SÜRECEKTİR. ÇALIŞMA NOTLARINIZ, CD KAYITLARINIZ VE KAZANIRSANIZ ANALİZİNİZ E-MAİL İLE GÖNDERİLECEKTİR. 


TEMEL BİLGİLER Uyumlama nedir?  


Uyumlanma bizim kültürümüzde el vermek denilen şeydir. Bu bir yeteneğin bir üstattan (master) bir öğrenciye nakledilmesi demektir. Burada nakledilen yetenek belli bir enerji frekansı ile çalışmak yeteneğidir. Uyumlanmak yani bir konuda yetenek kazanmak için, üstat özel bir ritüel uygular ve daha sonra siz de bu enerji ile çalışabilirsiniz. Örneğin 9 frekans uyumlaması aldıysanız artık bu enerji ile çalışma yeteneğine sahip olursunuz. Uyumlanma sonrası size sistemi nasıl kullanacağınız öğretilir yada kullanım bilgileri gönderilir. Uyumlanma teorik bilgilendirmeyi de içerir yani sistemi nasıl kullanacağınızı öğrenirsiniz. Reiki uyumlama almadan kullanılamaz. Hangi reiki çeşidi olursa olsun, kullanmanız için mutlaka bir masterdan uyumlama almanız gereklidir, bu en temel şarttır. İsteyen herkes uyumlama alabilir, uyumlama almak için özel bir yetenek gerekmez. Gerekli olan tek şart sizin istemeniz, uyumlama yapacak bir master ve masterınızın söylediği zamanda ve şekilde uyumlamayı kabul etmenizdir. Uzaktan uyumlama verimli sonuçlar verir mi? 


Enerji için zaman yada mekan yoktur. Uzaktan birisine enerji göndermek nasıl mümkünse, uyumlama yapmak da aynı şekilde mümkündür. Uyumlamanın kalitesi yakından yada uzaktan değişmez. Ancak bazı sistemlerde teorik bilgilendirmeyi bire bir masterınızdan almanız çok önemlidir. Özelllikle temel sistem olan Usui Reiki kesinlikle yüz yüze alınmalıdır. Ayrıca uzaktan uyumlamanın deneyimli ve güvendiğiniz bir masterdan alınması da önemlidir. Marketimizde verdiğimiz uzaktan uyumlamalar teorik kısmı kolay olan ve uzaktan da verilmesi uygun olan sistemlerdir. Markette olmayan sistemler ise mutlaka yüz yüze alınmasını önerdiğimiz sistemlerdir. Uzaktan verdiğimiz sistemleri güvenle satın alabilir ve enerjilere uyumlanabilirsiniz. 


Uyumlamayı nasıl alacağım ve sonrasında neler olacak? 


Uyumlamayı satın aldıktan sonra mail ile bize ulaşacaksınız ve uyumlamanız için uygun bir zamanı birlikte belirleyeceğiz. Zaman olarak akşam - gece saatlerini tercih edeceğiz ve ortalama 15-20 dakikalık bir zaman dilimi belirleyeceğiz. Bu sürede evinizde yada sessiz bir ortamda bulunmanız ve size söylendiği şekilde uyumlamayı kabul etmeniz gerekecek. Uyumlama esnasında bilgisayar yada telefona ihtiyacınız olmayacak. Sadece rahat ve sessiz bir ortamda 15-20 dakika kadar uzanacaksınız. Uyumlamanız tamamlanınca mail ile çalışma notlarınızı alacaksınız. Notlarınız aldığınız sistemin kullanımını içeren bilgilerdir.

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2157.73315.45 TL
3105.85317.55 TL
480.25321.00 TL
564.61323.07 TL
653.95323.67 TL
746.76327.33 TL
841.19329.52 TL
936.86331.71 TL
1033.30333.00 TL
1130.49335.40 TL
1228.15337.80 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2157.73315.45 TL
3105.85317.55 TL
480.25321.00 TL
564.61323.07 TL
653.95323.67 TL
746.76327.33 TL
841.19329.52 TL
936.86331.71 TL
1033.30333.00 TL
1130.49335.40 TL
1228.15337.80 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2157.73315.45 TL
3105.85317.55 TL
480.25321.00 TL
564.61323.07 TL
653.95323.67 TL
746.76327.33 TL
841.19329.52 TL
936.86331.71 TL
1033.30333.00 TL
1130.49335.40 TL
1228.15337.80 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2157.73315.45 TL
3105.85317.55 TL
480.25321.00 TL
564.61323.07 TL
653.95323.67 TL
746.76327.33 TL
841.19329.52 TL
936.86331.71 TL
1033.30333.00 TL
1130.49335.40 TL
1228.15337.80 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2157.73315.45 TL
3105.85317.55 TL
480.25321.00 TL
564.61323.07 TL
653.95323.67 TL
746.76327.33 TL
841.19329.52 TL
936.86331.71 TL
1033.30333.00 TL
1130.49335.40 TL
1228.15337.80 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2157.73315.45 TL
3105.85317.55 TL
480.25321.00 TL
564.61323.07 TL
653.95323.67 TL
746.76327.33 TL
841.19329.52 TL
936.86331.71 TL
1033.30333.00 TL
1130.49335.40 TL
1228.15337.80 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim300.00 TL
2157.73315.45 TL
3105.85317.55 TL
480.25321.00 TL
564.61323.07 TL
653.95323.67 TL
746.76327.33 TL
841.19329.52 TL
936.86331.71 TL
1033.30333.00 TL
1130.49335.40 TL
1228.15337.80 TL

9 FREKANS UYUMLANLANMASI VE ÖZEL YENİ YIL HEDİYELERİ

  • Ürün Kodu: 1245
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 300.00TL